Jūrmala

Tautas panorāma

Число преступлений

Зарегистрированные преступления, на 1000 жителей (Источник: Raim.gov.lv )

+ -

Доска объявлений

Добавить комментарий
Iveta
Sloka ir Jūrmalas daļa, ļoti zaļa, bet tur dzīvojot sajūta, ka pašvaldība par to ir aizmirsusi. Ja pastaigā pa Dzirnavu ielu, netālu no Slokas slimnīcas, tad asfalts uz ceļa ir šausmīgs, visu ziemu caurumi tika lāpīti, bet pēc lietus tur ir briesmīgi, var stādīt puķes lielā ielas daļā. Dzirnavu ielas malā (Netālu no Varoņu ielas) ir izveidojusies izgāztuve, kuru jau gadu neviens nesavāc. Tad vēl, no slimnīcas līdz bijušajai Slokas papīrfabrikai, gar upi ejot, ir briesmīgi nesakopts, pamesta draudīga ēka (bijušais kultūras nams 3 stāvos), nav ievērota tauvas josla, viscaur gar upi nepastaigāsi. Plānos ir veloceliņš gar upi, bet kad to ieviesīs? Netālu no dzelzceļa pie Raiņa un Ventspils ielu krustojuma kādreiz bija laukums ar rampām riteņbraucējiem un skrituļotājiem. Tagad viss nojaukts, jauniešiem cits atpūtas laukums Slokas pusē nav tapis. Ir vēlme tautas kalpiem atgādināt, ka Jūrmalā ir ne tikai Majori, Dzintari, Kauguri, bet arī mazie miestiņi tādi kā Sloka, Vaivari, Valteri, u.
Rimi darbinieks
Kad Jūrmalā būs reāli tūrisma, medicīnas un izklaides pakalpojumi? Jūrmalā darba vietu praktiski nav. Esošās ir ļoti zemu apmaksātas. Vai tiek maksātas aploksnē - sākot ar ēdināšanu un būvniecību, beidzot ar telpu uzkopšanu vai bērnu pieskatīšanu. Par mājokļu tirgu un dzīvojamo platību izīrēšanu, nemaksājot ne centa nodokļos, pat runāt apnicis... Partijas dzimst uz katrām vēlēšanām, bet patriotisms par valsti un pilsētu tikai nosaukumos... Kur ir Vienotības, ZZS vai kaut Saskaņas jaunie līderi? Vakuums. Izglītības tēma. Cik ilgi pastāvēs skoliņas uz katra ielas stūra ar knapi dažiem simtiem skolēnu? Cik Jūrmalā ir spēcīgu skolu kaut valsts mērogā? Par augstāko izglītību atkal labāk paklusēšu...
Krisjanis
Jurmala jau kops pasa sakuma ir kurorta pilseta. Pilseta pilna ar kulturas, sporta pasakumiem. Ka viena, ta otra Jurmalas gala dzive visu laiku ir "situsi augstu vilni", tacu bedigi noskatities, ka pec 1990'to gadiem konkreti Bulluciems (Lielupe) ir cietis visvairak. Lielos vilcienos Jurmalas aktiva kulturas pasakumu norise musdienas tiek koncentreta Kauguros un Dzintaros. Padomju laikos celta Bulluciema estrade, kulturas nams pasreiz ir sabruksanas pedeja stadija. Brivdabas muzejs (zvejnieciba) ir vienigais vestures liecinieks, kas pateicoties pasvaldibai vel ik pa bridim piedava aktivu kulturas notikumu klastu vietejiem iedzivotajiem un viesiem.
Lita
Jūrmalā dzīve ir draudzīga gan ģimenēm ar bērniem, arī pensionāriem. Ir iespējas apmeklēt daudz kultūras un sporta pasākumu, pilsētā tiek kopīgi svinēti svētki. Taču šokē centra galvenās šķērsielas Omnibusa ielas izskats. Iela ir bedraina, sastāv no veciem asfalta ielāpiem, pussabrukuša trotuāra. Lietus laikā applūdusi, peļķes nepazūd vairākas dienas pēc lietus. Daudzi ārzemju autobusi ceļā pa Baltijas valstīm apstājas tikai Majoros, tūristi no autobusu stāvlaukuma laipo pa Omnibusa ielas peļķēm skatīties jūru "pie bruņurupuča"un atpakaļ ar vienīgo spilgto iespaidu par Jūrmalas ielām. Pa šo ielu atpūtnieki no Majoru stacijas dodas uz pludmali un atpakaļ, tā ir Jūrmalas kultūras centram pieguļošā iela.

Ответы мэров