Vieglatlētika

  • Предварительный этап
  • Медальный зачет
  • Участие Латвии
  • Прямая трансляция
Июля - Августа, 2021Jul - Aug 24 Сб 25 Вс 26 Пн 27 Вт 28 Ср 29 Чт 30 Пт 31 Сб 1 Вс 2 Пн 3 Вт 4 Ср 5 Чт 6 Пт 7 Сб 8 Вс
Vieglatlētika Vieglatlētika
Priekšsacīkstes 03:00 - 06:30

Priekšsacīkstes vīriešiem
3000 metru kavēkļu skrējiens
Augstlēkšana
Diska mešana
400 metru barjerskrējiens
Priekšsacīkstes sievietēm
800 metru skrējiens plkst. 4.25-5.05 (startē Līga Velvere)
100 metru skrējiens

Priekšsacīkstes un fināli 13:00 - 15:00

Priekšsacīkstes sievietēm
5000 metru skrējiens
Trīssoļlēkšana
Lodes grūšana
Jauktā 4x400 metru stafete
Fināls vīriešiem
10 000 metru skrējiens

Priekšsacīkstes 03:00 - 06:00

Priekšsacīkstes sievietēm
400 metru barjerskrējējs
Diska mešana
100 metru barjerskrējiens
Priekšsacīkstes vīriešiem
Kārtslēkšana
800 metru skrējiens
100 metru skrējiens

Priekšsacīkstes un fināli 13:00 - 15:55

Fināli vīriešiem
Diska mešana
Jauktā 4x400 metru stafete
Pusfināls un fināls sievietēm
100 metru skrējiens
Pusfināls sievietēm
800 metru skrējiens
Kvalifikācija vīriešiem
Tāllēkšana
100 metru skrējiens

Priekšsacīkstes un fināli 03:10 - 06:00

Fināls sievietēm
Lodes grūšana
Kvalifikācija sievietēm
Vesera mešana (startē Laura Igaune)
3000 metru kavēkļu skrējiens
Tāllēkšana
Kvalifikācija vīriešiem
400 metru skrējiens

Priekšsacīkstes un fināli 13:00 - 15:55

Pusfināli un fināls vīriešiem
100 metru skrējiens
Fināls vīriešiem
Augstlēkšana
Fināls sievietēm 
Trīssoļlēkšana
Pusfināli vīriešiem
800 metru skrējiens
400 metru barjerskrējiens
Pusfināls sievietēm
100 metru barjerskrējiens

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 05:55

Fināls vīriešiem
Tāllēkšana
Kvalifikācija vīriešiem
Vesera mešana
Tāllēkšana
Kvalifikācija sievietēm
200 metru skrējiens
1500 metru skrējiens

Priekšsacīkstes un fināli 13:00 - 16:00

Finālsacensības vīriešiem
3000 metru kavēkļu skrējiens
Finālsacensības sievietēm
Diska mešana
5000 metru skrējiens
Kvalifikācija sievietēm
Kārtslēkšana
Pusfināli sievietēm
200 metru skrējiens
400 metru barjerskrējiens
Pusfināls vīriešiem 
400 metru skrējiens

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 06:35

Fināls vīriešiem
400 metru barjerskrējiens
Fināls sievietēm
Tāllēkšana
Priekšsacīkstes sievietēm
Šķēpa mešana (startē Līna Mūze, Anete Kociņa, Madara Palameika)
400 metru skrējiens
Priekšsacīkstes vīriešiem
Trīssoļlēkšana
1500 metru skrējiens
200 metru skrējiens

Priekšsacīkstes un fināli 13:00 - 15:55

Finālsacensības vīriešiem
Kārtslēkšana
Finālsacensības sievietēm
Vesera mešana
200 metru skrējiens
800 metru skrējiens
Priekšsacīkstes vīriešiem
110 metru barjerskrējiens
Lodes grūšana
5000 metru skrējiens
Pusfināls vīriešiem
200 metru skrējiens

