Jelgavas novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"

  43,78%
 • 2. Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

  12,88%
 • 3. Latvijas Reģionu Apvienība

  10,83%
 • 4. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

  9,41%
 • 5. Politiskā partija "KPV LV"

  9,25%
 • 6. Partija "VIENOTĪBA"

  8,11%
 • 7. "Latvijas attīstībai"

  4,58%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Anita
Man ir kauns par mūsu ceļu kvalitāti. Dzīvoju netālu no Zemgales pērles "Tērvetes". Ceļu Jelgava-Tērvete P95 izveidoja aptuveni 1960.gadā. No tā laika, tam tikai "ļepī" bedrītes ciet. Veco asfalta segumu vairs nevar redzēt. Bedres ar katru gadu rodas ar vien vairāk un vairāk. Nepietiek ar to, ka mēs iedzīvotāji, tur laužam savus auto, šo ceļu izmanto arī mūsu valsts ciemiņi, kuri brauc atpūsties uz Tērveti. Neskaitāmas reizes bija dzirdēts, kā izsmej Latvijas valsti par mūsu ceļu ceļu kvalitāti. Bija un arī ir jālien zemē no kauna! Tepat netālu ir robeža ar Lietuvu, kur atrodas mazpilsēta "Žagare". Pārbraucot pāri robežai uzreiz var redzēt, ka kaimiņvalstī par saviem ceļiem rūpējas. Bet mēs pa savējiem varam kaut kaklu lauzt. No tā, ka mēs maksājam ceļa nodokli, labuma nav nekāda. KAD BEIDZOT SĀKS ĶERTIES KLĀT ARĪ MAZĀKAS NOZĪMES CEĻIEM? Šobrīd izskatās valdībai ir šāda politika, ja tu nedzīvo pie galvaspilsētas- ceļi tev nav vajadzīgi, ej ar kājām.
Anda
Kalnciemā, pret vietējo iedzīvotāju gribu, pašvaldība vēlas uzcelt nolietotu akumulātoru pārstrādes objektu, kas pārtstrādās tonnas beigtu akumulātoru. Pašvaldība, pieņemot par lēmumu, ignorēja tūkstoš pieaugušo cilvēku intereses, kas dzīvo vai strādā Kalnciemā. Novada domes skandalozi slavens priekšsēdētājs Ziedonis Caune izvairāss no vietējiem iedzīvotājiem, izmantodams novada presi sutuācijas piepušķošanai.
Juris
Problēm gan tā ka paši kalnciemieši strā'dāt ne pārāk grib....vienalga kādu uzņēmumu viņiem piedāvā taisīt. Jau tā no jūrmalas uz šūšanas cehu jāved darbinieki, jo vietējie strādāt negrib, tikai sūdzēties ka nav darbs
Pēteris
Glūdas pagastā Nākotne jau pasen bija paredzēta uzbūvēt vasaras estrādi,kur notikt deju svētkiem,jauniešu diskotēkām,lai vasarā nebūtu jāmīcās pa telpām,bija jau pat it kā projekts atpūtas zonā pie baseina izstrādāts?
Līvbērzes iedzīvotāja
Kāpēc mums līvbērzniekiem 20 gadus būs jāmaksā par Elejas ekskluzīvo (dārgākā būve Latvijā-pec Delfi datiem) ,ja mēs to nevarēsim izmantot,jo attālums līdz Elejai mums ap 60km,vai šo būvi nevarētu celt Jelgavas pievārtē ...novadā ir 35tūkst iedz-aptaujāti tikai 1400!!

Ответы мэров