Burtnieku novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. Partija "VIENOTĪBA"

  22,01%
 • 2. "Valmierai un Vidzemei"

  16,05%
 • 3. Latvijas Zaļā partija

  13,63%
 • 4. Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

  11,93%
 • 5. "Gods kalpot mūsu Latvijai"

  9,9%
 • 6. Latvijas Reģionu Apvienība

  8,38%
 • 7. VIDZEMES PARTIJA

  7,7%
 • 8. "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"

  5,4%
 • 9. Politiskā partija "KPV LV"

  3,44%

Доска объявлений

Добавить комментарий
LTV Panorāma
Jautājumi mēram, kuru neizdevās nointervēt, tāpēc gaidīsim atbildes te: 1) Nosauciet: 3 izdevušos darbus, kas paveikti pēdējo 4 gadu laikā? 3 darbus, kas pašvaldībai nav izdevušies? 2) Burtnieku novadā ir visdārgākā izglītība Latvijā, uz vienu skolēnu gadā tiek tērēti 9 700 eiro! Katrā novada pagastā ir sava skola. Vai šie tēriņi ir adekvāti un vai pašvaldība nav iecerējusi skolu tīkla optimizēšanu? 3) Iedzīvotājus uztrauc vecā kultūras nama izskats, tas ir pārvērties par graustu. Tas pieder privātīpašniekam, tāpat kā vēl daži grausti novadā, bet ko pašvaldība ir darījusi, lai liktu saimniekam graustus sakopt? 4) Iedzīvotāji ziņo, ka pašvaldībā nav nekāda īpaša atbalsta daudzbērnu ģimenēm - ne atlaide NĪN, ne brīvpusdienas vidusskolniecei - teicamniecei, ne atbalsts dzīvokļa maksājumam. Vai pašvaldība apsver iespēju par īpašu finansiālu atbalstu daudzbērnu ģimenēm? 5) Novada dzīve ir ļoti cieši saistīta ar Valmieru. Vai nebūtu izdevīgāk apvienoties ar Val
Burtnieku novads
Diskutējot par pievienošanos Valmieras pilsētai, jāatzīst, ka Valmieras pagastam apvienojoties ar Valmieru, zaudētāji būtu no pilsētas attālākie pagasti. Uzskatu, ka vajag stiprināt šajā domes sasaukumā izveidoto ciešo sadarbību ar Valmieru arī turpmāk. Tā ir veiksmīga un kopīgi arī tagad varam paveikt labas lietas.
Burtnieku novads
Vēlos uzsvērt labo: pašvaldība ar brīvpusdienām nodrošina visus skolniekus no 1.-9. klasei, arī tos, kuri nemācās novada skolās. Esam arī viens no novadiem, kurš reizi ceturksnī piešķir par labām un teicamām sekmēm naudas balvas. Šobrīd, piesakoties VARAM izsludinātajā konkursā “Ģimenei draudzīga pašvaldība” un izvērtējot pašvaldības sniegto atbalstu ģimenēm, apzināmies, ka vajadzētu sniegt lielāku atbalstu daudzbērnu ģimenēm un apsveram iespēju piešķirt atlaides NĪ nodoklim, transporta izdevumiem.
Burtnieku novads
Atbildot uz otro jautājumu, šis skaitlis faktiski uz vienu skolēnu 2016. gadā ir bijis 3074,97 eiro, tik liela summa uz vienu skolēnu ir izveidojusies, jo pieskaitītas klāt PII “Burtiņš” celtniecības izmaksas. Pašreizējais domes sasaukums nav domājis par skolu tīkla optimizēšanu, jo novada skolas ir piepildītas pietiekoši, ir nodrošināta laba izglītības kvalitāte, ko parāda skolēnu labie rezultāti. Savukārt situācija ar graustiem Burtniekos izveidojusies kādreizējās neveiksmīgās kultūras nama privatizācijas dēļ, kad ēka nokļuva privātīpašumā, un tagad pārvēršas par graustu. Likuma ietvaros pašvaldības Vidi degradējošo būvju izvērtēšanas komisija apseko īpašumus un graustu īpašniekiem nosaka soda naudas. Diemžēl pašvaldība ēku nevar atpirkt, jo ir uzcelts jauns kultūras nams un ēkai pašreiz nav redzams pielietojums.
Burtnieku novads
Labdien! Paldies par uzdotajiem jautājumiem! Atbildot uz pirmo jautājumu, Burtnieku novada pašvaldības domei izdevies: 1. PII “Burtiņš” celtniecība, izveidojot 186 vietas bērniem un radot 52 darba vietas. 2. Ēveles Tautas nama renovācija, atjaunojot vēsturisko namu, kurš bija ļoti sliktā stāvoklī, bez ūdensvada, kanalizācijas un ar novecojušu krāšņu apkures sistēmu. Tagad tas ir pārveidots par mūsdienīgu kultūras iestādi. 3. Uzsākta Matīšu Tautas nama rekonstrukcija, kuru vietējie iedzīvotāji jau vairākus gadus lūguši sakārtot. Tiks izveidota lielā zāle ar 195 sēdvietām, mazā zāle un labiekārtota nama apkārtne, tā padarot pievilcīgāku arī Matīšu centru. Diemžēl nav izdevies apgūt ES fondu līdzekļus grants ceļu sakārtošanai un sabiedrisko ēku siltināšanai. Mazā pieprasījuma dēļ neizdevās saglabāt Burtnieku Ausekļa skolas vidusskolas klases, kurās varēja apgūt hipoloģijas programmu. Tagad skola ir pārveidota par pamatskolu.
Anonīms
2:48 pašvaldību velēšanu kandidāts stāsta par paveikto.... khm... politiskā reklāma apmaksāta vai nē? Un velāk atkal.... LTV tas nav pārkāpums?
Laura Vonda
Labdien. Tautas panorāma uzklausa jebkura novada iedzīvotāja vērtējumu par pēdējos 4 gados paveikto un ieteikumus. Svarīgi, ka kandidāts neslēpj, ka nolēmis kandidēt, līdz ar to skatītājs var vērtēt viņa teikto, ņemot vērā šo informāciju.
Zigrīda Krūmiņa
Esmu novada pensionāre,kas dzīvo Rencēnu pagastā. Varu teikt, ka mani apmierina novada vadības attieksme. Ziemā ceļš tiek nošķūrēts lidz pat mājai. Ja tiek lūgta palīdzība dažādu jautājumu risināšanā, tā tiek sniegta. Gribu pateikt paldies Kārlim Sedvaldam un Rencēnu pagasta pārvaldes vadītājai Inesei Sippo. Man ir liels prieks katru mēnesi saņemt informatīvo avīzi "Burtnieku Novada Vēstis".
Nobalso
https://manabalss.lv/ar-diviem-pietiks-par-2-terminu-limitu-pasvaldibu-priekssedetajiem/show
Laura Vonda
Labdien, Armand! Burtniekos būsim un vēlētājus uzklausīsim 20. aprīlī, precīzu laiku vēl nezinu, bet gaidīsim Jūs!