Cēsu novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. Partija "VIENOTĪBA"

  67,35%
 • 2. "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"

  10,27%
 • 3. Latvijas Zaļā partija

  8,78%
 • 4. Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

  8,66%
 • 5. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

  3,72%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Dāniels
No kurienes rodas doma, ka no pašvaldības vai valsts jāprasa darba vietas?! Vai tik tiešām 30 gadu laikā nav iespējams no komandekonomikas domāšanas pāriet uz tirgus ekonomiku? Acīmredzot mēs gribam rietumeiropas līmeni, bet pašiem ieguldīt pūles negribās. Pašiem ir jāizmanto savas galvas! Katrs pats ir atbildīgs par savu darbu! Nevienā citā valstī netiek dots par brīvu, no kurienes ir tādas ilūzijas, ka kāds cits izdarīs ko tavā vietā? Ja vēl arvien gribās čīkstēt, tad došu konkrētu piemēru. Pirksti kustas, acis rāda? Pieņem palīgdarbu. Brīvajos brīžos dodies uz bibliotēku - tur ir pieejams dators un internets. Apgūsti angļu valodu un mācies programmēt. Gandrīz vienalga kāda veida programmēšanu, tikai ieguldi pūles un apgūsti priekšmetu kārtīgi! Pēc gada varēsi veikt pirmos darbus. Pēc aptuveni 5 gadu kārtīgas darba pieredzes alga būs virs vidējās, varēsi strādāt no jebkuras vietas. Iespējas vienmēr ir! Šī nav vienīgā. Problēma drīzāk ir mūsos, ne citos, kur nu vēl valsts iestādēs.
Andris Bērzińš
UZMANIBU.CĒSU TIRGUS VADIBAI UN ŠUSKINA KUNGAM VAI JUMS KATRS CENTS IR SVARIGAKS PAR CILVEKU ERTIBAM.2016 GADA NEBIJA GĀJEJU PAREJAS NO LIELA STAVLAUKUMA UZ UZ TIRGU.BET BIJA ATSTATA VIETA IEEJAI TIRGU STARP STADU TIRGOTAJIEM.BET ŚOGAD IR PAREJA BET NAV IEEJAS.VARBUT ARI PIEBRAUKTUVI VEL IZIREJAT JA JUMS IR TIK SVARIGA KATRA KAPEIKA.TAD LAI TIE PIRCEJI KAPJ PĀRI SETAI UN IEPERKAS.JUMS IETEIKTU VAIRAK PADOMAT PAR PIRCEJU ERTIBAM NEVIS PARDEVEJU VAI JUSU KABATAI.
Māris Bērziņš
Tirgus apmeklētājiem ieeja Cēsu tirgus teritorijā Uzvaras bulvārī 24 nodrošināta gan no Raiņa ielas (uz kuras atrodas rakstītāja pieminētā gājēju pāreja), gan no Uzvaras bulvāra pusēm. Gājēju pārejas esamība nenosaka, ka tieši pretī pārejai būtu jānodrošina ieeja teritorijā. Ar cieņu un cerībā uz veiksmīgu sadarbību, Māris Bērziņš, valdes priekšsēdētājs
Gatis Strazdins
Cesis vairs nav pilseta,bet CESU NOVADS. Cesu novada nav labi apmaksatu darbuvietu ,lai teiktu ,ka esi apmierinats ar CESIM. Cesu novada ir diezgan augsti komunalie pakalpojumi .Cesu novada ielas ir tik tuksas noiedzivotajiem pec pulkstens '' 16.00 ''.CESU NOVADA ielas ir tik bedrainas . Lildienu nedela izejot CESU NOVADA ielas ,nevareja ieraudzit nevienu lieldinu atributiku ,taka tadu lieldienu svetku nav .
Cēsu Mauglis
Kad beidzot tiks izpildita šī prasiba kur tam jaunam mammam ar ratiem pa krūmiem jabrauc vai invalidam pa kalninu blakus trepem.sez tur bezjedzigi tai dome un spriedule to mes netaisisim lai vel klunkure pa kalnu galvenais lai kautkada pirtsupite tikt uzlabota.
Andris Bērzińš
Kad beidzot piekersies pie trepem slimnicas teritorija GLŪDAS KALNA jaunas mammas ar ratiem klunkure pa zāliti.slapja laika pa dubliem.a ziema vispār ar ratiem nošlūc uz pakaļas?
Janis Rozenbergs (politiķis)
2017.gada budžetā iekļauta gājēju ietves izveide Pirtsupītes gravā, kas savienos Palasta un Viestura ielu. Arī Glūdas ielas kāpnes paliek aktualitāte, taču neesmu drošs vai tik stāvas kāpnes varēs pielāgot invalīdu un bērnu ratiņu normālai lietošanai. Tur jāmeklē mazliet cits risinājums!

Ответы мэров