Dagdas novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. LATGALES PARTIJA

  33,15%
 • 2. Latvijas Reģionu Apvienība

  17,23%
 • 3. Zaļo un Zemnieku savienība

  16,95%
 • 4. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

  16,71%
 • 5. No sirds Latvijai

  15,13%

Доска объявлений

Добавить комментарий
LTV Panorāma
(turpināts) 6) Dagdas pašvaldība noslēgusi jaunu līgumu par atkritumu apsaimniekošanu, un tarifi tagad ir dārgāki. Vai pašvaldība rīkojusies saimnieciski? Un kāpēc runājāt ar iedzīvotājiem par šīm pārmaiņām tikai pēc iepirkuma? 7) Cik reizes jūs esat bijusi komandējumā Baltkrievijā? Par kādiem līdzekļiem finansēti šie komandējumi un vai varat nosaukt konkrētas tur gūtās idejas, kas izmantotas Dagdas novadā? 8) Kāds iedzīvotājs raksta: “Dome no tautas ir tik tālu atsvešinājusies, liekas - muižnieku un klaušu laiki atgriezušies. Arī pašā domē verdzības laikmets iestājies. Ja pret esošo varu sāksi iebilsts, pat labu vēlot, tūlīt represijas un laukā no darba.” Jūsu komentārs? Vai Dagdas pašvaldībā tiek ievērota laba pārvaldība?
LTV Panorāma
Tā kā neizdevās mēri Sandru Viškuri nointervēt "Tautas panorāmas" ietvaros, aicinām jūs atbildēt uz jautājumiem te: 1) Nosauciet izdevušos darbus, ko pašvaldība paveikusi pēdējo 4 gadu laikā? 2) Nosauciet darbus, kas pašvaldībai nav izdevušies? 3) Liels finansējums no izlīdzināšanas fonda, bezdarbs piektais lielākais, algas mazas, daudz trūcīgo iedzīvotāju, maz aktīvo uzņēmumu. Novads dzīvo nabadzīgi. Nosauciet 3 lietas, ko pašvaldība izdarījusi, lai piesaistītu uzņēmējus šim novadam? 4) Statistika liecina, ka Dagdas novads maz izmantojis ES fondus infrastruktūras un sociālo lietu uzlabošanai. Tikai 106. vietā Latvijā no 119. Kāpēc tā? 5) Dagdas novada Ezerniekos par nodokļu maksātāju naudu pie skolas uzcelta sporta halle par 640 000 eiro. Iedzīvotāji vaicā, kāpēc zāli necēla novada centrā Dagdā, bet Ezerniekos, kur ir ap 750 iedzīvotāju? Un vai pašvaldība varēja atļauties saistības, ja pēdējos 4 gados par 10 % mazāk iedzīvotāju?
Signe Obuhova
Ko... jūs nopietni. Šeit ir aizliegts runāt, visi kas atver muti tiek izsūtīti no Dagdas vai citādā veidā represēti.
Evija
Privātajā sektorā novadā ir tikai 380 darbinieku, Domes štatos strādājošo ir ap 800 darbiniekiem, viss budžets aiziet darba algās, nepaliek naudas ne ceļu remontiem, veselības aprūpei. Tāpēc tas ir 107 atpalikušākais novads !
Signe
Vai tad runās par to ka policija, dome un citas varas institūcijas nespēj funkcionēt?! Bet ja tomēr kāds atļaujas to darīt, tad viņam dzīves vietu izdedzina, uzsūta vietējos "citronus" un vairāk neko rakstīt negribas.
Signe
Mēnesī nomirs 27 piedzims 9 cilvēki un mani izraida no Dagdas novada!!! Neizprotu, kāds ir mērķis?
moris
Bet domes izdotā avīžele tik apraksta pašvaldības lielos, labos sasniegumus
ELGA
Novads ir skaists un resursu bagāts. Tikai pašvaldības attieksme ļoti dīvaina. Tāda sajūta, ka domes cilvēku dzīslās tek zilas asinis. Dome no tautas ir tik tālu atsvešinājusies, ka liekiem liekas, ka muižnieku un klaušu laiki atgriezušies. Arī pašā domē verdzības laikmets iestājies. Ja pret esošo varu sāksi iebilsts, pat labu vēlot, tūlīt represijas un laukā no darba.
Signe
Tiesībsarga biroja atzinumi arī neattiecas uz Dagdas novada domi, klaji un skaidri priekšsēdētāja man to paziņo.
Pēteris.
Neredzu pamata piedalīties pašvaldības vēlēšanās Dagdas novadā. Novada pastāvēšanas laikā nebija neviena darbaspējīga priekšsēdētāja, bet tagad kad Latvijā ir liela nabadzība , izsaimniekota, runāt par novada attīstību nav pamata, neatkarīgi kas būs Dagdas mērs.Ar cieņu Dagdas iedzīvotājs..
Signe
Kamēr izpilddirektors Pauliņš būs pie varas (īstās varas, jo deputāti ir tikai viņa marionetes) Dagdas novadā viss iet un ies uz bezdibeni.