Уровень образования: Augstākā izglītība

Гражданство: Latvija

Место жительства: Rīga

1 Почему избиратели должны доверить вам представление Латвии в Европарламенте?
Esmu veiksmīgi sasniegusi rezultātus gan Kopējās lauksaimniecības politikas, gan ES ārpolitikas un drošības jautājumos. Šajā sasaukumā daudz darba esmu ieguldījusi, lai skaidrotu Eiropas institūcijās Krievijas ekspansīvo agresiju un draudus, kas dod būtisku ieguldījumu Latvijas cilvēku drošībā. Mana diplomātiskā darba pieredze, svešvalodu prasmes, uzkrātās zināšanas, starptautiskais kontaktu tīkls un spēja veiksmīgi sadarboties ar dažādu kultūru cilvēkiem ļauj atvērt dažādu lēmēju lēmēju durvis
2 Чего вы хотите добиться на посту депутата Европарламента и как планируете это сделать?
Esmu Eiropas Parlamenta lielākās un ietekmīgākās Eiropas Tautas partijas frakcijas viceprezidente, kas dod vietu pie sarunu galda, kur tiek pieņemti svarīgākie stratēģiskie lēmumi. Uzskatu, ka Latvijai ir jābūt Eiropas kodolā. Mana ietekme, pieredze un kontaktu loks sniedz iespēju Latvijai svarīgos jautājumus pārrunāt ar visaugstākajām Eiropas institūciju amatpersonām un citu valstu politiķiem. Arī turpmākajos 5 gados galvenokārt vēlos turpināt darbu pie ārpolitikas jautājumiem.
3 Каким, на ваш взгляд, окажется будешее ЕС в следующие 5 лет?
Nākamajos gados Eiropā turpināsies populisma, eiroskeptiņu un radikāļu politisko spēku uzvirmojumi, un to pārstāvji iegūs papildu ietekmi dalībvalstu un Eiropas Savienības parlamentārajās un pārvaldes institūcijās. Tas var atstāt iespaidu uz Eiropas Savienību un transatlantisko sadarbību. Tieši tādēļ proeiropeiskajiem politiķiem būs jāsadarbojas, lai neļautu destabilizēt Eiropas vienotību un Savienības spēju kopīgi risināt problēmas un attīstīties.
Образование, ученая степень Учебное заведение Год Специальность
Augstākā Latvijas Mākslas akadēmija 1981 mākslas zinātniece
Место работы Должность
Eiropas Parlaments deputāte
Язык Уровень
Latviešu dzimtā
Franču brīvi
Angļu brīvi