Jaunpiebalgas novads

Tautas panorāma

Финансируемые ЕС проекты

Крупнейшие проекты фондов ЕС (Регионального развития, Социального и Выравнивания) (Источник: Raim.gov.lv )

 • Jaunpiebalgas ūdenssaimniecības attīstības I kārta

  • Софинансирование ЕС 2 915 112€
  • Общее финансирование: 4 508 868€
 • Kvalitatīvai dabaszinātņu apguvei atbilstošas materiālās bāzes nodrošināšana Jaunpiebalgas vidusskolā

  • Софинансирование ЕС 118 990€
  • Общее финансирование: 139 988€
 • „Gājēju – velosipēdistu celiņi Gaujas ielas posmā no Mācītājmuižas kapiem līdz dzelzceļa pārbrauktuvei; Rūpniecības ielas posmā no Gaujas ielas līdz Priežu ielai; Gaujas ielas posmā no Emīla Dārziņa ielas līdz „Ceļmalkrūzes

  • Софинансирование ЕС 85 369€
  • Общее финансирование: 133 389€

Доска объявлений

Добавить комментарий
Anete Ozola
dzīvoju kaimiņos dažam labam. pilnīgi piekrītu!Jauniešiem nav nekā saistoša. blakus novadā gan ir forši. Bet šī J.centra vadītāja tikai saņem algu un braukā apkārt pa pasauli, ar to dižojas soc. tīklos. tik daudz brīvā laika, ka par deputātu jālien. ko tad katrs savā partijā startē..tak viņas mīļais P.Z. ar savu biznesu grib uzcelt uz pašvaldības rēķina. televīzijā stāsta, ka partija ekskavatorus gādās un labos ceļus. smieklīgi. paši pat nav iedziļinājušies, kā pašvaldības darbs norisinās. Pats pārkāpj likumus, par bēgšanu policistiem atņem tiesības, a grib baigais deputāts būt.nu ja novadnieki iebalsos šādus kandidātus, tad man kauns!pārdeklarēšos uz Vecpiebalgu.
Liene
Būtu jau labi, ja varētu tā mierīgi aizbraukt uz Jaunpiebalgu, bet bedres braucot uz Jaunpiebalgu neļauj izbaudīt tādu harmoniju.
Jauniete
Jauniešu dzīve Jaunpiebalgā, manuprāt, ir garlaicīgākā starp tuvākajiem novadiem. Pagasts neatbalsta jauniešus, saucamais jauniešu cetrs ir vairāk kā bērnu radošais pulciņš un centra vadītāja saņem algu par neko nedarīšanu (un viņa vēlas būt deputāte).. Izklaides vietu nav, ok, vasarā varam pie Gaujas pasēdēt, bet ko ziemā? Jābrauc uz blakus pagastu! Darba vietu vispār nav. neviens jaunietis, pabeidzot savu izglītību, neatgriezīsies Jaunpiebalgā, lai strādātu alus brūzī. Visur strādā cilvēki ar savu psrs domāšanu. Drausmas.
Līga
Reiz es dievināju Jaunpiebalgu, tās varenumu, tradīcijas un spozmi. Diemžēl tagad viss, kā jau daudzviet ir mainījies uz slikto pusi. Nav īstu saimnieku, kam interesētu attīstīt novadu. Viss tikai iet zudumā un iznīcībā. Arī es vairs Jaunpiebalgā nedzīvoju, jo likvidēja darba vietu. Žēl, žēl, žēl...
Samanta
Sveiki..! pilnīgi piekrītu , visiem cilvēkiem! pat ja jaunietis vēlās palikt laukos, darba nav. Nekā pilnīgi jauna.! Kāda jēga iet uz vēlēšanām? lai tikai kādam būtu nauda un par pārējiem aizmirstu? kā jaunietim šeit vispār nav ko darīt. un tad tik brīnās un saka - Jaunieši negrib strādāt, grib tikai vieglu naudu! Iedodiet darbu un uzradīsies pilns ar strādāt gribošiem jauniešiem! Un ne visi būs aizbraukuši no valsts!