Grobiņas novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"

  56,95%
 • 2. No sirds Latvijai, Latvijas Reģionu Apvienība

  25,77%
 • 3. Partija "VIENOTĪBA"

  10,53%
 • 4. Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

  5,05%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Arī novadniece
Vai jums nav ienācis prātā, ka uz TV šovu iesūta savus cilvēkus, kā sacīt jāsaka, priekšnieku spalvu spodrinašanai!!!! Visi redzamie darbi kaut kā zīmīgi tiek atstāti uz vēlēšanām. Godīgi strādājot pie tādām villām netikt!!!
ilze
Izglītības ziņā viss notiek- attieksme, līmenis, pūlciņi utt. . Cik bērnu iet Grobinas skolā no Durbes, Kapsēds blakus pagastiem. Tas jau ir rādītājs.
Mārīte
Izlasīju komentāru, cik Ozolnieku novadā viss tīrs un saposts...Nezinu gan,kur šis cilvēks dzīvo,droši vien Iecavkrastos...Ozolnieki ir kļuvuši netīri, pērnās lapas vēl tagad vējš pūš prom, uz tiem pašiem Iecavkrastiem ziemā pa "skaisto" ietvi nav iespējams aiziet, jo kupenas. Lai cik daudz sasnigtu sniegs, tā jau ir stihija.Sētnieki laikam vispār atlaisti no darba. Skatoties, cik dārgi ir dzīvokļi, kāda ir kadastra vērtība, cik liels nekustamā īpašuma nodoklis, tad rodas sajūta, ka Ozolnieki ir vieta, kur dzīvot turīgiem cilvēkiem un vietējiem laiks atrast mājas citur. Deputātiem viss ir normāli. Būtu laiks jauniem cilvēkiem ķerties pie darba, tikai,visticamāk, nekas nemainīsies...
Odita Krenberga
Un kāds ir pašvaldības komentārs par BAM-u?
Agnese
kopš dzīvoju Grobiņā, bams ir bijis kā sāpju bērns.māja grimst dziļos parādos, liela daļa nemaksātāji.nevar teikt ka nekas nav darīts,viens stāvs gadus 5 atpakaļ tika salabots.par kādiem līdzekliem veikt pārējo?noņemt no citu māju uzkrājumiem?nevar prasīt lai pašvaldība atrisina valstiska līmeņa sociālās sfēras problēmu!
Gaviezniece
Pagastā regulāri notiek pasākumi,svētki,darbojas dažādi kolektīvi(lai tikai laika pietiktu un vēlmes piedalīties). Centrs sakopts, nepārtraukti notiek dažādi remontdarbi utt. Nu kā var teikt ka nomalēs nekā nav?! Sekoju līdzi arī pārējo novada pagastu dzīvei.Visūr ir rosība un kustība! Protams ka gribas vairāk, ir sāpīgi dzirdēt par draudiem slēgt skolu. Bet vai tur mēs paši neesam vainojami? Paši sūtam bērnus pilsētas skolās(jebkurš savam bērnam vēlas to labāko), skaidrs ka ar pāris desmitiem bērniem skolu uzturēt ir neiespējami.Mana vīzija- pagastos sākumskoliņas, pēc tam centrā uz lielu, laba līmeņa vidējās izglītības skolu(un pilnīgi viena alga vai to sauc par vidusskolu vai ģimnāziju).Uzskatu ka Grobiņas novadā viss notiek,viss attīstās,pilsēta kā jau centrs-attīstās straujāk,bet tas ir tikai normāli. Par vēlēšanām runāt negribas.Nepatīkami klausīties to samazgu liešanu,kā paranojas skarie apšauba visu.Lai visiem jauks pavasaris un veselīgs saprāts dodoties uz vēlēšanām.