Rūjienas novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

  • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
  • 1. VIDZEMES PARTIJA

    67,07%
  • 2. Partija "VIENOTĪBA"

    24,59%
  • 3. Partija "Vienoti Latvijai"

    6,52%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Ivita
Vai domes atbildīgās personas ir redzējušas kā ir nogreiderētas ielas? Es teiktu ārprāts.
Zane Ozola
par kādu strādāšanu gan var būt runa ja jauniešiem vasarā pat vienu mēnesi nevar nodrošināt darbu,ja tā saucamos 100 latniekus likvidē un vienīgā darba vieta,kur kādreiz kādu ņem ir sia garants jeb tā sauktie mēbeļnieki. un talkas kādreiz bija,bet tagad ar lielo parku 1 sētniekam jātiek galā. piemēram mani interesē kad kādreiz kāds sataisīs Raiņa ielas ietves,tās kas ir uz augšu aiz domes un arī pretīm domei? un kad un vai vispār atkal mums būs estrāde?
Gunta
Bēdīgi, nekur cik esmu apjautājusies tuvākajā un tālākajā apkārtnē nav jāmaksā par kapiem. Nepietiek ar to , ka samaksā gada maksa, kad aiziet kāds no tuviniekiem, jāmaksā par vietu atkal15EUR un tas jau kopā sastāda vairāk kā 20Eur (trīsvietīga vieta). Lūdzam vismaz granti atvest, bet nekā. Vai tas ir likumīgi, vai tas ir pašvaldības mērķis iedzīvoties ?
Regīna
Iegoglē par kapiem un uzzināsi tuvāk, cik ta sir vai nav likumīgi
Zaiga
Gribētu, lai novada pašvaldības deputāti, pieņem lēmumus attiecībā uz cilvēkiem, kas dzīvo uz mūsu nodokļu maksātāju rēķina, tie ka visu laiku diktē savus noteikumus , jo viņiem ,lūk, viss pienākas par brīvu. Vispirms sakopt savu pilsētu, piedalīties talkās, nostrādāt zināmas stundas un tad varētu saņemt tās pašas pārtikas pakas. Un tad varbūt saprastu arī viņu bērni, ka ja ko vēlas, tad ir jāstrādā.