Pludmales volejbols

  • Предварительный этап
  • Медальный зачет
  • Участие Латвии
  • Прямая трансляция
Июля - Августа, 2021Jul - Aug 24 Сб 25 Вс 26 Пн 27 Вт 28 Ср 29 Чт 30 Пт 31 Сб 1 Вс 2 Пн 3 Вт 4 Ср 5 Чт 6 Пт 7 Сб 8 Вс
Pludmales volejbols Pludmales volejbols
Priekšsacīkstes 15:30 - 16:30

Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm

Priekšsacīkstes 07:30 - 09:00

Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm

Priekšsacīkstes 03:00 - 03:50

Kellija Klēsa/Sāra Sponsila (ASV) - Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka (Latvija)

Priekšsacīkstes 11:00 - 12:00

Ondržejs Perušičs/Davids Šveiners (Čehija) - Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs (Latvija)
Latvijas komanda uzvar bez spēles

Priekšsacīkstes 15:30 - 16:00

Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm

Priekšsacīkstes 03:00 - 16:50

Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm

Priekšsacīkstes 03:00 - 16:50

Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm

Priekšsacīkstes 05:00 - 05:50

Ana Patrisija Ramosa/Rebeka Kavalkanti Silva (Brazīlija) - Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka (Latvija)

Priekšsacīkstes 09:40 - 12:10

Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm

Priekšsacīkstes 11:00 - 12:00

Vjačeslavs Krasiļņikovs/Oļegs Stojanovskis (KOK) - Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs (Latvija)

Priekšsacīkstes 09:00 - 11:50

Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm

Priekšsacīkstes 15:10 - 16:50

Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm

Priekšsacīkstes 04:00 - 05:00

Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka (Latvija) - Gaudensija Makoha/Breksaidsa Hadambi (Kenija)

Priekšsacīkstes 09:00 - 10:00

Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs (Latvija) - Hosue Gastons/Hosē Rubio (Meksika)

Astotdaļfināli 08:00 - 08:50

Astotdaļfināls sievietēm

Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka - Nadežda Makroguzova/Svetlana Holomina (KOK)

Astotdaļfināli 03:00 - 16:50

Astotdaļfināli vīriešiem un sievietēm

Astotdaļfināls 07:00 - 07:55

Evandro Gonsalvešs Oliveira/Bruno Šmits (Brazīlija) - Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs (Latvija)

Ceturtdaļfināli sievietēm 03:00 - 16:50

Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka (Latvija) -  Hītere Benslija/Brendija Vilkersone (Kanāda)

Ceturtdaļfināli vīriešiem 03:00 - 16:50

Ceturtdaļfināli vīriešiem

  • Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs (Latvija) - Alisons Čeruti/Alvaru Filju (Brazīlija). Tiešraide plkst. 4
Pusfināla spēle pludmales volejbolā 03:00 - 04:00

Pusfināls sievietēm

Anuka Veržē-Deprē/Joana Heidriha (Šveice) - Eiprila Rosa/Eliksa Klainmena (ASV) plkst. 3

Pusfināla spēle pludmales volejbolā 04:00 - 05:00

Pusfināls sievietēm

Mariafe Artačo del Solara/Talika Klensija (Austrālija) - Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka (Latvija) 

Pusfināla spēle pludmales volejbolā 15:00 - 16:00

Pusfināls vīriešiem

Anderss Berncens Mūls/Kristians Sandli Sērums (Norvēģija) - Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs (Latvija)

Pusfināla spēle pludmales volejbolā 16:00 - 16:50

Pusfināls vīriešiem

Junuse Šerifs/Ahmeds Tidžans (Katara) - Vjačeslavs Krasiļņikovs/Oļegs Stojanovskis (KOK)

Finālspēle sievietēm par 3.vietu 04:00 - 05:00

Spēle par 3.vietu sievietēm

Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka (Latvija) - Anuka Veržē-Deprē/Joana Heidriha (Šveice)

Finālspēle sievietēm par 1.vietu 05:30 - 06:30

Fināls par 1.vietu

Mariafe Artačo del Solara/Talika Klensija (Austrālija) - Eiprila Rosa/Eliksa Klainmena (ASV) 

Finālspēle vīriešiem par 3.vietu 04:00 - 05:00

Spēle par 3.vietu

Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs (Latvija) - Junuse Šerifs/Ahmeds Tidžans (Katara) 

Finālspēle vīriešiem par 1.vietu 05:30 - 06:30

Fināls par 1.vietu

Anderss Berncens Mūls/Kristians Sandli Sērums (Norvēģija) - Vjačeslavs Krasiļņikovs/Oļegs Stojanovskis (KOK)

