Brocēnu novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. Latvijas Zaļā partija

  60,03%
 • 2. Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

  14,08%
 • 3. Latvijas Reģionu Apvienība

  12,53%
 • 4. "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"

  11,99%

Доска объявлений

Добавить комментарий
LTV Panorāma
Tā kā neizdevās novada mēri nointervēt projekta ietvaros, aicinām atbildēt te: 1) Nosauciet izdevušos darbus, ko pašvaldība paveikusi pēdējo 4 gadu laikā? 2) Nosauciet darbus, kas pašvaldībai nav izdevušies? 3) Iedzīvotāju skaits sarucis par 6,4% četru gadu laikā. Nosauciet darbus, ko pašvaldība darījusi, lai jaunieši paliktu novadā? 4) Brocēnu novada skolēnu centralizēto eksāmenu rezultāti ir 70. vietā Latvijā. Vai Jūs apmierina šis rezultāts un ko pašvaldība darījusi, lai uzlabotu izglītības konkurētspēju? 5) Ir krimināllieta, kur pašvaldība vainota par to, ka 6 gadu laikā par aptuveni 100 000 eiro tika izsaimniekota novada kase. Kad tas atklājās, jūs neatkāpāties no amata, bet kandidējat atkal. Kā to pamatosiet iedzīvotājiem? 6) Vietējam uzņēmējam Reisonam esot atdoti 80% no katlu mājas. Vai taisnība? Ja jā – kāpēc? 7) Vai Brocēnos vajadzētu uzcelt baznīcu – vienotu visām konfesijām? 8) Kad tiks atrisināts tualešu trūkums Brocēnos? 9) Kāpēc tika izcirsti koki pie benzīntan
Nobalso
https://manabalss.lv/ar-diviem-pietiks-par-2-terminu-limitu-pasvaldibu-priekssedetajiem/show
Kārlis Miksons
Atbildot uz komentāru par to, vai notiek kāda veida cenzūra. Šis nav pašvaldību apmaksāts projekts, lai mēs rādītu tikai pozitīvo! Mēs atspoguļojam to, ko mums stāsta vietējie iedzīvotāji. Protams, vienmēr būs neapmierināto un tādu, kas uzskatīs, ka saskatām tikai negatīvo!
Kristaps
Kārli, kad un kur būs iespējams skatīt pilnu video versiju ar nenogrieztām beigām?
Aicis
Video būs tad, kad būs labi samontēts un parādīs tikai negatīvo, jo Jūs LSM.LV tikai to redzat un gribat parādīt, bet to pozitīvo negribat parādīt.
Inese
Tik daudz kā Dūklavas laikā izdarīts ,pat neatceros,visi Brocēni plaukst un zeļ.Pludmale savesta kārtībā,uzveidots meža parks,kur patiešām atpūšās daudz cilvēku.Tas,ka izcirsti vecie koki,tas ir normāli,jo pie ceļa bija briesmīgs šanhajs.Kauns būtu runāt,ka neko nedara,jo tik briesmīgs skats no lielceļa bija,ka kauns bija braukt garām.Man šķiet,ka tie kas to neredz vienkārši grib kasīties.Paldies Dūklavai,un viņas komandai!!!!!
brocenieks
Dūklava ar savu komandu pamatīgi sazagušies tadat cenšas ar puķēm cilvēkiem aizmālēt acis. Kā tu nestrādāsi, ja opozīcija skatās uz pirkstiem un stāv aiz muguras ar sūdainu mietu. Kapēc Dūklava ar savu komandu nestrādāja pagājušajā sasaukumā, tad kad domē nebija opzīcija.