Inčukalna novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"

  26,73%
 • 2. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

  20,99%
 • 3. Partija "VIENOTĪBA", "Latvijas attīstībai"

  18,53%
 • 4. VIDZEMES PARTIJA

  18,45%
 • 5. Politiskā partija "Reģionu alianse"

  8,35%
 • 6. Kristīgi demokrātiskā savienība

  6,26%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Lana Lina
Inčukalna novads - viens no skaistākajiem, zaļākajiem un mierīgākajiem Pierīgas novadiem. Milzīgs prieks, ka izglītības rādītāji ir sasnieguši augstāko līmeni valstī un tas, ka pašvaldība to stimulē un motivē bērnus censties vēl vairāk vispār super.
Māris V.
Mans jautājums: Vai novadā būs jauns bērnudārzs un kad? Vai ir plānots velo celiņš uz Sēnīti-Gaujas ciemu?
Kārlis Miksons Miksons
Vēstule no LTV Ziņu dienesta sociālo tīklu sekotājas: "Atbrauciet aptaujāt cilvēkus, kuri dzīvo apkārt Vangažu naftai, pie Vangažu stacijas. Tiek sastādīti entie akti, bet viņi kaut kur pazūd un nekas netiek darīts. Smaka ir šausmīgi stipra."
Aldis Timuska
Neskatoties uz visu pieminēto,ar Naļivaiko kunga svētību pusotrasimta cilvēku katru otro dienu mocas ar smakam un pasliktina iedzīvotāju veselību.
Juris Gurdāns
Inčukalna pašvaldība līdzinās Rīgas saimniekiem, kur izpildvara roku rokā ar mēru turpina sajūsmināt novada iedzīvotājus ar krāsotiem soliņiem, siltumtrasēm, remontiem utt. Taču, apžilbuši no spožuma, iedzīvotāji nav spējīgi pamanīt un atšķirt cik tas maksā un cik tas izmaksā. Tās ir divas dažādas lietas, bet starpību starp krāsotu dēli un krāsotu Pašvaldības iepirkuma dēli, darbu vaicējs patur sev, iespējams, neaizmirstot padalīties ar atbalstītājiem domē. Tādēļ jau - "neko nevajag mainīt" ir izdevīgākā frāze vadonim un viņa svītai. Diez ar ko beidzās KNAB kratīšana?
Igors
Es uzskatu, ka šinī sasaukumā ir izdarīts daudz. Inčukalnā un Gaujā uzceltas katlumājas un ir beigušās mūžīgās problēmas ar apkuri. Inčuklanā atjaunots ielas segums divam ielām, šogad būs vēl vienai, Gaujā arī jau atjaunots un šogad būs vēl viens posms, Vangažos atjaunots centrālās ielas segums un ja dievs dos otru ielu rekonstruēs pilnībā, tāpat kā ceļu Inčukalnā. Tāpat Inčukalnā paplašināts bērnudārzs, šogat nosiltinās. Inčukalna estrādi uz deju svētkiem arī atjaunoja, šogad pabeigs. Inčukalna skolā jauna vadība un tiek veikti remontdarbi. Bet ja A.Niedram Inčukalna klientu centrs un invalidiem pieejamā tualete skaitās vadības izremontētie kabineti, tad nav brīnums, ka viņš savai dzīvei ir izvēlējies dārza mājiņu kaut kādā "pakaļā". Laikam viņam nedot miera viņā "vārda brāļa" lauri - tituls Latvijas tautas nodevējs, tāpēc arī cenšas visu nomelnot. Bet ceru Inčukalna novadā dzīvo cilvēki, kuri vērtē citus pēc padarītā nevis pēc demogoģiskiem solijumiem.

Ответы мэров