Уровень образования: Augstākā izglītība

Гражданство: Latvija

Место жительства: Jūrmala

1 Почему избиратели должны доверить вам представление Латвии в Европарламенте?
Caur darbu veidota pieredze, kas rezultējusies arī ietekmē. Un tikai ar ilgstoši aktīvu darbību var nokļūt Latvijai svarīgā EP pozīcijā, piemēram, kā frakcijas koordinatoram; frakcijas vadītājam, pārstāvot to EP prezidentu konferencē; viceprezidentam gan EP komitejās, gan frakcijā; noslēdzoši vadīt Rail Baltica starpinstitūciju grupu, kopumā iekļūstot MEPranking.eu aktīvāko deputātu galvgalī gan no Latvijas, gan Baltijas valstīm. Vienmēr esmu pārstāvējis Latvijas intereses Eiropā, nevis otrādi.
2 Чего вы хотите добиться на посту депутата Европарламента и как планируете это сделать?
1. Nodrošināt finansējumu Rail Baltica pabeigšanai. 2. Izcīnīt cienījamu kohēzijas paketi. 3. Svarīgākais - izbeigt lauksaimniecības maksājumu diskrimināciju lauksaimniecības politikā. Plašākā mērogā - neļaut Eiropas kuģim aiziet Titānika ceļu. Ievērojot eiroreālistu skatu, neļaut dažām valstīm uzurpēt varu pār citām, tieši pretēji - turpināt cīnīties par ES Vienotā tirgus, godīgas, brīvas konkurences attīstību arī pakalpojumos, kas ir bijusi un būs Eiropas Savienības galvenais stūrakmenis.
3 Каким, на ваш взгляд, окажется будешее ЕС в следующие 5 лет?
Optimistiski raugoties, ticu, kas Eiropa darīs mazāk, toties patiesāk un labāk. Ar vienotu tirgu un brīvu konkurenci. Eiropa respektēs dalībvalstu kompetences, kuras efektīvāk ir realizēt pašām dalībvalstīm nevis Briselei.
Образование, ученая степень Учебное заведение Год Специальность
Augstākā Latvijas Universitāte 1981 ekonomikas zinātņu doktors
Место работы Должность
Eiropas Parlaments
Ekonomistu Apvienība 2010 valdes loceklis
Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” valdes loceklis
Язык Уровень
Latviešu dzimtā
Angļu brīvi
Vācu lasīšana un sarunvaloda