Dzimšanas gads: 1955

Pilsonība: Latvija

Dzīvesvieta: Mārupes novads

Partijas piederība: Zaļo un zemnieku savienība

1 Kāda būs mana kā Saeimas deputāta pirmā iniciatīva parlamentā, un ko es ar to gribu panākt?
Mana pirmā iniciatīva būtu panākt maksimāli labvēlīgus risinājumus 2023.gada valsts budžetā attiecībā uz sociālajiem jautājumiem. No deputātu balsojuma šajā jautājumā būs atkarīga daudzu iedzīvotāju grupu spēja pārvarēt esošo sociālekonomisko krīzi.
2 Kādiem konkrētiem mērķiem/rādītājiem būs jābūt sasniegtiem pēc 4 gadiem, lai es būtu gandarīt-s/a par Saeimā paveikto?
Mana misija vienmēr ir bijusi sociālā sfēra, tādēļ es būtu gandarīts, ja nākamajam Saeimas sasaukumam izdotos uzlabot sociālajiem riskiem pakļauto iedzīvotāju (ģimenes ar bērniem, seniori u.c.) situāciju vai vismaz to stabilizēt.
3 Ko es gribu mainīt Latvijas politiskajā kultūrā, lai sabiedrības uzticēšanās Saeimai nebūtu viena no zemākajām starp institūcijām?
Sabiedrības uzticēšanās ir tieši atkarīga no katra deputāta izturēšanās un darba rezultātiem – likumdošanas priekšlikumiem un darba komisijās, nevis bezmērķīgām runām no Saeimas tribīnes. Būtiski ir saprotami skaidrot sabiedrībai savus lēmumus.
Iegūtā izglītības pakāpe Izglītības iestāde Gads Specialitāte
Augstākā Latvijas Universitāte 1979 Franču valodas un literatūras specialitāte, filologa, pasniedzēja un tulka kvalifikācija
Darbavieta Amats
Latvijas Bērnu fonds Valdes loceklis
Новости