Медали
Kopā
США
США usa
39 41 33 113
Ķīna
Ķīna chn
38 32 18 88
Япония
Япония jpn
27 14 17 58
Великобритания
Великобритания gbr
22 21 22 65
ОКР *
ОКР * kok
20 28 23 71
Австралия
Австралия aus
17 7 22 46
Nīderlande
Nīderlande ned
10 12 14 36
Франция
Франция fra
10 12 11 33
Германия
Германия ger
10 11 16 37
Италия
Италия ita
10 10 20 40
Канада
Канада can
7 6 11 24
Бразилия
Бразилия bra
7 6 8 21
Jaunzēlande
Jaunzēlande nzl
7 6 7 20
Kuba
Kuba cub
7 3 5 15
Ungārija
Ungārija hun
6 7 7 20
Корея
Корея kor
6 4 10 20
Польша
Польша pol
4 5 5 14
Чехия
Чехия cze
4 4 3 11
Kenija
Kenija ken
4 4 2 10
Норвегия
Норвегия nor
4 2 2 8
Jamaika
Jamaika jam
4 1 4 9
Испания
Испания esp
3 8 6 17
Швеция
Швеция swe
3 6 0 9
Швейцария
Швейцария sui
3 4 6 13
Дания
Дания den
3 4 4 11
Хорватия
Хорватия cro
3 3 2 8
Иран
Иран irn
3 2 2 7
Сербия
Сербия srb
3 1 5 9
Бельгия
Бельгия bel
3 1 3 7
Bulgārija
Bulgārija bgr
3 1 2 6
Slovēnija
Slovēnija svn
3 1 1 5
Uzbekistāna
Uzbekistāna uzb
3 0 2 5
Gruzija
Gruzija geo
2 5 1 8
Taivāna
Taivāna twn
2 4 6 12
Turcija
Turcija tur
2 2 9 13
Uganda
Uganda uga
2 1 1 4
Grieķija
Grieķija grc
2 1 1 4
Ekvadora
Ekvadora ecu
2 1 0 3
Īrija
Īrija irl
2 0 2 4
Izraēla
Izraēla isr
2 0 2 4
Katara
Katara qat
2 0 1 3
Kosova
Kosova xk
2 0 0 2
Багамские острова
Багамские острова bhs
2 0 0 2
Ukraina
Ukraina ukr
1 6 12 19
Белоруссия
Белоруссия blr
1 3 3 7
Rumānija
Rumānija rou
1 3 0 4
Venecuēla
Venecuēla ven
1 3 0 4
Indija
Indija ind
1 2 4 7
Honkonga
Honkonga hkg
1 2 3 6
Filipīnas
Filipīnas phl
1 2 1 4
Словакия
Словакия svk
1 2 1 4
Dienvidāfrika
Dienvidāfrika zaf
1 2 0 3
Австрия
Австрия aut
1 1 5 7
Египет
Египет egy
1 1 4 6
Indonēzija
Indonēzija idn
1 1 3 5
Португалия
Португалия por
1 1 2 4
Etiopija
Etiopija eth
1 1 2 4
Тунис
Тунис tun
1 1 0 2
Fidži
Fidži fji
1 0 1 2
Латвия
Латвия lat
1 0 1 2
Igaunija
Igaunija est
1 0 1 2
Taizeme
Taizeme tha
1 0 1 2
Бермудские острова
Бермудские острова bmu
1 0 0 1
Марокко
Марокко mar
1 0 0 1
Puertoriko
Puertoriko pri
1 0 0 1
Колумбия
Колумбия col
0 4 1 5
Азербайджан
Азербайджан aze
0 3 4 7
Dominikāna
Dominikāna dom
0 3 2 5
Армения
Армения arm
0 2 2 4
Kirgizstāna
Kirgizstāna kgz
0 2 1 3
Mongolija
Mongolija mng
0 1 3 4
Sanmarīno
Sanmarīno smr
0 1 2 3
Аргентина
Аргентина arg
0 1 2 3
Нигерия
Нигерия nga
0 1 1 2
Malaizija
Malaizija mys
0 1 1 2
Jordānija
Jordānija jor
0 1 1 2
Namībija
Namībija nam
0 1 0 1
С. Аравия
С. Аравия ksa
0 1 0 1
Бахрейн
Бахрейн bhr
0 1 0 1
Lietuva
Lietuva ltu
0 1 0 1
Turkmenistāna
Turkmenistāna tkm
0 1 0 1
Maķedonija
Maķedonija mkd
0 1 0 1
Казахстан
Казахстан kaz
0 0 8 8
Мексика
Мексика mex
0 0 4 4
Финляндия
Финляндия fin
0 0 2 2
Gana
Gana gha
0 0 1 1
Sīrija
Sīrija syr
0 0 1 1
Burkinafaso
Burkinafaso bfa
0 0 1 1
Kuveita
Kuveita kwt
0 0 1 1
Grenāda
Grenāda grd
0 0 1 1
Kotdivuāra
Kotdivuāra civ
0 0 1 1
Botsvana
Botsvana bwa
0 0 1 1
Moldova
Moldova mda
0 0 1 1

Уведомляем, что на портале Lsm.lv используются т.н. cookie-файлы (cookies). Продолжая использовать портал, вы соглашаетсь с размещением и хранением cookie-файлов в вашем устройстве. Подробнее

Принять и продолжить