Sējas novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

  • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
  • 1. "Tēvzeme"

    80,64%
  • 2. Mēs - Sējas novadam

    16,8%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Latvijas Sabiedriskie mediji
Sējas novada domes priekšsēdētājs Guntis Liepiņš savu atbildi uz Tautas panorāmas jautājumiem atsūtīja epastā. Skatīt atbildes pielikumā.
LTV Panorāma
Tā kā neizdevās novada mēru nointervēt klātienē, aicinām uz mūsu un iedzīvotāju jautājumiem atbildēt te: 1) Nosauciet izdevušos darbus, ko pašvaldība paveikusi pēdējo 4 gadu laikā? 2) Nosauciet darbus, kas pašvaldībai nav izdevušies? 3)Sējas novads ES sociālo un infrastruktūras fondu apguvē ir 67. vietā Latvijā. Vai novads ir izmantojis visas iespējas attīstīties pilnvērtīgi? Kas traucē to darīt? 4) Statistika liecina, ka iedzīvotāju skaits novadā rūk; bet cilvēki saka- jāpaplašina skola, bērniem drīz vietas nebūšot? 5) Ļoti maz iedzīvotāju saņem dzīvokļa pabalstus- nedaudz virs viena procenta. Cilvēkiem tos nevajag vai pašvaldība neizsniedz? 6) Bezdarba līmenis novadā nav augsts. Iedzīvotāji saka- tas tāpēc, ka cilvēki strādā Rīgā. Bet kad būs vairāk iespēju strādāt uz vietas/ Nosauciet trīs konkrētas lietas, ko pašvaldība izdarījusi,lai rastos jaunas darba vietas? 7) Kad tiks salaboti ceļi novadā? 8) Kad no Murjāņiem līdz centram būs gājēju celiņš?
Arī sēja
Zinu šo novadu, vislielākais prieks, ka Sējas pamatskola ( kuru sižetā ne parādīja, ne pieminēja) varētu būt kā paraugs Latvijas lauku skolai. Bērniem ir ideāli apstākļi un vieta, kur mācīties. Sakārtota, mājīga un moderna. Cik zinu, arī sekmes ir stipri virs vidējā. Skola bērnu daudz. Lai arī novads šķiet mazs, bet tajā pašā laikā tas ir bagāts, viss Sējai ir. Tikai jādara un jādzīvo. Mīnus tikai tāds, ka no Murjāņiem līdz centram vēl nav gājēju celiņa.
ildze
Tās nav Sējas skolas sekmes, nezin kāpēc paņemta Murjāņu SĢ.