Daugavpils novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. "Daugavpils novada partija"

  52,46%
 • 2. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

  25,81%
 • 3. Zaļo un Zemnieku savienība

  7,35%
 • 4. LATGALES PARTIJA

  7,25%
 • 5. „Latvijas Krievu savienība”

  3,73%
 • 6. No sirds Latvijai, Latvijas Reģionu Apvienība

  1,61%

Доска объявлений

Добавить комментарий
LTV Panorāma
(turpināts) 9) Naujienes pagasta kultūras nams pašdarbniekiem likts parakstīties par uzvedības normu ievērošanu. Cilvēki saka- tas ir pazemojoši. Jūsu komentārs? 10) Kāpēc pašvaldība nepiešķir naudu Juzefovas un Kraujas parku sakopšanai? 11) Iedzīvotāji jautā- kad tiks ierobežota pseido mednieku, zvejnieku un Latgales dabas resursu izklaides nolūkos postošā, nelegālā un patvaļīgā darbība? 12) Kāpēc kultūras centrā nevar iekļūt cilvēki ar īpašām vajadzībām, veci cilvēki. Cilvēki uz pakāpieniem guvuši traumas, jo nav, kur pieturēties. Kad tas tiks labots?
LTV Panorāma
Tā kā neizdevās nointervēt novada mēri klātienē, aicinām atbildēt uz mūsu un iedzīvotāju jautājumiem te: 1) Nosauciet izdevušos darbus, ko pašvaldība paveikusi pēdējo 4 gadu laikā? 2) Nosauciet darbus, kas pašvaldībai nav izdevušies? 3) Daugavpils novadā bezdarbs 12,7 (16. augstākais Latvijā), Nosauciet konkrētus darbus, ko pašvaldība darījusi, lai novadā palielinātu darba vietu skaitu? 4) Daugavpils novads ir viens no 10 novadiem, kur visvairāk cilvēku devušies prom. Vai pašvaldība darījusi , visu, lai cilvēki neaizbrauc? Nosauciet 3 piemērus. 5) Novadam ir augstas administratīvās izmaksas. Vai un kā tās plānots mazināt? 6) Līksnas baznīcas jumta remontam ir vajadzīgi 160 000 eiro. Par kādu naudu tas tiks labots? 7) Uz Laucesas pagasta ceļa, kur brauc skolas autobuss un iedzīvotāji, ir divas bīstamas vietas. Pagriezienos ir lieli grāvji un tek upes, bet nav nevienas aizsargbarjeras. Kāpēc pašvaldība trīs gadus nav reaģējusi uz iedzīvotāju lūgumiem tās ieviest? (turpinājums sek
Būtiskais
Līknas baznīca un „Biedri nu celieties kājās”.. Visupirms piecelieties tie, kas deldē solus, bet baznīcas jumta atjaunošanai pašvaldības budžetā tiek rezervēti apm.160 000 EUR. Vai tad īstenajiem Latgales novada saimniekiem, izspiežot no saviem makiem pēdējo, kopā jāsagrabina pēdējie graši?! Tā ka, vispirms mēs ceļamies kājās uz pašvaldību vēlēšanām, izvēlamies, kurš būs runas vīrs, kurš - asais prāts, kurš gādīgais saimnieks pēc būtības. Pēc tam jau tie aizsēdējušies drīkstēt atbrīvot vietu, bet visu viņu mūžu paliekot atbildīgi par to, ko „sastrādājuši”vai neizdarījuši. Jābūt jaunām vēsmām. Ar labu dienu.
Valentīna
Kad beidzot tiks realitātē ierobežota pseido mednieku, zvejnieku un Latgales dabas resuru izklaides nolūkos postošā, nelegālā un patvaļīgā darbība?
Psihiatra skats no malas
Labdien! Tāds spocīcīgs iespaids pēc vienas dienas viesošanās Kalupē. Uz Daugavpils šosejas pusi braucot, sirds gavilē, ka privātīpašnieki zemniecībā un lopkobībā izmanto un ir sakopuši teju katru kvadrātcentimetru zemes. Savukārt drūmāk izskatās, pagastā centrā, ejot pa ielu, kur, acīmredzot, ir kāds soc.aprūpes centrs vai kāda patversme (to nezinu). Psihiski vāji attīstīst vai deklaficēti cilvēki klimst apkārt vieni paši! Par to sirds sažņaudžas... Ko reāli ir izdarījusī vietējā pagasta pārvalde, lai šādiem cilvēkiem sniegtu katram individuāli nepieciešamo atbalstu? Palaimējās uz īsu brīdi iegriezties arī vietējā baznīcā. Patīkamā pārsteigumā aizrāvās elpa! Pēc ~ 10 minūtēm tapa skaidrs. To, ko pienāktos darīt pašvaldībai, faktiski veic prāvests Antons un viņa palīgi, nevis pašvaldība, kurai droši vien par to arī maksā. Nākamie pašvaldības deputātu kandidāti un balstiesīgie iedzīvotāji padomājiet par to!