Talsu novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. "Talsu novada attīstībai”

  22,3%
 • 2. "Mēs - Talsiem un novadam"

  20,1%
 • 3. "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"

  12,1%
 • 4. Latvijas Zaļā partija

  11,63%
 • 5. Partija "VIENOTĪBA"

  9,7%
 • 6. Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

  8,96%
 • 7. Latvijas Reģionu Apvienība

  8,08%
 • 8. Jaunā konservatīvā partija

  6,1%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Sarmīte Bērziņa
Š.g. 29.maijā Lācarus un co bija Lībagu BLPC tikties ar vēlētājiem. Viņš ne ar puszilbi nepieminēja par pusceltā centra nojaukšanu un skolas likvidēšanu. Visu laiku solīja visus jautājumus risināt. Sākumskolā ir 4 klases ar 60 skolēniem , bērnudārza grupiņas pārpildītas. Stendē ir skola ar 2-5 skolēniem vairākās klasēs, klases ir apvienotas, bet Stendes skolu netaisās likvidēt. Lībagu pagasts galīgi nav depresīvs pagasts, tas ir pagasts, kurš sniedz vienu no lielākajiem finansiāliem pienesumiem novada budžetā bet atpakaļ pagasts nesaņem pilnīgi neko. Piekrītu Viktorijas Ūrmanes rakstam-Kad beidzot beigsiet zagt ,melot un čakarēt tautu. Atceras tikai tad kad velēšanas tuvojas, bet īstenībā cilvēki viņiem pie vienas vietas.
Viktorija Ūrmane
Beidzot kads pateica taisnibu.Citi ka paskas cildina un slave savu pasvaldibu kameras prieksa.Talsnieki malaci.Kada velna pec so tirgu jatais,vai tad mums tik liela pilseta,vai tad tik augsti apgrozijumi.Tantukam pietikosi ar to kas ir.Uzlabot ,restauret un labs.Jau ir piemers Talsu slimnica.Sajuta ka naudas atmazgasa n pec.Jo reali nekads labums.Celi drausmigi Talsi -Gibzde,Talsi-Valdemarpils vienu posmu nu jau 2 rez tais,kada velna,kad talak un pasa Valdemarpili,celjam nav dziva vieta,vai ielape uz ielap,vai ta ka pec bombordesan.Un ta Tautas panorama tikai kartejais triks,nekada labuma.Jo ja vini tadi cinitai,taisnibas cildinatai,kapec neviens neuzdot jautajumu ne kadam deputatam ne Kucinskim nekadam citam kas vinus apmekle studija.Kad beidzot beigsiet zagt ,melot un cakaret tautu.Atceras tikai tad kad velesanas tuvojas,bet isteniba cilveki viniem pie vienas vietas.
LIENITE
KAD VARES 3.GRUPAS INVALIDI BRAUKT PA VELTI AUTOBUSOS,TAD NEVAJAG KAITINAT AR APLIECIBAM .
Sarmīte Bērziņa
Lībagu pagasts ir otrs lielākais pagasts Talsu novadā, lielāks par pilsētām kā Stende, Valdemārpils un Sabile un pat Mērsraga novads, bet šajā pagastā nav kultūras iestādes, Lībagu pag. Brīvā laika pavadīšanas centrs ir pažobele ( izbūvēti bēniņi), pret kuras griestu logu ailēm galvas atsituši lielākā daļa pašdarbnieku un apmeklētāju. Iepriekšējā sasaukuma laikā tika uzceltas palīgtelpas sporta zālei un izbūvēti zāles pamati, bet pašreizējā dome atsakās zāli būvēt (kuru varētu izmantot gan sportam, gan kultūrai), jo darbus veica pašreizējā opozīcija. Tā nu Lībagu pagasta iedzīvotājiem nekas nepienākas, tie ir kļuvuši par partiju ķīviņu ķīlniekiem. Viss iepriekšējā sasaukuma paveiktais TNA skatījumā ir slikts, bet paši neko nav izdarījuši. Par situāciju Lībagu pagastā var pārliecināties Talsu Vēstu 17.03, rakstā "Vai aizaugušajos pamatos taps sporta zāle" un 27.03. "Atgriežoties pie publicētā". Mums vajag gan tiltu, gan skolu, gan zāli! Nauda atrodas tikai Talsiem, nevis laukiem

Ответы мэров