Preiļu novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. LATGALES PARTIJA, Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"

  50,26%
 • 2. Latvijas Reģionu Apvienība

  16,14%
 • 3. Latvijas Zaļā partija

  14,1%
 • 4. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

  6,67%
 • 5. Partija "Vienoti Latvijai"

  5,44%
 • 6. Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija

  3,43%
 • 7. No sirds Latvijai

  2,4%

Доска объявлений

Добавить комментарий
he,he
Nu kā Marutiņa sevi lielīja-tā nebija "suņa astes celšana" ?????????????????????
Sandra
Nu tautai jau tīk,ka sola . Tikai tiem solījumiem naudiņas nav ! Ko tik esošā Dome nav tik sasolījusi !!....:(( "Vieta,uz kuru gribās atgriezties" ? Man vienkārši kauns par tik nolaistu pilsētu !!! Labi,ka ES vēl naudiņu lielajām ielām iedeva. Pretējā gadījumā - "Sūnu ciems".Rūgta,bet patiesība..:((
Novadi izvēlās-Preiļi
Iesaku noskatīties Youtube ! Atkal nepamatoti solījumu lasot iepriekš sagatavotus tektus ! Dosim,attīstīsim,bet par kādu naudu? Neviens nesolīja,ka jāmazina birokrātija un jāsamazina skolu skaits! Vienīgi "No sirds Latvijai" pārstāvis pateica,ka jābeidz finansēt pils un Spa komplekss. Šie objekti ir mijoniem vērti un pēc tam katru gadu prasīs desmitiem tūktošus dotāciju! Ja solāt kādai sfērai palielināt finansējumu-tad pasakiet,kur ņemsiet šo naudu?Pretējā gadījumā tā ir demagoģija un klaji meli!
Baisais
Vispār baisi skatoties esošās varas iesniegto sarakstu.. Tas man atgādina partijas "Vienotība" ēru, tikai Preiļu mērogā. Nolasīti cilvēki, kuriem iespējami lielāka aizmugure balsotāju ziņā, bet vai ir saprašana par vispārēju sava novada attīstību, nevis tikai savām interesēm? Skumji, ka viņi ir pārdevušies, lai būtu par marionetēm varaskārajiem personāžiem.. Skumji..
Šoks
Lidij,Lidij! Vai tev tā lika teikt-vai patiesi tā domā? Sākumā domāju,ka kāds no Domes runā. "Novadnieka" laikos biji kritiskāka un godīgāka !

Ответы мэров