Alūksnes novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. Zaļo un Zemnieku savienība

  35,81%
 • 2. VIDZEMES PARTIJA, Latvijas Reģionu Apvienība

  20,05%
 • 3. Partija "VIENOTĪBA"

  17,74%
 • 4. Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

  11,63%
 • 5. "Alūksne un novads-mūsu zeme"

  10,34%
 • 6. Latvijas Sociālistiskā partija

  2,96%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Ilva Kļaviņa
Pētot statistiku par Alūksnes novadu, konkrēti par eksāmenu rezultātiem latviešu valodā, - šķiet ieviesusies kļūda! 43.03% ir Alūksnes novada vidusskolas rezultāts, bet Ernsta Glika Alūksnes valsts ģimnāzija ir 63.vietā ar 61.54%. Būtu jauki, ja kopējā statistikā tiktu veikti labojumi attiecībā uz Alūksnes novadu! Paldies!
Ilmārs
Būtu labi, ja jūs pievienotu arī domes priekšsēdētāju un viņu vietnieku izglītības visos novados, Tad mēs redzētu, cik gudri cilvēki vada novadus. Labajā pusē kur ir katram novadam.
hahaha
Reģionālajā Vidzemesiesniegtajā sarakstā pirmās 3 vietas ieņem traktoristi bez izglītībāsm!!! Pie tam Fomins uz Saeimas vēlēšanām bija uzrādījis augstāko izglītību, tagad tā ir nez kur izčibējusi! Hahaha... Atklājās, ka čugunkas radniecei Tuŗisma infocentra vad. nav nemaz augstākās izglītības, bet kad rausās krēslā, meloja ka ir! Pie tam pamatskolā Eglīte māca angļu valodu ar vidusskolas izglītību bez pedagoģiskās, ko nepieļauj likums! Kā skolas direktors drīkst pārkāpt Izglītības likumu???
statistika par novadu
Diemžēl nevar iekopet ssaiti, bet Delfos šobrīd tas viss ir atrodams.
statistika par novadu:
http://www.delfi.lv/news/doma-spried-sver/aluksnes-novads.d?id=48590923 Tie rādītāji Alūksnes novadam ir gaužām nožēlojami. Pie tādiem ir novedušās līdz šim pie varas esošie darboņi. Divi rādījumi, kas nerunā neko labu par vadoņu darbībām: augstās algas pašvaldības sektorā un savu radu - draugu nodarbināto skaits.

Ответы мэров