Lielvārdes novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"

  29,26%
 • 2. Partija "VIENOTĪBA"

  19,99%
 • 3. Politiskā partija "Reģionu alianse"

  18,06%
 • 4. VIDZEMES PARTIJA

  11,02%
 • 5. Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

  9,67%
 • 6. Kristīgi demokrātiskā savienība

  7,52%
 • 7. Latvijas Zaļā partija

  3,47%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Spīdala
Cienijamie Lielvārdieši ! Pirms ejam uz vēlēšanām iepazīsimies ar sarakstu personālijām. Daudzus mēs pazīstam vai zinām. Padomāsim par to ko šie kandidāti sola un kādi ir viņu līdzšinējie darbi ikdienā. Noteikti viņu vidū mēs redzēsim Ostapu Benderu ar draugiem, nodokļu nemaksātājus, cilvēkus ar vāju izglītību un lielu Ego kā arī lētus muldētājus. Varbūt mums nāksies starp vājiem sarakstiem izvēlēties mazāko ļaunumu. Un obligāti iesim novēlēt! Citādi tā arī paliksim Sūnuciemā. Lai mums izdodas!
Elita
Lielvārdes pilsētā vajadzētu labāk strādāt pie apstādījumu sakārtošanas un apzaļumošanas. Ir tikai pāris glīti dekoratīvie stādījumi un puķu dobes centrā, piemēram, pie domes ēkas, bet citur pilsētā diezgan nožēlojami. Pilsēta vasarā izskatās bēdīgi. Ļoti svarīgs būtu arī veloceliņš no Lielvārdes līdz pašai Kaibalai (ne tikai līdz līcītim aiz kapiem), lai cilvēki ar velosipēdiem varētu drošāk pārvietoties.
Artūrs K
Tiešām vajadzētu salabot ceļus Lielvārdes novadā, jo ceļi, vienu vārdu sakot, ir drausmīgā stāvoklī. Arī Lielvārdes komunālo pakalpojumu sniedzēji "Lielvārdes Remte" uzstāda milzīgas cenas, par kurām pensionāriem principā ir jāizdod visa pensija.
vietejais
Žēl, ka tautas panorāma ierodas laikā, kad nodokļu maksātāji, kuri uztur pašvaldību, atrodas darbā un nevar izteikties. Būtu LTV grupa pabraukusi pa Rembates ielu, pastaigājusi pa Rembates parku, kur ļoti labā "kvalitātē" klāj bruģi. Sižets tik maz parāda notiekošo
vietējā
Ļoti vēlētos veloceliņu no Lielvārdes līdz Ķegumam. Šosejas Rīga-Daugavpils seguma maiņu cauri pilsētai. Biežākus autobusus reisus, kas pietur Lāčplēsī-abos virzienos.

Ответы мэров