Доска объявлений

Вас действительно заботит, что происходит в вашем крае и, возможно, ИМЕННО ВЫ знаете, что нужно посоветовать тем, кто хочет управлять вашим самоуправлением. Заасфальтированная улица? Хору нужно купить новые костюмы? Выборы ведь приближаются! Но что сделано — или было проигнорировано — за прошедшие четыре года? Говорите!
Добавить комментарий
Siguldas novads Piedalies diskusijā
Skaidrīte Laža
Vēlos beidzot saņemt Siguldas pašvaldības atbildi, ko Tautas Panorāmā gaidu jau no pašvaldību vēlēšanām. Kāpēc 200 metru garās Meldru un Doņu šķērsielās vajag bruģi un nepietiek ar granti, kāpēc vajag ietves un nepietiek ar dzīvojamās zonas ceļa zīmi, ja tai pat laikā pilsētā ir ielas, kas 100 gadus kopš pilsētas dibināšanas neko vairāk par bedrīšu remontu nav redzējušas? Pilsētā vēl tikai top telpiskais plānojums, kas noteiks, kuru ielu bruģēt, kuru asfaltēt un kuru atstāt grantētu. Bet reku šeku jau eksperiments pa pilnu programmu uz pilnīgi nenozīmīgām ielām. Vai tiešām viss ir tik primitīvi - RA domes priekšēdētājs Uģis uzlabo dzīvi NA līdzpriekšsēdētājam Raivim?
Viļakas novads Piedalies diskusijā
Gvido Skrubis
Lūdzu Vilakas domei un Viļakas policijai pārtraukt nopratināt cilvēkus par komentāriem, , Neterejiet laiku un naudu šādai bezdarbībai!
Viļakas novads Piedalies diskusijā
Gvido Skrubis
Viļakas mērs izbeidzi vajāt sava novada laudis, atceries ka šie cilveki ir ari tie kas jūs ievēleja amatā urta jūs esiet, un cilveki pamatoti uzskata ka jūs terejat to naudu kas nav jūsu, bet ir no jūsu novada iedzīvotajiem! Rokas nost no cilvēkiem, ļaujiet dzīvot! un dariet savu darbu, un KNAB būtu jaizmeklē pamatoti jūsu darbību un janoskaidro, Jūs neesiet sava amatā pareizsd cilvēks jo jūs nedariet savu darbu bet nodarbojaties ar cilvēku vajašanu, Vienu dienu jūs ari tiksiet vajati un saukti pie atbildības par naudiu izšķērdēšanu, un kājums tas patiksies? Ta ka rūpigi jums jadoma ko jūs dariet!
Smiltenes novads Piedalies diskusijā
Andris Pauls Pāvuls
http://www.ziemellatvija.lv/lietotaju-raksti/smiltenes-novada-jaievel-juristi-131768
Pārgaujas novads Piedalies diskusijā
Narmadas Tautskola
“Vienoti novadam” savus solījumus pilda: 2009. un 2013.gadā solīja pašvaldības ceļus neatjaunot – neatjaunoja. Tagad sola pašvaldības un valsts autoceļus savlaicīgi uzturēt, infrastruktūru pilnveidot un atjaunot.
Talsu novads Piedalies diskusijā
Sarmīte Bērziņa
Š.g. 29.maijā Lācarus un co bija Lībagu BLPC tikties ar vēlētājiem. Viņš ne ar puszilbi nepieminēja par pusceltā centra nojaukšanu un skolas likvidēšanu. Visu laiku solīja visus jautājumus risināt. Sākumskolā ir 4 klases ar 60 skolēniem , bērnudārza grupiņas pārpildītas. Stendē ir skola ar 2-5 skolēniem vairākās klasēs, klases ir apvienotas, bet Stendes skolu netaisās likvidēt. Lībagu pagasts galīgi nav depresīvs pagasts, tas ir pagasts, kurš sniedz vienu no lielākajiem finansiāliem pienesumiem novada budžetā bet atpakaļ pagasts nesaņem pilnīgi neko. Piekrītu Viktorijas Ūrmanes rakstam-Kad beidzot beigsiet zagt ,melot un čakarēt tautu. Atceras tikai tad kad velēšanas tuvojas, bet īstenībā cilvēki viņiem pie vienas vietas.
