Mālpils novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

  • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -

Доска объявлений

Добавить комментарий
Latvijas Sabiedriskie mediji
Saņēmām Mālpils novada mēra Aleksandra Lielmeža atbildes uz Tautas panorāmas žurnālistu un iedzīvotāju jautājumiem. Atbildes skatīt pielikumā.
Mārtiņš Pudelis
Diemžēl atbildes nav pieejamas, serveris atgriež 500 Internal Server Error
LTV Panorāma
(turpināts) 8) Kad Mālpils novadā būs estrāde un aktīvāka kultūras dzīve, svētku svinēšana? 9) Ko pašvaldība darījusi, lai cilvēkiem saruktu apkures rēķini? 10) Iedzīvotāji norāda, ka Mālpils novadā ir problēmas ar dzīvojamo platību, bērnu laukumiem, veselības aprūpi. Ko pašvaldība darījusi, lai to labotu? 11) Slikti izgaismoti ceļi, koki aizsedz lampas, trotuāri nav izgaismoti. Vai to labosiet? 12) iekšpagalmu ceļi un taciņas ir nesakārtotas. Kāpēc un kad tiks labots?
LTV Panorāma
Tā kā mums neizdevās novada mēru nointervēt klātienē, aicinām uz mūsu un iedzīvotāju jautājumiem atbildēt te: 1) Nosauciet izdevušos darbus, ko pašvaldība paveikusi pēdējo 4 gadu laikā? 2) Nosauciet darbus, kas pašvaldībai nav izdevušies? 3) Mālpils novadā ir ļoti augstas izmaksas izglītībai, bet rezultāti vieni no sliktākajiem. Kāpēc tā? Vai tēriņu atdeve ir pietiekama? 4) Kāds iedzīvotājs uzskata, ka izglītības iestādes no pašvaldības puses nav veiksmīgi pārraudzītas - tāds iespaids radies, klausoties pašvaldības sēžu audioierakstus. Vai piekrītat? 5) Mālpils novads maz apguvis sociālos un infrastruktūras fondus. Kāpēc? Vai novadā viss jau sakārtots? 6) Kāds iedzīvotājs norāda, ka gājēju celiņi ļoti sliktā stāvoklī vai arī to nav vispār. Piemēram, pansionāta iedzīvotājiem jāpārvietojas pa braucamo daļu, kyr brauc arī smagās mašīnas. Kad tas tiks labots? 7) Kad tiks renovēts un siltināts kultūras nams? (turpinājums sekos)
Anonīms lietotājs 17647
Mālpils ir laba vieta kur dzīvot, darbu var atrast, ir laba sporta bāze, salīdzinoši netālu ir Rīga un Sigulda. Problēmas ir ar dzīvojamo platību, bērnu laukumiem, veselības aprūpi un kā jau visur ielas ir sliktā stāvoklī. Pašvaldība daudz līdzekļus tērē izglītībai, diemžēl izglītības kvalitāte varētu būt augstāka par to liecina rezultāti centralizētajos eksāmenos. Spriežot pēc sēžu audio ierakstiem izglītības iestādes no pašvaldības puses nav veiksmīgi pārraudzītas un par to liecina sēdes ( 12.04.2017. domes ārkārtas sēde Nr. 4) audio ieraksts https://portals.edati.lv/Shares/Home.aspx?ShareID=2c9fa46e-b13d-4a41-a2d3-d1947a9d3538
Novērotājs
+ labvēlīga vide uzņēmējdarbībai, atbalsts pensionāriem, maznodrošinātajiem un daudzbērnu ģimenēm. - nav pievilcīga vide jaunajām ģimenēm, gājēju celiņi ļoti sliktā stāvoklī vai nav vispār, tiem, kas dzīvo otrā upes pusē un pansionāta iedzīvotājiem jāpārvietojas pa braucamo daļu, kur regulāri kursē fūres, kultūras dzīve ļoti neaktīva, svētki netiek svinēti pagastā, nav estrādes, vidusskolā zema mācību kvalitāte, līdz ar to vecāki bērnus ved uz Siguldas skolām, Eiropas finansējums infrastruktūras uzlabošanai netiek apgūts, netiek īstenoti energoefetivitātes pasākumi, ēkas nesiltina, apkure ļoti augsta, bērnudārzā, pateicoties raidījumam "Bez tabu", tikai viens rotaļlaukums.