Самоуправлений выборы 2021

Год рождения: 1968

Гражданство: Latvija

Место жительства: Salaspils novads

1 Одно практическое дело, которую я точно хочу сделать в нашем самоуправлении
12 gadu darba laikā Domē es saprotu, ka nav iespējams konkretizēt uzmanību vienam uzdevumam. Bet mēs esam identificējuši prioritāro jomu - infrastruktūras uzlabošana - prioritāri ciematu attistība. Piemēram, atbalstīsim Lielās Lazdu ielas izbūvi.
2 Я хочу добиться, чтобы самоуправление в приоритетном порядке поддерживало (укажите не более двух групп общества, НГО или отраслей):
Es vēlos panākt pašvaldības atbalstu senioriem un cilvēkiem ar invaliditāti. Piemēram, atbalstīt ilgstošas sociālās aprūpes pakalpojuma sniegšanas vietas izbūvi. Ka arī atbalstīt jaunās ģimenēs ar bērniem, iestājoties par jaunā bērnudārza izbuvi.
3 Моими, как депутата, приоритетными направлениями инвестиций самоуправления будут (назовите не более двух проектов, указав, предназначены ли они для центра края или для периферии):
Es iestāšos par kultūras nama “Enerģētiķis” rekonstrukciju. Katastrofāli trūkst vietas kolektīvu mēģinājumiem un uzstāšanām. Kolektīvu nodarbības notika skolās, uz ielām vai nomātās telpās. Ka arī attbalstīsim daudzdzīvokļu pagalmu labiekārtošanu.
Полученное образование Учебное заведение Год Специальность
Vidējā Olaines tehnoloģiskais tehnikums 1987 Tehniķis- tehnologs
Место работы Должность
Salaspils novada dome Deputāte
Centrālā laboratorija SIA Datu ievades operators