Mālpils novads Piedalies diskusijā
Latvijas Sabiedriskie mediji
Saņēmām Mālpils novada mēra Aleksandra Lielmeža atbildes uz Tautas panorāmas žurnālistu un iedzīvotāju jautājumiem. Atbildes skatīt pielikumā.
Mārtiņš Pudelis
Diemžēl atbildes nav pieejamas, serveris atgriež 500 Internal Server Error
Rugāju novads Piedalies diskusijā
Valentīna Zizlāne
Mans lūgums būtu, lai pie kapsētām būtu izvietoti atkritumu konteineti plastmasas maisiņu un plastmasas puķu izmešanai.Citādi ļoti tiek piesārņota vide. Es ceru, ka pašvaldība par to padomās.
Baltinavas novads Piedalies diskusijā
Guntis Pauliņš
Baltinava vismaz ir Latvijas Komēdijas galvaspilsēta ! :D
Zilupes novads Piedalies diskusijā
Latvijas Sabiedriskie mediji
Zilupes mērs Oļegs Agafonovs sniedzis atbildes uz mūsu žurnālistu un iedzīvotāju jautājumiem. Atbildes skatīt pielikumā.
Baltinavas novads Piedalies diskusijā
Lidija Silina
un jau vairākus gadus turpinās diskusijas ar LV ceļiem un Satiksmes ministriju( kad ministrs A.Matīss bija). Ir iesniegta prasība satiksmes drošības programmā , bet tā kā ietve nepieciešama pa Kārsavas ielu, kas pēc būtības nav iela, bet valsts tranzītceļš P-45, LV ceļi skaidro, ka projekta izstrādei vien nepieciešami 2-3 gadi, un tad vēl iekļaušana valsts ceļu plānā - pat nevar solīt konkrētu gadu. Nākošai pašvaldības vadībai noteikti jācīnās tālāk... Par pašvaldības ceļiem neko vairāk solīt nevaru- četrus plānots sakārtot ar ELFLA programmas atbalstu, pārējos ikdienas uzturēšana finanšu līdzekļu ietvaros. 2017.g. iegādājāmies autogreideri, lai samazinātu uzturēšanas izmaksas, jo pakalpojumi ir daudz dārgāki. Informāciju ar pašvaldības ceļu sarakstu aktualizēsim mājas lapā, bet interesenti jebkurā laikā var griezties pie izpilddirektora un saņemt informāciju nekavējoties.
Baltinavas novads Piedalies diskusijā
Lidija Silina
vietu, organizējam tirdziņus. 5) Par daudz skolu?-vidusskola, Kristīgā internātpamatskola, kurā audzēkņi ir no visas Latvijas(ar garīgās attīstības traucējumiem-aligofrēnie) un Mūzikas un mākslas skola - vai uzskatāt, ka lauku bērniem uz to nav tiesības? Kad 2009-2010.g. citi vēra skolas ciet, mēs atvērām MMS un esam spējuši to uzturēt un attīstīt. Šogad vēl jauna programma- dejas pamati.Dārgi? Protams, jo mēs jau vairāk kā 10 gadus vidusskolā barojam visus audzēkņus par pašvaldības līdzekļiem. 2016.g. reorganizējām bērnudārzu, pievienojot to vidusskolai , kura nodrošina PII programmu. 5) piekrītu, ka maza novada uzturēšana ir dārga, bet rūpes par lauku iedzīvotājiem turam augstāk par naudu, kaut uz nepilnām slodzēm, bet ir pieejami pašvaldības speciālisti galvenajās nozarēs. 6) Uz vadošo darbinieku vakancēm tiek sludināti konkursi, ierindas darbiniekus pieņem iestādes vadītājs. Izpilddirektora iecelšana noteikta likumā "Par pašvaldībām" (68.pants) 7)Par gājēju ietvi- ļoti svarīg
Baltinavas novads Piedalies diskusijā
Lidija Silina
