Kandavas novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"

  24,73%
 • 2. Latvijas Zaļā partija

  22,8%
 • 3. Latvijas Reģionu Apvienība

  22,7%
 • 4. Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

  14,88%
 • 5. No sirds Latvijai

  13,04%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Madara
Divu kandavnieku teiktais pēc “Neatkarīgās Tukuma ziņas” intervijas ar Kandavas novada domes priekšsēdētāju Alfrēdu Ķieģeli, NTZ, 10.04.2017,www.ntz.lv Intervija atklāja to patieso ainu, kā tiek pārvaldīts Kandavas novads. Vērts izlasīt. -kaimiņš 2017. gada 13. aprīlis 19:29 Kā varēja vadīt domi cilvēks štoferts,kurš algas maksāja un maksā aploksnēs,domāju ka ne vienīgais kandavā. Dome to labi zina ,bet viss tiek noklusēts,tāpat kā par nelikumīgām medībām, labi zināmi cilvēki novadā.Bet savējos neizdod!! -Varbūt mainām kaut ko, kandavnieki? 2017. gada 13. aprīlis 20:47 Tad jāprasa – KĀPĒC viss tiek NOKLUSĒTS Kandavā? Gan tas, ka domes vadība maksājusi algas aploksnēs, par ko visi zina, gan nelikumīgās medības, par ko arī ir zināms, ka tie ir “labi zināmi cilvēki novadā”?? Kāpēc atbalstām,ka “savējos nenodod”? Kāpēc klusējam? Ko mēs kandavnieki galu gala cenšamies aizstāvēt?? Un kā vārdā? Lai mēs visi LABĀK DZĪVOTU??? Jeb, lai kāds uz mūsu rēķina LABĀK DZĪVOTU???
Zanda
Vai Kandavas novada dome izliekas, ka nezin vai patiešām ir ākstu bars? Zemītes bibliotēkā vispār NAV ŪDENS! Vai ir vēl kāda pašvaldības iestāde apdzīvotā vietā 60 km attālumā no Rīgas, kur vispār NAV ŪDENS?
Kandavniece
ĻOTI maz darba vietu,tas būtu 1. Un svarīgākais.Daudz tukšu veikalu telpu.Nav neviena paša apavu veikala, tikai ziedi un gaļa.Mājām fasādes tādas, ka bail garām iet, ka kāds sienas apmetums neuzkrīt.
Ilze
Gribētos, lai Kandavas novads beidzot sākt par jauniešiem un ražošanu. Tehnikums ir, skolas ir, bet pēc izglītības iegūšanas, jaunie brauc prom - nav kur strādāt, nav kur dzīvot. kaut kāds krāpnieks Rozenfelds nozog naudu no ES fonda, tagad brēc atkal pēc vadības. Ko pensionāri var darīt pašvaldībās, nekas gadiem nemainās, viena stagnācija un viss? Lai jaunos paņem darbā, un ne jau savus radus, bet cilvēkus, kas grib darīt....
Kandavas uzņēmējs
Jādibina jauna partija. Kāpēc tad to nedara uzņēmīgie, izglītotie, aktīvie jaunieši, bet brauc prom no Kandavas? Tā mēs nekad no vecajiem rozenfeldiem, dudēm, ķieģeļiem vaļā netiksim!
Lauris
Prettrokšņu sienu kartodroma īpašniekiem Kandavas dome nepieprasīja uzbūvēt, plānā tā tika paredzēta. Iedzīvotāju aptauja tā arī netika veikta, kas bija pašvaldības pienākums. Egīls Dude pat aklāti žurnālistiem pateica, ka ar īpašniekiem attiecības esot lieliskas, nekas iedzīvotāju aizsardzībai pret nenormālo troksni nav jāveic. Kā zināms, Jāņa Naglis aizgāja pie Laimdotas Straujumas un tā trīs mēnešu laikā izkārtoja atļauju palielināt trokšņu līmeni trasē. Lai gan Veselības ministrs iebilda, vērā tas netika ņemts, decibelus palielināja, un aizsargsienu sienu tā arī neuzbūvēja. Pat tiesībsarga birojs šo pārkāpumu skatīja un teica, ka te vērā ņemtas ir tikai biznesa intereses, nevis iedzīvotāju. Šobrīd zinām, ka lieta aizgājusi līdz Satversmes tiesai un Ministru kabinetam jāsniedz Satversmes tiesi atbildes raksts par šo nelikumīgo lēmumu, bet kā lietas tālāk virzās, nav zināms. Bet jautājums jau ir, kādās interesēs strādā mūsu Kandavas pašvaldība? Kā Kandavas domes bosi var atļauties tā
Ilze
ko jūs ņematies ap to nabaga sienu. tur trasē taču tāpat reti, kad notiek braukšanas, būtu uztaisījuši labāk, lai vietējie jaunieši arī var iesaistīties šajā sporta veidā, vismaz būtu kur likt enerģiju, nevis dzerstīties pa pilskalnu un skvēriņu vai veikalus apzagt.