Amatas novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. Zaļo un Zemnieku savienība, Partija "VIENOTĪBA"

  64,15%
 • 2. VIDZEMES PARTIJA

  16,47%
 • 3. Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

  9,57%
 • 4. No sirds Latvijai

  7,6%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Ausma Lauva
MAN NEKAD NAV BIJUSI VELME ,LAI MAN PIEVELK ŪDENS VADU.MANI KAIMIŅI IR PENSIONĀRE KAS NES ŪDENI NO AVOTIŅA, KAS NEKO NEPRASĪS JO NAV PIERAKSTĪTA. OTRS KAM IR MAŠĪNA UN KAS VAR ATĻAUTIES ŪDENI .ATVEST .BET BLAKUS MĀJA IR JAU TUKŠA UN IET POSTĀ.ESMU 2.GRUPAS INVALĪDE UN MANAS PENSIJAS APMĒRS DIEMŽĒL IR 129 EIRO.MAN IR VAJADZĪGA KOMUNIKĀCIJU NEVIS TUKŠI VĀRDI,UN SKAISTAS FRĀZES.
Ausma Lauva
Cerams ka Timermanis ne tevi ne tavu māti uz pansionātu nesūtīs....
Ausma Lauva
Es arī mīlu savu novadu,bet nevienam ierēdnim nav tiesību norādīt ,kur man dzīvot.Ticiet man neviens no jums pat nedēļu nedzīvotu bez ūdens. Pie visa jau ir vainīga ir komunikācija,ja ar mani kāds būtu kaut aprunājies.Cilvēki smejas ka ūdeni var pieslēgt 3 stundu laikā,bet novada dome to nevar izdarīt 4 gadu laikā.Un kad es ,par kuru arī maksāju 10 latu mēnesī.
Ausma Lauva
NETAISOS EGLĪTES KUNDZI NOSIST ,LAI DZĪVO ,BET LAI DARA SAVU DARBU/15. pants. Vietējo pašvaldību pastāvīgās autonomās funkcijas ir šādas: 1) organizēt iedzīvotājiem sabiedriskos pakalpojumus (ūdensapgāde un kanalizācija; siltumapgāde; sadzīves atkritumu apsaimniekošana; notekūdeņu savākšana, novadīšana un attīrīšana) neatkarīgi no tā, kā īpašumā atrodas dzīvojamais fonds;
Juris
Lepojos par savu novadu. Plusi un mīnusi kā jau visur un visiem, bet tie, kuriem šeit ir slikti, lai maina dzīvesvietu un gānās tur!

Ответы мэров