Tikko tika sagatavotas un iesniegtas projekta idejas un provizoriskas izmaksu tāmes LV-LT sadarbības programmas projektam kopā ar Latgales plānošanas reģionu sporta inventāra iegādei (ielu vingrošanas stieņi, brīvdabas trenažieri, strītbola statīvs, futbola vārtu komplekts, strītbola, futbola, volejbola bumbas) par summu 8544 euro. Ir uzsākta ideju apkopošana sadarbība programmā Latvija-Krievija par vides aizsardzības projekta realizāciju. 2) Nav paveikts-stadiona rekonstrukcija pie skolām, Parka ielas remontdarbi, Breksenes kapu kapličas atjaunošana , aprūpes pakalpojumu pilnveidošana, infrastrukt. sakārtošana; 3)Nav nekādu aprēķinu no ministrijas puses par ieguvumiem no apvienošanās- jebkurā apvienošanās gadījumā mēs paliekam tālākā nomale, bet mazā teritorijā ir labāk zināmas iedzīvotāju vajadzības un ātrāk izpildāmas iespēju robežās. Esmu par novada saglabāšanu nākotnē. Sadarbības teritorijas apmierina,to darām kopš izveidojām novadu. 4) atbalstām mājražotājus, izveidojām tirdz
Baltinavas novads Piedalies diskusijā
Lidija Silina
laukuma izveide Baltinavā" ar kopējām izmaksām 11334,68 euro. 4. “Baltinavas novada muzeja izstāžu telpas atjaunošana” ar kopējām izmaksām 11319,62 euro Pašlaik realizācijā ir Vides aizsardzības fonda projekts “Loba doba Zīmeļlatgolā jeb atklāj dabas pētnieku sevī”, kopā ar Rugāju, Kārsavas, Balvu un Viļakas pašvaldībām, kur projekta ietvaros tika izgatavots Ziemeļlatgales dabas tūrisma ceļvedis, 23.maijā notiks izzinošs velobrauciens Stiglavas grava- Nūmernes valnis, tiek gatavota vides instalācija “Zeme”. Projekta kopējās izmaksas 5000 euro. Sadarbības Tehniskajā sekretariātā Viļņā 2016.gada decembrī tika iesniegts izvērtēšanai LV-LT-BY pārrobežu projekts “Creation of environment for active and sustainable use of nonmaterial cultural values and traditional skills in Baltinava, Karsava and Ivies territories”,. Projekta kopējās izmaksas 1 062 811 euro. ESF ir iesniegts veselības veicināšanas projekts “Dzīvo aktīvs Baltinavā!”, kurš arī pašreiz ir vērtēšanā.
Baltinavas novads Piedalies diskusijā
Lidija Silina
SAM 5.6.2. „Teritoriju revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām” projekta “Uzņēmējdarbības dažādošanas iespējas un ceļu kvalitātes uzlabošana Baltinavas novadā”, kura ietvaros tiks uzklāts asfaltsegums ceļam Čudarīne-Tutinava 2 km garumā. Maija beigās ir jābūt pabeigtai tehniskās dokumentācijas izstrādei. Jūnija sākumā ar lielu steigu būs jāizsludina Atklātais konkurss būvdarbu veikšanai, lai augusta sākumā visu dokumentu paketi varētu iesniegt Balvu novada pašvaldībai, kura ir vadošais sadarbības partneris. Jāpiezīmē, ka šim projektam ir tikai viena kārta un ja laikus neiesniegsim dokumentāciju, projekta realizācija var izpalikt. Kopējās izmaksa provizoriski plānojas 250 000 euro. Uz doto brīdi novadā tiek realizēti četri LEADER projekti: 1. "Baltinavas Vēsturiskā centra laukuma labiekārtošana" ar kopējām izmaksām 53312,59 euro. 2. "Mans novads tautas deju rakstos" ar kopējām izmaksām 8521, 06 euro. 3. “Bērnu rotaļ