Aizkraukles novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. VIDZEMES PARTIJA, Latvijas Reģionu Apvienība

  58,13%
 • 2. Zaļo un Zemnieku savienība

  14,99%
 • 3. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

  12,78%
 • 4. Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

  6,88%
 • 5. „Latvijas Krievu savienība”

  6%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Sandis Kutjko
Labdien as gribetu paintreseties kapec musu pasvaldiba Aizkraukle neliekas zinis par Darza ielu 5 un 3 ,piemeram seit nebija panemat udens analizes,soliņus seit nevar uzstadit,ardurvis majam ari nau sen mainitas,un par kosmetisko remontu es vispar nerunaju laikam nau bijis ka majas uzceltas un piebraucamo celu ,vienigais ko neaizmirst atsutit tie ir rekini par iri atkritumiem un apsaimniekosanu.
Sokrāts
Tikko izlasīju, ka Aizkrauklē esot "pretīgi" cilvēki... Tādas muļķības parasti nāk no tiem, kas mūžīgi vērpj intrigas un moka līdzcilvēkus ar savu klātbūtni. Neesmu pārliecināts, ka līdzcilvēki sajūtot šādu cilvēku klātbūtni neviļšus atceras par piparu gāzes baloniņu kabatā, vai vienkārši krāmē pa seju. Nav ko teikt- nesaki, jo žēl muļķu. Aizkraukles pilsētā ceļi varētu būt labāki, bet cilvēki ir izcili. Atliek aiziet uz amatieru konkursu “Klusie ūdeņi” un jebkurš visu sapratīs.
hakers
Es vispar izsauktu raidijumu De facto lai apskatas kas seit notiek. Ari KNAB butu interesanti papētīt pašvaldību.. ta vien nagi niez padot ziņu šiem.
kaimiņiene
Sen pazīstu sievietes, kuras kritizēja gan domi, gan sociālo dienestu. Viņu ģimene gadiem saņēmusi pašvaldības palīdzību-sociālos pabalstus. Labāk domātu, kā tikt galā ar problēmām un sliktajām lietām kas notiek pašu ģmenē.
anda panda
Labak nebutu bazusi savu degunu kur suns nebāž savejo. Sanemt palidzibu ir viens bet tas nenozime ka drikst publicet nepilngadigu svešu bernu personas kodus diezin a tev patiktu ja tava berna personas kodu publicetu pa labi pa kreisi. Un tas nenozime ka vinas nav cilveki vai tad tapec cilvekiem ir jasuta dokumenti ar apvainojumiem un nepatiesu informaciju? Un vsi tapec ka sis sievietes gimene sanemusi palidzibu ir japazemo un un nav isti korekti no socialo darbinieku puses izpaust informaciju par ģimeni? Vai tu skaties uz citiem no augsas ho esi miljonārs vai vel kadam no domes radiniece skaties kad nenakas maksat par iedomibu Dievs nav mazais bērns.
Aizkraukliete
Un tēmas, kuras izskanēja pa visu valsti- leģionāru slimība, vardarbība bērnudārzā, tas neko labu nepasaka par Aizkraukli. Un te nu pilnībā domes, tai pakļauto iestāžu atbildība,
puškins
Aizkraukle vispar pretiga pilseta pretigi cilveki . Aizkraukle vispar apdalita seit jau konfeksu veikalos nav berni ka ierauga saldumus ta lielakie sparda mazakos lai tik dabutu konfektes. Tas jau daudz ko liecina par pilsetas kulturu un audzināšanu. Diezin kapec citur pieklājīgi berni skaisti sastajas rindā lielakie palaiz mazakos pa priekšu. Skaisti prot panemt pa vienai pacinai nevis grabt ar grabsanu ta ka pirmo reiz dzive redz koncas. Tas jau vien liek domat par pilsetu un tas iedzivotajiem.