Zilupes novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

  • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
  • 1. LATGALES PARTIJA

    88,69%
  • 2. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

    7,14%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Latvijas Sabiedriskie mediji
Zilupes mērs Oļegs Agafonovs sniedzis atbildes uz mūsu žurnālistu un iedzīvotāju jautājumiem. Atbildes skatīt pielikumā.
LTV Panorāma
Tā kā neizdevās novada mēru nointervēt projekta ietvaros, lūdzam atbildēt uz jautājumiem te: 1) Nosauciet izdevušos darbus, ko pašvaldība paveikusi pēdējo 4 gadu laikā? 2) Nosauciet darbus, kas pašvaldībai nav izdevušies? 3) Bezdarba līmenis pārsniedz 23%. Nosauciet 3 konkrētus darbus, ko esat paveikuši, lai piesaistītu jaunas darba vietas? 4) Vai un kā plānojat samazināt administratīvos izdevumus? 5) Savulaik iestājāties “Vienotībā”, lai saglabātu vidusskolu Zilupē. Dati liecina, ka skolēnu rezultāti ir slikti. Vai bija vērts saglabāt vidusskolu Zilupē? 6) Iedzīvotāju skaits 4 gados samazinājis par 9,3%. vai Zilupes novadam ir nākotne? 7) Ko esat darījuši, lai noturētu jauniešus novadā? 8) Iedzīvotāji saka, ka pašvaldība nedod garantēto iztikas minimumu. Jūsu komentārs? 9) Novadā, kur ir 3. lielākais bezdarbs, dzīvokļu pabalstus saņem tikai 3,6% iedzīvotāju. Kāda ir jūsu dzīvokļu pabalstu izsniegšanas politika. Maz cilvēku prasa šos pabalstus, vai arī maz tie tiek izsniegti?
Zinaida
Visām pašvaldībām iemaksas Finanšu izlīdzināšanas fondā vai saņemšana no fonda ir norādīta ar pretējo zīmi. Piemēram, Zilupes novads saņem dotāciju no PFIF 941756 euro apmērā. Rīga nav saņēmējs, Rīga un Pierīgas pašvaldības maksā iemaksas PFIF