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 06:25

Finālsacensības sievietēm
400 metru barjerskrējiens
Kvalifikācija vīriešiem
Šķēpa mešana (startē Gatis Čakšs)
Pusfināls vīriešiem
110 metru barjerskrējiens
Pirmā sacensību diena desmitcīņā un septiņcīņā

Priekšsacīkstes un fināli 12:30 - 16:00

Finālsacensības vīriešiem
Vesera mešana
800 metru skrējiens
200 metru skrējiens
Finālsacensības sievietēm
3000 metru kavēkļu skrējiens
Pusfināli sievietēm
1500 metru skrējiens
400 metru skrējiens
Pirmā sacensību diena desmitcīņā un septiņcīņā

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 09:05

Finālsacensības vīriešiem
Trīssoļlēkšana
Lodes grūšana
110 metru barjerskrējiens
Kvalifikācija sievietēm
Augstlēkšana
4x100 metru stafete
Kvalifikācija vīriešiem
4x100 metru stafete
Pēdējā sacensību diena desmitcīņā un septiņcīņā

Fināls 10:30 - 12:05

Soļošana vīriešiem 20 km

Priekšsacīkstes un fināli 13:00 - 15:45

Finālsacensības sievietēm
Kārtslēkšana
Finālsacensības vīriešiem
400 metru skrējiens
Sacensību noslēgums desmitcīņā un septiņcīņā 
Kvalifikācija sievietēm
4x400 metru stafete
Pusfināls vīriešiem
1500 metru skrējiens

Fināls 23:30 - 04:00

Soļošana vīriešiem 50 km
Startē Arnis Rumbenieks un Ruslans Smolonskis (plkst. 23.30)

Fināls 10:30 - 12:15

Soļošana sievietēm 20 km

Priekšsacīkstes un fināli 13:50 - 16:55

Finālsacensības sievietēm
Šķēpa mešanā startē Madara Palameika (plkst. 14.50)
400 metru skrējiens
1500 metru skrējiens
4x100 metru stafete
Finālsacensības vīriešiem
5000 metru skrējiens
4x100 metru stafete
Priekšsacīkstes vīriešiem
4x400 metru stafete

Fināls 04:00 - 04:15

Maratons sievietēm

Fināli 13:00 - 16:20

Finālsacensības vīriešiem
Šķēpa mešana
1500 metru skrējiens
4x400 metru stafete
Finālsacensības sievietēm
Augstlēkšana
10 000 metru skrējiens
4x400 metru stafete

