Самоуправлений выборы 2021

Год рождения: 1979

Гражданство: Latvija

Место жительства: Jēkabpils novads

1 Одно практическое дело, которую я точно хочу сделать в нашем самоуправлении
Noteikti atbalstīšu pilsētvides sakārtošanas un attīstības projektus. Sporta un bērnu rotaļu laukumu izveidošanu un attīstību daudzdzīvokļu māju pagalmos, ērtu autostāvvietu ierīkošanu.
2 Я хочу добиться, чтобы самоуправление в приоритетном порядке поддерживало (укажите не более двух групп общества, НГО или отраслей):
Aicināšu pašvaldību ieinteresēt un atbalstīt dažādu sabiedrības sociālo slāņu un mazākumtautību iesaistīšanu pārvaldes un attīstības procesos. Atbalstīšu mazākumtautību biedrību, kultūras kopu, folkloras ansambļu darbību.
3 Моими, как депутата, приоритетными направлениями инвестиций самоуправления будут (назовите не более двух проектов, указав, предназначены ли они для центра края или для периферии):
Rūpes par sabiedriskās kārtības un drošības problēmu un jautājumu risināšanu. Jaunajam novadam jāveido jauna pašvaldības policijas struktūra. “Caur drošību, uz attīstību un sociāli taisnīgu sabiedrību.”
Полученное образование Учебное заведение Год Специальность
Augstākā Latvijas policijas akadēmija 2003 Policijas vidējā komandējošā sastāva darbinieks
Augstākā Baltijas Starptautiskā akadēmija 2007 Jurists
Augstākā Rīgas Tehniskā universitāte 2019 Ugunsdrošības un civilās aizsardzības inženieris
Место работы Должность
Valsts ugunsdrošības un glābšanas dienests Rūpniecisko avārijas riska un svarīgo objektu uzraudzības nodaļas vecākais inspektors
SIA Mega Sargs Apsardzes darbinieks