Kārsavas novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. Zaļo un Zemnieku savienība

  45,38%
 • 2. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

  16,18%
 • 3. LATGALES PARTIJA

  14,47%
 • 4. Latvijas Reģionu Apvienība

  12,8%
 • 5. Partija "Vienoti Latvijai"

  10,15%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Aurēlija
Pilnīgi piekrītu! Izskatījās pēc pašdarbības teātra izrādes! Īpaši tā kundzīte aveņu krāsas jaciņā...
Vitālijs
Cik var liekuļot?Sanākušie uz interviju jau iepriekš ir bijuši noinstrūēti par to,ka jārunā tikai pagasta vadībai glaimojoši vārdi.Pagasta vadība visus pensionārus neilgi pirms šīm vēlēšanām ir nopirkusi ar pēkšņajiem jaunizceptajiem pabalviens piemērs stiem.Kāpēc tāds dāsnums tieši pirms gaidāmajā vēlēšanām,ja būtu patiesa rūpe,tad to varēja un vajadzēja jau pirms četriem gadiem.Katram pensionāram pa 50 eiro,vai tā gadījumā neizskatās par slēpto balsu pirkšanu un administratīvo resursu izmantošanu.Jā pensionāri domā,ka viss ir jauki,ja viņi zinātu cik šī vadība ir dzili kredītos naktis negulētu.Tikai viens piemērs.Pilsētas bērnudārzu tūlīt pabeigs siltināt,atkal par kredīta līdzekļiem,kāpēc neizmantoti ES līdzekļi?Tāpēc,ka jāpaspēj līdz 'vēlēšanām.Kāpēc to nedarīja visus iepriekšējos gadus?Neapskaužu jauno sasaukumu,jo kādam taču būs jāatgriež daudzie aizņemtie miljoni.
Kārsavietis
Kur ir sižets???? Vai tiešām pateiktais vai runātāji bija tādi, ka informācija nav publiskojama???
Kārlis Miksons Miksons
Nedaudz pacietības! :) Tuvāko stundu laikā video būs pieejams. Visa informācija, ko mums teica Kārsavas novada iedzīvotāji ir publiskojama.
Jaunietis
Nav jau tā, ka nav jauniešu. IR! Te viņi īpaši neuzturās, jo tā darba nav. Jā, paldies par biznesu ideju konkursu "Step up", bet tas jau visiem nepalīdz (pat lielākajai daļai ne). Ir daudz dažādu ēku, kas stāv tukšas, taču tās netiek izmantotas. It kā par visu jau tā dome parūpējas, taču par jaunajiem cenšoņiem, kuri tiešām vēlas palikt tepat dzimtajā pusē, nemaz netiek domāts. Pasākums uz pasākuma, kas ceļ reitingu dažiem labiem un tas arī viss. Kāpēc pasākumi notiek tik bieži, taču atbalsts jaunajiem uzņēmējiem vienreiz gadā? Kas ir mūsu novada prioritātes? Jauki, ka var uzpirkt pensionāru balsis, lai var vēl 4 gadus uzturēties siltā vietā, tomēr viņu skaits jau nepalielinās. Kur paliek kādas idejas par jaunajām ģimenēm? Vai pietiek ar dāvanu karti jaundzimušajiem? Mazpilsētās nenāks un neteiks lietas acīs, jo baidās par savu nākotni, vecāku nākotni. Sāksim ar prioritāšu uzstādījumu un sāksim darīt lietas, nevis tikai tukši runāt!
Kārsavietis
Runājot par jaunajām ģimenēm un pabalstiem.... Ja ģimene nav sabiedriski vai sociāli aktīva, ir novērota situācija, kad šāda "neaktīva" ģimene arī neuzzina par pabalstiem kas tai pienākas. Pie tam šie pabalsti tiek izmaksāti kasē skaidrā naudā. Piedodiet, bet šāds risinājums nevieš uzticību pastāvošajai sistēmai. Pabalstus jau sen vajadzēja pārskaitīt uz bankas kontiem un automātiski visiem novada iedzīvotājiem kuriem tie pienākas.

Ответы мэров