Limbažu novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. Zaļo un Zemnieku savienība

  39,54%
 • 2. Jaunā konservatīvā partija

  16,32%
 • 3. VIDZEMES PARTIJA

  10,77%
 • 4. Politiskā partija "Reģionu alianse"

  8,85%
 • 5. Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

  6,61%
 • 6. Politiskā partija "KPV LV"

  6,4%
 • 7. Partija "VIENOTĪBA"

  5,35%
 • 8. "Latvijas attīstībai"

  4,31%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Artis
Šķiet, Toms Bricis neprot atvērt Limbažu TIC mājas lapu, haha. Atvēra sadaļu Interesantas saimniecības (bet tur ir vēl apmēram piecas - par pilīm, muzejiem, dabas objektiem, utt). Un pasakot, ka Limbaži ir apdalīti, jo tiem ir tikai divi apskates objekti, pamatīgi izgāzās. Baigi neprofesionāli. Viņš pie tam nāk no salīdzinoši tuvas apkārtnes...
Zanda Jansone
Dzīvoju Limbažu novada Vitrupē. Transports bērniem uz/no skolu nodrošināts, kā arī skola pielāgo visus pulciņus, lai bērni paspētu uz autobusu. Arī pagasta pārvalde rīko dažādus pasākumus Viļķenē un brauc ar dažādām viesizrādēm arī uz Vitrupi. Kā arī pagastā atrodas vairāki entuziasti, kas rīko pasākumus gan bērniem, gan pensionāriem. Bet nu ceļi gan mums ir vienkārši drausmīgi, kā jau laikam visā Latvijā. Nesaprotami kāpēc ceļš uz jūru (uz Dzeņiem no Zeltiņiem) tiek nogreiderēts tikai reizi gadā, ņemot vērā, ka vasarā ir ļoti liela satiksmes plūsma. Un cerams, ka kaut kad pienāks brīdis, kad savedīs Jūras ielu Limbažos kārtībā (pilsētas centra posms sākums no Sporta ielas), manuprāt, tā iela varētu uzstādīt rekordu ar visvairāk aku vākiem. Kā arī noteikti atbildīgajām instancēm ieteiktu apsekot mājas, kas tiek izīrētas novada iedzīvotājiem (īpaši Vitrupē), no kurām dažas ir katastrofālā stāvoklī.
Novada iedzīvotāja
Jautājums kritizētājiem: ko jūs paši esiet paveikuši, lai šajā valstī, novadā dzīvotu labāk? Tikai kopā darbojoties varam veidot valsti labāku.
Pēteris
Mūsu teiktajam nav nozīmes. To neņem vērā esošie pie varas. Un izdarīt daram- daram daudz. Tas ir darbs tautas labā no rīta 7.00 līdz 22.oo To nu gribu teikt novada iedzīvotājai. Ja varētu strādāt un 8 stundās nopelnīt deputātu algu, atliktu laika arī citam. Tā lūk cienītā kundze.
Kokakāja
Ko tad mēs varam pasākt? Visos konkursos taču uzvar vienas un tās pašas firmas! Kāpēc? Tāpēc, ka Domes pr-tāja vietnieks ir šis firmas īpašnieks!Mazie uzņēmumi tiek pastumti malā, tiem ir lemts izputēt!
Agnija Kurzemniece Kurzemniece
Uzskatu, ka Limbažu pilsētā ir ļoti ērti dzīvot - turpat skolas, turpat BEZMAKSAS dažādi pulciņi, mūzikas un mākslas skolas, fantastiska zilā karoga pludmale, kur maziem bērniem ir droši, jo no dziļuma norobežota ar laipām. Pilsētā ir daudz laukumu un vietas, kur bērni, jaunieši var pavadīt brīvo laiku- sportot, skeitot, rotaļaties, skriet (stadions), spēlēt hokeju/slidot. Arī lielākā daļa iestāžu (tai skaitā ārstniecības) ir te! Vienīgais darbs - jā - kādam jābrauc uz Rīgu, kas ir dārgi un samērā ilgi. Dzelzceļš nav un Valsts solītais ceļs uz Limbažiem dzelzceļa vietā - arī! Bet es ceru, ka kopīgiem spēkiem - tas arī būs!
Aste
Agnij, Jūsu komentāra pirmais teikums izsaka visu- LIMBAŽU PILSĒTĀ.
Maks
Agnija! Nekas šai dzīvē nav BEZMAKSAS! Padomājiet par to...
Līga
Jā,pilsētā ir viss pieejams,bet lauku bērniem-mākslas,mūzikas skolas,nodarbības ir pēcpusdienā,vakara pusē un tad domā nu kā katru reizi bērni tiks mājās.
Zita Ozoliņa
Cēsu ielas 34 māja atrodas pilsētas nomalē. Procentuāli ļoti ļoti maz dzīvokļu īpašnieki dzīvo savos īpašumos. Lielākā daļa dzīvokļus izīrējuši jauniem nepastāvīgiem īrniekiem. Viņiem nav intereses par mājas labiekārtošanu. Uzskata to par pagaidu mitekli. Sakarā ar lielo īrnieku mainību ir uzauguši arī lieli parādi. Mājas vecākai lai uzsāktu kādu projektu vajadzīgi dzīvokļu īpašnieku paraksti par piekrišanu, bet tas ir grūti izdarāms jo kā jau pieminēju vairāk par 50% dzīvokļu īpašnieki nedzīvo šajā mājā. Līdz ar to drīz šī māja noderēs kādai filmai par Padomju laikiem,jo mājā ir bumbu patversme un māja nav pieredzējusi kosmētisko remontu kopš tās uzcelšanas brīža. ??

Ответы мэров