Cesvaines novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

  • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
  • 1. Savam novadam

    49,24%
  • 2. Vēlētāju apvienība "Novada saimnieks"

    27,22%
  • 3. Jaunais Vilnis

    21,27%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Anonīms lietotājs 17642
1. jautājums- Kad beidzot tiks sakārtots Pils parks un stadions tā, lai tajā nevarētu iebraukt ar automašīnām, kam nav darba uzdevumu parka teritorijā? Nevar droši pa parku pastaigāties kopā ar bērnu, jo nevar būt drošs, ka kāds jau nejoņo ar auto, motociklu. Stadionā skrejceļš arī ar mašīnām izārdīts. 2.jautājums - Kas tiks darīts, lai ierobežotu "dragreisistus" pilsētas centrā? Īpaši ziemā vēlos vakaros un naktīs ārdās pa pilsētas ielām. 3. jautājums - Kad sakārtos apkārtējo vidi pie vidusskolas? Tas varžu dīķis skolas parādes pusē ir briesmīgs.
Jānis
Cesvaines novadā maijā tika slēgta viena no ģimenes ārsta praksēm,kā novada deputāti domā risināt šo situāciju?Kur doties novada cilvēkiem?Novadā ir vēl viena ārsta prakse,bet vai tur būs iespēja pieteikties visiem,kuri šobrīd palikuši bez ģimenes ārsta??!!Vai deputātiem ir kāds plāns par jauna speciālista piesaisti?
Līga
Cesvaines jaunā skola jau vairākus gadus kā uzcelta, ,bet kad beidzot tiks sakārtots piebraucamais ceļš pie skolas???!!!Šobrīd-bedres,putekļi,dubļi!!!!!!!
Anna
Kultūras dzīves praktiski nav, tas ir, nav kur izklaidēties,domes avīze nav domāta iedzīvotājiem.

Ответы мэров