Riebiņu novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. Latvijas Zaļā partija

  52,21%
 • 2. "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"

  17,79%
 • 3. LATGALES PARTIJA

  14,73%
 • 4. Latvijas Reģionu Apvienība, Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija

  7,04%
 • 5. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

  6,59%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Liene Mikelsone
Kāda nozīme ir tam,ka SIA "Aglonas Serviss" ir uzņēmums,kuram algas mēnesī izmaksā 50 EUR un visu mē esi strādā bez maksas! Protams ar papīriem viss ir kārtībā,kad pārbaudes brauc un no darbiniekiem nav nekādu sūdzību,jo "cer",ka maksās ar laiku! Petrenko kungs ceļ meitai māju,brauc ar "krutu" mašīnu un kā arī ceļo lūk,kur visa nauda tērējas. Bet darbinieki kā vergi strādā! Un Rožinska kungs piebilda ir 60 darba vietas un??? Taa neko nenozīmē,ja algas nemaksā kā nākas!!!!
Liene Mikelsone
Protams,taisnība nepatīk un tāpēc tādi nesmuki vārdi skan no Jūsu puses! Tas arī pierāda Jūsu līmeni,kāda esat! Par draudēšanu atklāti var uzsākt krimināllietu! Es runāju, jo tas ir pārbaudīts un dzirdēts!
Olgertius Petrenkius
Ты кровью подпишешься под каждым своим словом?! Или Ты как старая бабка на заваленке, лишь бы языком потрещать-сплетни пособирать. Когда что-то говоришь- проверяй. А то так и "без зубов" можно остаться...
Korka Porka
Nagļa kunga profesionalitāte ir jāpārbauda, tā pat kā lielai pašvaldības darbinieku. Kā var iedomāties patiekt, mēs palielinām pašvaldības aparātu, lai mazinātu bezdarbu. Absurds! Pilnīgs kauns! Neviena pašvaldība nepalielina pašvaldībā strādājušo skaitu, lai samazinātu bezdarbu, bet gan sekmē uzņēmējdarbību. Jāapvienojas ar Preiļiiem.
Nezinitis
Latgales partija tomer ir ari no vietejiem cilvekiem ieveleta neta ka ,citas partijas.Ir ari tadi partijas lideri ka Saskanas partija kuri prot labi izrekinat lai tikai paliktu dome,paskatieties cik reizes ir piedalijusies domes sede.
Tā domāju es
Par novada priekšsēdētāju vajadzētu ievēlēt sava novada cilvēku.
atbilde- ko tuneteiksi
Nu tas deputāts , kas tā negodīgi rīkojas ,izmantojot deputata mandatu , manuprat ir no galeniem -visiem zināmais Latgales partijas saraksta liders Jons Kurpris

Ответы мэров