Gulbenes novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. Zaļo un Zemnieku savienība

  33,01%
 • 2. Politiskā partija "Reģionu alianse"

  24,83%
 • 3. Partija "VIENOTĪBA"

  22,09%
 • 4. No sirds Latvijai

  17,34%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Dmitrijs Mikuksts
Labdien Gulbeniesi!!! Gulbenes novada domes priekšsēdētāja ziņojums par Gulbenes novada pašvaldības budžetu 2017.gadam.
Dmitrijs Mikuksts
Turpmākajos divos saimnieciskajos gados paredzēts turpināt Gulbenes novada infrastruktūras attīstību, nesamazinot sociālās un izglītības jomu nozīmīgumu. Plānots darbs pie izglītības iestāžu tīkla optimizācijas, komunālo saimniecību, ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu sakārtošanas. 2017.gada budžeta ieņēmumi ir nepietiekamie kapitālieguldījumiem un infrastruktūras straujākai attīstībai. Lai nodrošinātu novada attīstību, nepieciešams sagatavot konkurētspējīgus projektus ar Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansējumu.
Kika
Jautājums iespējamajam Jānim Sproģim.Lūdzu paskaidrojiet mums,ko Gulbenes novada dome ir izdarījusi pirms senioru iesaistīšanās savas pilsētas sakārtošanā? Seniori viņiem traucē? Kādā veidā? Mēs iebilstam par vēsturiskās ēkas bezatbildīgu iznīcināšanu tik barbariskā veidā,būvējot rotācijas apli pilsētai,kurai nav nākotnes... Uzlieciet šai ēkai sarkanu jumtu,sakārtojiet iekštelpas un degradēto zemi ap to,lai mēs gulbenieši varam lepoties ar savu pilsētu,ar savas pašvaldības labo darbu paveikto... Vai tajos drosmīgo Gulbenes iedzīvotāju stāstos par savu pilsētu Tautas Panorāmai domei nebūtu jāuzklausa? Man ir kauns,ka dzīvoju tik nesakārtotā pilsētā. Gulbenieši! Domājiet rūpīgāk,kam vēlēšanās atdodiet savu balsi!
aaa
ja man būtu teikšana pilsēta butu tīra no graustiem ja notiks kāda nelaime tas ir jaunieši tusējās bieži šādas ekas pats esmu redzējis tad vainos domi ka neko nedarija bet tagad baigi aizstāvi daži atradušies tad lūdzu ejiet un atjaunojiet alus brūzi un balto pili pa saviem līdzekļiem
Anna
Jūs esiet saistīts ar pašvaldību ,tāpē tā arī rakstāt! Kaunējies būtu!!!!!
Jānis
Māri! Ja ir tik slikti Tavā pilsētā, tad vari tur nedzīvot un iet dzīvot tur, kur ir tā Laimes vieta! Katrs pats savas laimes kalējs. Nečīksti!!!
Agra
Ja man pieliktu un vītam pie algas vēl 4oo €,tad srn jau būtu prom no Gulbenes! Šajā pisētā nav ko darīt! Darba nav! Algas mazas! Visu tik jakt nost, cirst kokus! Vasarā ēnas nav kur varētu pasēdēt ! Pisēta ar veci seju-tā sauc Gulbeni!!! Pisētas svrtkos nekā nav! Gada laikā nevienas balles kur padejot! Kādrriz bija katru sestdienu! Tā kā ,jābēg!!! Te ar laiku viss sabruks! Pat publiskšs yualetes ventrā nekur nav-nekā nav! Nrt kādreiz Gulnene bija zaļa pilsēta! Tagad tuksnesis! Kamieļu trū[email protected] Ir ,bet tikai divkājainie,kuriem sava kabata tuvāka!!!

Ответы мэров