Siguldas novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

  • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
  • 1. Politiskā partija "Reģionu alianse", Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

    75,86%
  • 2. Zaļo un Zemnieku savienība

    20,97%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Skaidrīte Laža
Vēlos beidzot saņemt Siguldas pašvaldības atbildi, ko Tautas Panorāmā gaidu jau no pašvaldību vēlēšanām. Kāpēc 200 metru garās Meldru un Doņu šķērsielās vajag bruģi un nepietiek ar granti, kāpēc vajag ietves un nepietiek ar dzīvojamās zonas ceļa zīmi, ja tai pat laikā pilsētā ir ielas, kas 100 gadus kopš pilsētas dibināšanas neko vairāk par bedrīšu remontu nav redzējušas? Pilsētā vēl tikai top telpiskais plānojums, kas noteiks, kuru ielu bruģēt, kuru asfaltēt un kuru atstāt grantētu. Bet reku šeku jau eksperiments pa pilnu programmu uz pilnīgi nenozīmīgām ielām. Vai tiešām viss ir tik primitīvi - RA domes priekšēdētājs Uģis uzlabo dzīvi NA līdzpriekšsēdētājam Raivim?
LTV Panorāma
Tā kā neizdevās nointervēt novada mēru klātienē, aicinām uz mūsu un iedzīvotāju jautājumiem atbildēt te: 1) Nosauciet izdevušos darbus, ko pašvaldība paveikusi pēdējo 4 gadu laikā? 2) Nosauciet darbus, kas pašvaldībai nav izdevušies? 3) Pašvaldības saistības šobrīd 10% attiecībā pret ieņēmumiem. Iedzīvotāji uztraucas, ka tiek realizēti daudzi apjomīgi infrastruktūras projekti par aizņemtu naudu un vaicā, vai tas ir saimnieciski, vai Sigulda to var atļauties? 4) Siguldas novadā ir zemi izdevumi izglītībai, bet sekmes vienas no augstākajām. Ar ko tas skaidrojams? 5)Stacijas laukums kopš nesenās rekonstrukcijas jau vairākkārt remontēts. Kāpēc un vai tas tiek darīts par pašvaldības naudu? 6) Iedzīvotāji secinājuši- novada prioritāte ir tūrisms, vai netiek aizmirsts par vietējiem iedzīvotājiem, viņu vajadzībām? (turpinājums sekos)
LTV Panorāma
7) Kāpēc 200 metru garās Meldru un Doņu šķērsielās vajag bruģi un nepietiek ar granti, kāpēc vajag ietves un nepietiek ar dzīvojamās zonas ceļa zīmi, ja tai pat laikā pilsētā ir ielas, kas 100 gadus kopš pilsētas dibināšanas neko vairāk par bedrīšu remontu nav redzējušas? 8) Siguldā tiek atbalstīti un prioritāri virzīti tikai tie daži sporta veidi, kas tuvi pašam mēram un vēl dažiem deputātiem - tie ir slēpošana, velosports, skeletons. Principā visi prasa naudīgus ieguldījumus. Bet kāpēc jau gadiem Sigulda normāli neatbalsta komandu sporta veidu attīstību- volejbols, basketbols, beisbols, handbols, florbols? 9) Pretenzijas par pašvaldības policijas darbu. Iedzīvotāji vaicā, vai viņu darbs tiek vērtēts pēc iesnieguma skaita, jo reizēm darbība nav izprotama? 10) Kāpēc iedzīvotājiem nav iespējas sazvanīt priekšsēdētāju? 11) Kāpēc gājēju pārejas krustojumos nav regulējamas?
Skaidrīte Laža .
Skaitļi runā, politiķiem jāatbild! https://infogr.am/845c90e2-56ef-478f-b68b-98ed86ac2df8
Skaidrīte Laža
Lieliski, ka Siguldā visas ielas ir sakārtotas un izgaismotas. Var beidzot šogad paredzēt divu pēdējo "sērdienīšu" ielu bruģēšanu - Meldru un Doņu ielas. Sākumā nebija skaidrs, kur ir un pie kā ved šīs ielas? Bet ieraugot RA+NA kopējo vēlešanu sarakstu Siguldas novadā, iespējams visu var izskaidrot – RA domes priekšēdētājs uzlabo dzīvi NA līdzpriekšsēdētājam. Publiski nav pieejama informācija par objektīviem izvēles kritērijiem (auto intensitāte, nozīmīgs gala mērķis) – kuru ielu bruģēt, kuru asfaltēt un kuru atstāt grantētu. Ir kaut kāds plāns, kas liecina ka, vēlēšanu gadā plānoti vērienīgi projektēšanas un būvniecības darbi. Taču nākamgad atkal nekā. Bet kāpēc 200 metru garās Meldru un Doņu šķērsielās vajag bruģi un nepietiek ar granti, kāpēc vajag ietves un nepietiek ar dzīvojamās zonas ceļa zīmi, ja tai pat laikā pilsētā ir ielas, kas 100 gadus kopš pilsētas dibināšanas neko vairāk par bedrīšu remontu nav redzējušas?
zete
Nupat parādījušās šūpoles! Brauciet visi pie mums - 100 dažādas. Tikai jāsameklē, kur! Tas, ka kāds ar kaut ko ir neapmierināts, ir tik mazsvarīgi salīdzinot ar tām lietām, kas pie mums notiek. :)) Sigulda - visforšākā, Uģis - visforšākais, patiesie siguldieši - visforšākie! Par mums!
zaķis
Paskatījos cilvēkus dažos tuvākajos novados. Izskatās, ka mūsējie visapmierinātākie! Es arī par mums!