Līvānu novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

  • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
  • 1. Zaļo un Zemnieku savienība

    70,32%
  • 2. Latvijas Reģionu Apvienība

    14,08%
  • 3. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

    13,58%

Доска объявлений

Добавить комментарий
ŽĒL!
Ļoti žēl, ka tiek intervēts puisis, kas ir dzērājs un parādīts, ka Līvānos ir ļoti slikti, ka nav darba, ka tikai Rīgā ir darbs. Plkst. 11.00 tādi tik arī staigā pa pilsētu. Darbdienā ir taču jāstrādā vai jāmācās.
LR
Vēl piemirsu Saltums, saldējuma ražotne, daudz lielu autotransporta uzņēmumu, loğistikas centri Adria, Promo, Maximas, Rimi, Top, Mego.. Tieši otrādi trūkst darbinieku. Nestrādā, kas negrib strādāt.
Jersiķis
Ražotnes no Jersikas nočiepāt, paši Līvāni būtu pliki kā baznīcas žurkas.
Piekrītu !
Aizbrauciet uz Preiļiem un paskataties kā tur 20 gados politikāņi nolaiduši pilsētu un tad parunāsim !
LR
Līvānos darbu var atrast! Ir daudz uzņēmumu. Pārbrauciet pa Līvanu rūpniecisko rajonu - Līvanu kūdras fabrika, 2 lieli autoservisi, Z-Light (tagad nosaukums mainīts), Līvānu bioķīmiskā rūpnīca, viss sakārtots, Daugulis cepumi, Sencis mēbeles, Adugs cepumi, Līvānu mājas un logi, Eko nami, RNS-D, Ceram Optec (šeit gan neizvēlas vietējos darbiniekus) un vēl un vēl var rakstīt.....Nestrādā tie, kas negrib strādāt. Jaunietis, ko intervēja par darbu, viņš nevēlas strādāt. Arī Rīgā viņš nestrādātu. Pie tā ir vainīga valsts politika, ka maksā maznodrošinātā pabalstus jauniem cilvēkiem, dzērājiem. Pilsēta ir sakārtota.
Inga Vetere
Līvānu novadā noteikti jāapmeklē Jersikas pamatskola. Mans dēls mācījās šajā skolās - tā nav skola, bet otra ģimene bērniem.Pēc tam sekoja Āgenskalna Valsts ģimnāzija. Baidījos, kā laukos pieradis izdzīvos, bet bažas bija liekas, konkurēja ar tiem, kuri mācījušies Rīgas skolās. Tagad dzirdu bažas, ka tā ir mazā lauku skola, un kas zina, kas būs lemts turpmāk. Manu eapmeklētu skolu. Ja nelabvēlīga ģimene un vecāki pēc svētkiem aizmirst, ka bērniem jādodas uz skolu, par to neaizmirst skolotāji un paši brauc pēc bērniem. Fantastiska gaisotne šajā skolā un lieliski pedagogi- tik daudz pasākumu un svētku, kādu nav Rīgas labākajās skolās.
Zane
Kas notiek ar ceļiem? Ne tikai pilsetā, bet arī novada pagastos? Kāpec lauku teritorijas tiek ignorētas un ceļus nelabo, neatjauno? Kādēļ masas ierobežojumus nav jāievēro meža tehnikai? Kad to sāks kontrolēt, ne zīmes salikt??