Уровень образования: Augstākā izglītība

Гражданство: Latvija

Место жительства: Rīga

1 Почему избиратели должны доверить вам представление Латвии в Европарламенте?
Tapēc, ka vēlētājiem būs tikai divas izvēles, balsot par kreisi liberālo vai tradicionālo (konservatīvo) vērtību Eiropu. Tātad jāizvēlas NA vai viens no Vienotības diviem ( JV un AP ) sarakstiem. Man ir skaidrs tas, ko nesaprot vairākums kandidātu - mūsu sabiedrotie ES var būt tikai Polija un Ungārija.
2 Чего вы хотите добиться на посту депутата Европарламента и как планируете это сделать?
Piespiest bagātās Rietumvalstis, izmantojot Kohēzijas un Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai, atdot mums parādu, ko tās radīja, nosūcot kvalificēto darbaspēku. Mūsu sabiedrotie var būt tikai pārējās Centrāl un Austrumeiropas valstis.
3 Каким, на ваш взгляд, окажется будешее ЕС в следующие 5 лет?
Polija un pārējās Centrāleiropas valstis attīstīsies straujāk un tur būs drošāk uzturēties. Eirozona, izņemot Vāciju un Beniluksa valstis, turpinās stagnēt. Ja Līdz šim Ārikas tālākais punkts Ziemeļos bija Marseļa, tad tagad Āfrika jau pietuvosies Parīzei. Grieķija, Itālija un iespējams vēl kāda valsts ieviesīs paralēlo vietējo valūtu, atstājot eiro tikai starpvalstu norēķiniem. Baltijas valstis attīstīsies drusku straujāk par vidējo ES līmeni, bet sāks arvien vairāk atpalikt no Polijas.
Образование, ученая степень Учебное заведение Год Специальность
Augstākā Rīgas Politehniskais Institūts 1972 arhitektūra
Место работы Должность
Latvijas Republikas Saeima deputāts
Vecpiebalgas baznīcas torņa atjaunošanas fonds valdes loceklis
Язык Уровень
Latviešu teicami
Angļu labi