Rugāju novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. Vienoti novadam

  62,37%
 • 2. RUGĀJU NOVADAM BŪT!

  20,15%
 • 3. "Mūsmājas"

  8,31%
 • 4. Par godīgu Rugāju novadu !

  8,12%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Valentīna Zizlāne
Mans lūgums būtu, lai pie kapsētām būtu izvietoti atkritumu konteineti plastmasas maisiņu un plastmasas puķu izmešanai.Citādi ļoti tiek piesārņota vide. Es ceru, ka pašvaldība par to padomās.
mājaslapa
paskatiju mājaslapu. novecojušas ziņas. pat domes priekšsēdētājas darba plāns vēl dzīvo aprīlī, kur divas dienas paredzētas izbraukumiem pa novadu. par to arī naudu maksā?
Valsts naudas izšķērdēšana.
Raidījumam "Tautas panorāma" iesaku papētīt Upmalas sākumskolas izveidi un likvidēšanu. Kāds labums bija tērēt projektu un pašvaldības līdzekļus, veidojot šo skolu. Tiesa, šo pasākumu iesāka Rita Krēmere. Viņas valdīšanas laikos skolu arī slēdza. Toties Sandra Kapteine parūpējās, lai tiktu izvākts, no novārtā palikušās ēkas, tas, kas ir vēl vācams. Jautājums, kur palika tas viss, ko aizveda no bijušās skolas? Vai projektu un valsts nauda bija jātērē uz šo skolu, lai beigās sapirktās lietas, mantas, iekārtas nonāktu privātpersonu īpašumā. Ja televīzijas ļaudīm interesēs, tad viņi uzzinās, kādas lietas un iekārtas ir nonākušas konkrēto cilvēku rokās, ja tikai pašvaldības darbinieki būs bijuši godīgi un būs dokumentējuši, kā īpašumā ir nonākušas konkrētas lietas, piemēram apkures sistēma, galdi, skapji, krēsli. Un lai nu nestāsta, ka viss tika nolietots. Daudzas lietas vēl šobaltdien lieto konkrēti cilvēki savos īpašumos.
jā.
Jā, par to novadā tauta runā, bet tā arī paliek, jo rīkojas vadība. Tāpat stāsta, ka pie Eglaines pamatskolas ēkas atrodas kaut kāda pussabrukusi māja, kur caur projektiem un pašvaldības (nodokļu maksātāju) naudas ieguldīti tūkstoši. Tagad to māju plāno it kā nojaukt, bet pirms dažiem gadiem ieguldīja milzu naudu. Kāpēc? Tā izmet naudu, ko varētu izlietot cilvēku labākai dzīvei. Trūkst saimnieku.
dzimis Balvu rajonā
Es par apvienošanos ar Balvu novadu, tad šiem domē nevajadzēs ne sēdēt, ne komentēt. I būs miers, i saticība, jo visi būs vienlīdzīgi - bezdarbnieki.
fzss
lūdzu, pa punktiem- kas būs labāks ? tas, ka visu naudu notrallinās Balvos ? tas , ka Balvu komunistiem būs jāielien bez ziepēm ? ka, lai sarīkotu kādu pasākumu būs nauda jāludzas uz ceļiem ? ka bus jāsamierinās ar to, ko atmetīs?
latgalīts
Ruguoju nūvods pīdar pi Latgalis, tuodieļ svareigi, lai deputati prostu latgalīšu volūdu. Kauns tim, kuri te dzeivoj godim, a volūdu naprūt. Čivļuotīs myusim te navajag. Pazaverit, kai Baļtinovā prūt ceļt gūdā sovu dzymtū volūdu.

Ответы мэров