Fināls 01:00 - 03:45

Maratons vīriešiem

Медали
Kopā
США
США usa
39 41 33 113
Ķīna
Ķīna chn
38 32 18 88
Япония
Япония jpn
27 14 17 58
Великобритания
Великобритания gbr
22 21 22 65
ОКР *
ОКР * kok
20 28 23 71
Австралия
Австралия aus
17 7 22 46
Nīderlande
Nīderlande ned
10 12 14 36
Франция
Франция fra
10 12 11 33
Германия
Германия ger
10 11 16 37
Италия
Италия ita
10 10 20 40
Канада
Канада can
7 6 11 24
Бразилия
Бразилия bra
7 6 8 21
Jaunzēlande
Jaunzēlande nzl
7 6 7 20
Kuba
Kuba cub
7 3 5 15
Ungārija
Ungārija hun
6 7 7 20
Корея
Корея kor
6 4 10 20
Польша
Польша pol
4 5 5 14
Чехия
Чехия cze
4 4 3 11
Kenija
Kenija ken
4 4 2 10
Норвегия
Норвегия nor
4 2 2 8
Jamaika
Jamaika jam
4 1 4 9
Испания
Испания esp
3 8 6 17
Швеция
Швеция swe
3 6 0 9
Швейцария
Швейцария sui
3 4 6 13
Дания
Дания den
3 4 4 11
Хорватия
Хорватия cro
3 3 2 8
Иран
Иран irn
3 2 2 7
Сербия
Сербия srb
3 1 5 9
Бельгия
Бельгия bel
3 1 3 7
Bulgārija
Bulgārija bgr
3 1 2 6
Slovēnija
Slovēnija svn
3 1 1 5
Uzbekistāna
Uzbekistāna uzb
3 0 2 5
Gruzija
Gruzija geo
2 5 1 8
Taivāna
Taivāna twn
2 4 6 12
Turcija
Turcija tur
2 2 9 13
Uganda
Uganda uga
2 1 1 4
Grieķija
Grieķija grc
2 1 1 4
Ekvadora
Ekvadora ecu
2 1 0 3
Īrija
Īrija irl
2 0 2 4
Izraēla
Izraēla isr
2 0 2 4
Katara
Katara qat
2 0 1 3
Kosova
Kosova xk
2 0 0 2
Багамские острова
Багамские острова bhs
2 0 0 2
Ukraina
Ukraina ukr
1 6 12 19
Белоруссия
Белоруссия blr
1 3 3 7
Rumānija
Rumānija rou
1 3 0 4
Venecuēla
Venecuēla ven
1 3 0 4
Indija
Indija ind
1 2 4 7
Honkonga
Honkonga hkg
1 2 3 6
Filipīnas
Filipīnas phl
1 2 1 4
Словакия
Словакия svk
1 2 1 4
Dienvidāfrika
Dienvidāfrika zaf
1 2 0 3
Австрия
Австрия aut
1 1 5 7
Египет
Египет egy
1 1 4 6
Indonēzija
Indonēzija idn
1 1 3 5
Португалия
Португалия por
1 1 2 4
Etiopija
Etiopija eth
1 1 2 4
Тунис
Тунис tun
1 1 0 2
Fidži
Fidži fji
1 0 1 2
Латвия
Латвия lat
1 0 1 2
Igaunija
Igaunija est
1 0 1 2
Taizeme
Taizeme tha
1 0 1 2
Бермудские острова
Бермудские острова bmu
1 0 0 1
Марокко
Марокко mar
1 0 0 1
Puertoriko
Puertoriko pri
1 0 0 1
Колумбия
Колумбия col
0 4 1 5
Азербайджан
Азербайджан aze
0 3 4 7
Dominikāna
Dominikāna dom
0 3 2 5
Армения
Армения arm
0 2 2 4
Kirgizstāna
Kirgizstāna kgz
0 2 1 3
Mongolija
Mongolija mng
0 1 3 4
Sanmarīno
Sanmarīno smr
0 1 2 3
Аргентина
Аргентина arg
0 1 2 3
Нигерия
Нигерия nga
0 1 1 2
Malaizija
Malaizija mys
0 1 1 2
Jordānija
Jordānija jor
0 1 1 2
Namībija
Namībija nam
0 1 0 1
С. Аравия
С. Аравия ksa
0 1 0 1
Бахрейн
Бахрейн bhr
0 1 0 1
Lietuva
Lietuva ltu
0 1 0 1
Turkmenistāna
Turkmenistāna tkm
0 1 0 1
Maķedonija
Maķedonija mkd
0 1 0 1
Казахстан
Казахстан kaz
0 0 8 8
Мексика
Мексика mex
0 0 4 4
Финляндия
Финляндия fin
0 0 2 2
Gana
Gana gha
0 0 1 1
Sīrija
Sīrija syr
0 0 1 1
Burkinafaso
Burkinafaso bfa
0 0 1 1
Kuveita
Kuveita kwt
0 0 1 1
Grenāda
Grenāda grd
0 0 1 1
Kotdivuāra
Kotdivuāra civ
0 0 1 1
Botsvana
Botsvana bwa
0 0 1 1
Moldova
Moldova mda
0 0 1 1

Уведомляем, что на портале Lsm.lv используются т.н. cookie-файлы (cookies). Продолжая использовать портал, вы соглашаетсь с размещением и хранением cookie-файлов в вашем устройстве. Подробнее

Принять и продолжить