Baldones novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. Politiskā partija "Reģionu alianse"

  41,97%
 • 2. "Gods kalpot mūsu Latvijai"

  25,05%
 • 3. Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, Partija "VIENOTĪBA"

  24,14%
 • 4. Latvijas Zaļā partija

  7,46%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Oto Jānis Kregzde
Ļoti cienījamā Roziņas kundze! Lūdzu iztiksim bez personīgiem pārmetumiem. Šī, manuprāt, nav īstā vieta, kur tādus izteikt. Par latviešu valodas olimpiādēm runājot- Mūzikas pamatskola parasti ir vienā no pirmajām vietām pēc 9.klases eksāmenu rezultātiem Pierīgā. Katram ir izvēle, kur savus bērnus sūtīt, tādēļ varbūt šī paraugskola, Jums nav piemērota! Ja skola nepatīk, to iespējams nomainīt. ;)
Aiga Roziņa
Cien.Oto Jāni! Uzreiz jūtams, ka arī Jūs esat Mūzikas skolas absolvents. Pēc Jūsu "konveijieris", "kvaletatīvāk" un dažām komatu kļūdām var secināt, ka Jums ir sasniegumi sevišķi dzimtajā valodā. Ziniet, grūti tomēr bērniem apgūt zināšanas tādā - kā Jūs rakstāt - ģimenē, kur mācībām nav piemērotu telpu un jo bieži "mamma nav mājās"... Man ir apnicis sūtīt bērnus uz privātstundām un par to maksāt, ja skaidri apzinos, ka par maniem nodokļiem tiek uzturēta šāda "paraugskola".
Oto Jānis Kregzde
Labdien Roziņas kundze, kā arī visi citi Baldones iedzīvotāji, kuri apšauba Baldones Mūzikas pamatskolas (un runa ir tieši par pamatskolu) kvalitāti un tās eksistences nepieciešamību. Neizprotu, kā daudzi baldonieši, to skaitā mūzikas pamatskolas audzēkņu vecāki, var ķengāties par skolas kvalitāti visos priekšvēlēšanu ruporos. Jūs par skolas slikto kvalitāti, laikam, spriežat pēc tā, ka skolas gandrīz katru gadu saņem balvu par LABĀKAJIEM PAMATSKOLAS EKSĀMENU REZULTĀTIEM Pierīgā. Kā arī notiekti pēc atzinībām un vietām arī VALSTS mēroga mācību priekšmetu olimpiādēs. Noteikti arī pēc tā, kur iestājas liela daļa skolas absolventu, piemēram, Rīgas Valsts 1., 2. un 3. ģimnāzijas, ĀVĢ un RFL. Laikam arī pēc tā, ka skola nav konvejieris un katram bērnam kr individuāla pieeja, kas palīdz apgūt mācību vielu kvaletatīvāk, arī pēc mācību vides, kurā visa skola ir kā viena liela ģimene. Prieks, ka Baldonē dzīvojošie novērtē skolas sasniegumus! Tā turpināt!
Dace Liepa
Bibliotēkas darbiniecei nesakarīgs komentārs ar rupjām gramatikas kļūdām. Jums bija gaisma jānes...................................., bet...
Aiga Roziņa
Diāna Straume, Jūs neuzmanīgi lasījāt, kas teikts par Mūzikas skolu - ka tai jāpaliek specializētai skolai, bet jāpārtrauc zemas kvalitātes pamatskolas funkcijas. Protams, ka Jums jāaizstāv gan domes darbinieku skaits (kā nekā kurš tad finansē bibliotēku...), gan Mercendarbes vīzija. Protams, protams. Un kā iet ar tiem zemes gabaliem, kuri nez kādā veidā tika Jūsu un ģimenes īpašumā... Zemesgrāmatas dati ir visiem pieejami, arī hronoloģiskie. Tā ka nolaidiet tvaiku!

Ответы мэров