Jaunjelgavas novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

  • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
  • 1. Partija "VIENOTĪBA"

    54,83%
  • 2. Zaļo un Zemnieku savienība

    27,58%
  • 3. Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

    15,27%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Snoopija
Novads nav tikai vien pati Jaunjelgava. Kad tiks atjaunoti citi novada centri (pagasti)?
Andis
Diemžēl vēl joprojām pilsētā ir īpašumi, kuros nav iespējams pieslēgties kanalizācijas un ūdens apgādes sistēmai. Parks ir skaists un sakopts, bet šo skatu bojā personas bez jebkādas nodarbošanās, kuras tur atrodas, lietojot alkoholu. Un es nerunāju par vakariem vai brīvdienām, bet bieži vien šāds skats ir novērojams arī darbadienu rītos. Tas pats attiecās arī uz galveno ielu un autoostu!
Roberts
Mans redzējums - ielas sakoptas, tīras. Jauna kanalizācijas un ūdens apgādes sistēma, iespēja tai pieslēgties jebkuram. Parks sakopts, skaists. Gar Daugavas malu skaista pastaigu taka. Bibliotēka ir, internets pieejams bezmaksas. Katru darba dienu darbojas zupas virtuve - trūcīgām personām. Apģērbs bezmaksas. Blakus domei, renovēta māja - kapitāli, lai mazinātu iedzīvotājiem rindu uz pašvaldības dzīvesvietu. Ģimenes ārsts, zobārsts ir uz vietas pilsētā. Skola un bērnudārzs. Veikali. Jā, ceļi ārpus nav tie labākie, bet visu pamazām. Darba vietu trūkums. Sabiedriskā transporta trūkums. Ja no rīta uz Rīgu aizbraukt var, tad vakarā atpakaļ nekā. Piemēram - ja darbs Rīgā līdz 21:00 tad atpakaļ uz Jaunjelgavu tikt nav iespējams.
eeriks
Pilseetaa jaasakaarto cela ziimes,kuras dazaas vietaas ir pretrunaa ar citaam turpat novietotaam celaziimeem ( promenaade).Daarza ielaa arii vareetu uzlikt ziimi gaajeeju un velo cels nevis tikai gaajeeju cels,jo daudzi tur brauc ar velosipeediem
sētnieks
viss man ir skaidris nak pasvaldibu velesanas. tauta turiet acis vala un ausis ciet.

Ответы мэров