Nīcas novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

  • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -

Доска объявлений

Добавить комментарий
Vērotājs
Domāju, ka reizē ar deputātiem būtu jāmaina arī daļa no pašvaldībā strādājošiem darbiniekiem. Arī viņi ir savās vietās iesēdējušies jau gadiem un darba pienākumi vairs nav pirmā vietā. No vairākiem apmeklētājiem ir dzirdēts, ka bibliotēkā ļoti bieži nav atbildīgā darbinieka. Sēdi un gaidi kad atnāks. Kopš pievienošanas Nīcas novadam, Otaņķu pagastā tik slikti grantētie ceļi nav bijuši. Ja vēlas, lai novadā dzīvotu vairāk strādājošo, kas maksā nodokļus, tad vismaz nodrošiniet viņiem normālu ceļu, lai var uz darbu aizbraukt. Jo ritošā daļa automašīnām ir jāremontē ļoti bieži.
acss
Par nelikumīgo būvniecību - likumīgi jau nav iespējams pat sirdsmājiņu uzsliet, jo būvvaldes vadītājs izskatās kā bezssmadzeņu radījums, jo prot tikai nocitēt sauso likuma pantu un atbilde ir viena - nedrīkst! Manuprāt ierēdnis joprojām strādā sev, bet ne iedzīvotājam. Runājot par vietvaras deputātiem - Pērkones ciemā nav redzēti un dzirdēti.
Egita Kopstale
Ja Nica tiesam ir skaisti sakopta un tas ir ari viss. Tacu novada bez Nicas ir ari citas pasvaldibas. Kuras celi ir briesmiga stavokli pamestas pasvadibu ekas kuras ir uz sabrukima robezas. Tik sola. Ka piemeram Otankos ir pamesta veca pastu eka kura ir grausts. Vai ari vecais Grobinas pateretaju biedribas veikals kur tuks stav jau kadus gadus 15 ka minimums.
Odita Krenberga
Vai kāds no pašvaldības varētu pakomentēt situāciju ar skarbajiem sodiem par nelikumīgo būvniecību?

Ответы мэров