Jelgava

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. Zaļo un Zemnieku savienība

  41,54%
 • 2. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

  19,62%
 • 3. Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

  11,84%
 • 4. Partija "VIENOTĪBA"

  9,05%
 • 5. Latvijas Reģionu Apvienība

  8,45%
 • 6. Politiskā partija "KPV LV"

  5,4%
 • 7. "Gods kalpot mūsu Latvijai"

  2,15%
 • 8. Latvijas Sociālistiskā partija

  0,94%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Jānis Stundiņš
Gribētos, ka Jelgavā būtu mazāk ārišķības un vairāk tiešas uzmanības cilvēkiem un uzņēmumiem, ka mainītos pašvaldības vadības stils. Nenoliedzami pilsētā ir ļoti daudz kas izdarīts, sakārtots, daudz uzlabojumu, bet savā ziņā tas viss noticis arī Bauskā, Dobelē, Tukumā, un ne visos gadījumos tas ir politiskās vadības - domes - sasniegums, bet gan pašvaldības darbinieku gatavoto projektu panākums ar iespēju, ko dod ES ar valsts institūciju starpniecību. Biedē esošā mērā aizrautīgā draudzība ar Krieviju, aizrautīgā iesaiste KLrievijas investīciju kādāšanā, jo tieši no šīs valsts ienākušās investīcijas radījušas ievērojamas vilšanās - AMO Plant vairs nav, vagonu rūpnīca apstājās, un konkrētam jelgavnieku uzņēmumam nav samaksājusi par padarīto (ap 300 000 eiro). Jā starptautiskā politika, sankcijas, bet UVZ ir arī fliāle Francijā, kas ir ES uzņēmums. Un kas tad ir dome? Pašvaldības lietvežu birojs vai politiķi? Politiķi! Un vai vietējiem politiķiem nav jārēķinās ar starptautisko situāciju
Brigita
Es esmu dzimusi un augusi Jelgavā. Es atceros kāda mūsu pilsēta bija kādreiz un ļoti priecājos par to, kāda tā ir šodien. Būsim savas pilsētas patrioti un pateiksim paldies savai pašvaldībai, kura ieguldījusi milzīgu darbu, lai mums un mūsu viesiem būtu prieks par Jelgavu. Protams, ka daudz vēl darāmā, bet centīsimies arī paši sakopt katrs savu apkārtni un piedalīties talkās, lai atjaunotu mūsu vecpilsētu. Būs prieks mums pašiem un mūsu viesiem.
Jelgavniece Inga
Jā, es jau sen par to esmu dzirdējusi no soc.mājas iedzīvotājiem, ka 5-7 cilvēkus katru nedēļu ar ātrajiem no soc.lietu pārvaldes kabi etiem aizved uz psiheni.Policija nosauc uzņemšanā diagnozi.Ar spēku iegrūž ratos un aizved uz nodaļu pilnīgi veselus trūkumā nonākušus cilvēkus.Kas nav bomži.Tur ar varu piesietus tur viņus vismaz 3 dienas.Kamēr reāli psihiski slimie apkārt klīst pa Jelgavu, jo priekš tiem nav naudas.
Vietējā
Jelgava ir Rāviņa un Vidžus patvaļas pilsēta.Šeit trūcīgos deportē uz psiheni brīdī, kad ierodas pie Lūcijas Soc.lietu pārvaldē iesniegt deklarācijas. Tos bērnudārzniekus, kuri paši vai viņu bērni nepatīk audzinātājām (piem., Anitai)b/d "Sprīdītis" ,iekausta ar slotaskātu pa galvu vai rādāmo kociņu pa pirkstiem. 1.Internātskolas sporta skolotājs ilgus gadus stresā tur skolēnus strādājot pēc "dedovšinas" principiem.Vecāki nedrīkst vērsties pie direktores, citādi viņiem jāmaksā admin.sods par miera traucēšanu. Šajā skolā bērnu vecāki algo vismaz 2 privātskolotājus, lai atvase varētu apgūt pamatizglītību.Citās Jelgavas pamatskolās ir līdzīgi:99% skolēnu nemācās un netaisās to darīt.Tādēļ arī pārējiem bērniem jācieš!Jo skolotājiem vadība pieprasa tik ilgi muļļāt šos slaistus, kamēr spēj izspiest min zināšanas. Pašvaldības policija vairāk motivēta sodīt cietušos, nevis novērst nekārtības. Viņiem tā ir kā dogma-visi, kas sūdzās ir jāsoda, lai otrreiz zūd vēlme pie viņiem vērsties.
Jelgavai
Jelgavā pavisam viss būtu labi, ja varētu rekonstruēt Pumpura ielu...garums ir aptuveni 200m! Un neskādētu arī sakārtot iekšpagalmu ceļus, cilvēki par to būtu patiešām ļoti pateicīgi.

Ответы мэров