Календарь
- Предварительный этап
- Медальный зачет
- Участие Латвии
- Прямая трансляция
Февраля, 2018Фев | 8 Чт | 9 Пт | 10 Сб | 11 Вс | 12 Пн | 13 Вт | 14 Ср | 15 Чт | 16 Пт | 17 Сб | 18 Вс | 19 Пн | 20 Вт | 21 Ср | 22 Чт | 23 Пт | 24 Сб | 25 Вс |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Санный спорт
|
12:10 - 15:20
Men’s Single Heat 1 & 2
|
13:00
Men’s Single Heat 1 & 2
|
12:50
Women’s Single Heat 1 & 2
|
12:30
Women’s Single Heat 3 & 4
|
13:20
Doubles Heat 1 & 2
|
14:30
Team Relay Competition
|
||||||||||||
Бобслей
|
18:20 - 19:40
Latvijas Radio Korejas studija.
|
13:05 - 15:45
2-man: Heat 1 & 2
|
13:15 - 16:00
2-man: Heat 3 & 4
|
13:50 - 15:45
Women's: Heat 1 & 2
|
13:40 - 16:00
Women's: Heat 3 & 4
|
02:30 - 05:00
4-man: Heat 1 & 2
|
02:30 - 05:30
4-man: Heat 3 & 4
|
|||||||||||
Лыжные гонки
|
09:15 - 10:20
Women's 7.5 km + 7.5 km Skiathlon
|
08:15 - 10:10
Men's 15 km + 15 km Skiathlon
|
10:30 - 11:05
M/W Individual Sprint Classic Qualification
11:05 - 11:45
Sprints klasiskajā stilā vīriešiem, kvalifikācija
13:00 - 15:00
M/W Individual Sprint Classic Final
|
08:30 - 10:15
Women's 10 km Free
|
08:00 - 09:50
Men's 15 km Free
|
11:30 - 12:45
Women's 4 x 5 km Relay
|
08:15 - 10:10
Men's 4 x 10 km Relay
|
10:00 - 11:30
W/M Team Sprint Free Semifinals
12:00 - 13:20
W/M Team Sprint Free Finals
|
07:00 - 10:05
Men's 50 km Mass Start Classic
|
08:15 - 10:20
Women's 30 km Mass Start Classic
|
||||||||
Биатлон
|
13:15 - 14:45
Women's 7.5 km Sprint
|
13:15 - 14:55
Men's 10 km Sprint
|
12:10 - 13:00
Women's 10 km Pursuit
14:00 - 14:55
Men's 12.5 km Pursuit
|
10:15 - 12:10
Women's 15 km Individual
13:20 - 14:40
Men's 20 km Individual
|
13:15 - 14:20
Women's 12.5 km Mass Start
|
13:15 - 14:15
Men's 15 km Mass Start
|
13:15 - 14:45
2 x 6 km Women's + 2 x 7.5 km Men's Mixed Relay
|
13:15 - 14:45
Women's 4 x 6 km Relay
|
13:15 - 14:45
Men's 4 x 7.5 km Relay
|
|||||||||
Скелетон
|
03:00 - 05:25
Men's Heat 1 & 2
|
02:30 - 05:10
Men's Heat 3 & 4
13:20 - 15:10
Women's Heat 1 & 2
|
13:20 - 15:40
Women's Heat 3 & 4
|
|||||||||||||||
Фигурное катание
|
03:00 - 06:30
Team Event: Men’s Single Short Program, Pairs Short Program
|
03:00 - 07:40
Team Event: Ice Dance Short Dance, Women’s Single Short Program, Pairs Free Skating
|
03:00 - 06:25
Team Event: Men’s Single Free Skating, Women’s Single Free Skating, Ice Dance Free Dance
|
03:00 - 06:35
Pairs Short Program
|
03:30 - 06:55
Pairs Free Skating
|
03:00 - 07:30
Men’s Single Short Program
|
03:00 - 07:25
Men’s Single Free Skating
|
03:00 - 06:45
Ice Dance Short Dance
|
03:00 - 06:45
Ice Dance Free Dance
|
03:00 - 07:30
Women’s Single Short Program
|
03:00 - 07:15
Women’s Single Free Skating
|
|||||||
Шорт-трек
|
12:00
Men's 1500m Heat 1-6
12:44
Women's 500m Heat 1-8 / Semifinals
13:52
Women's 3000m Relay Qualification
14:22
Men's 1500m Finals
|
12:00
Ladies' 500m Quarterfinal 1-4
12:26
Men's 1000m Heat 1-8
13:11
Ladies' 500m Semifinals
13:32
Men's 5000m Relay Heat 1-2
14:07
Ladies' 500m Finals
|
12:00
Ladies' 1500m Heat 1-6
12:44
Men's 1000m Quarterfinal 1-4
13:13
Ladies' 1,500m Semifinals
13:43
Men's 1,000m Semifinals
14:04
Ladies' 1500m Finals
14:21
Men's 1000m Finals
|
12:00
Ladies' 1,000m Heat 1-8
12:45
Men's 500m Heat 1-8
13:23
Ladies' 3,000m Relay Finals
|
12:00
Men's 500m Quarterfinals
12:14
Ladies' 1,000m Quarterfinals
12:42
Men's 500m Semifinals
12:51
Ladies' 1,000m Semifinals
13:13
Men's 500m Finals
13:23
Ladies' 1,000m Finals
13:47
Men's 5,000m Relay Finals
|
|||||||||||||
Горнолыжный спорт
|
04:30 - 06:10
Men's Alpine Combined Downhill
08:00 - 09:10
Men's Alpine Combined Slalom
|
02:30 - 04:15
Women's Giant Slalom Run 1
04:00 - 06:05
Men's Downhill
06:15 - 08:05
Women's Giant Slalom Run 2
|
03:00 - 04:35
Women's Slalom Run 1
04:00 - 06:10
Men's Super-G
06:15 - 07:55
Women's Slalom Run 2
|
04:00 - 05:55
Women's Super-G
|
03:00 - 05:10
Men's Giant Slalom Run 1
06:30 - 08:45
Men's Giant Slalom Run 2
|
04:00 - 05:50
Women's Downhill
|
03:15 - 05:10
Men's Slalom Run 1
04:00 - 05:25
Women's Alpine Combined Downhill
06:30 - 08:40
Men's Slalom Run 2
07:30 - 08:45
Women's Alpine Combined Slalom
|
04:00 - 05:55
Alpine Team Event
|
||||||||||
Конькобежный спорт
|
13:00
Ladies' 3,000m
|
09:00
Men's 5,000m
|
14:30
Ladies' 1,500m
|
13:00
Men's 1,500m
|
12:00
Ladies' 1,000m
|
13:00
Men's 10,000m
|
13:00
Ladies' 5,000m
|
13:00
Men's Team Pursuit Quarterfinals
13:56
Ladies' 500m
|
13:00
Ladies' Team Pursuit Quarterfinals
13:53
Men's 500m
|
13:00
Ladies' Team Pursuit Semifinals
13:22
Men's Team Pursuit Semifinals
13:54
Ladies' Team Pursuit Final D-C
14:13
Men's Team Pursuit Final D-C
14:52
Ladies' Team Pursuit Final B-A
15:11
Men's Team Pursuit Final B-A
|
12:00
Men's 1,000m
|
13:00
Ladies' Mass Start Semifinals
13:45
Men's Mass Start Semifinals
14:30
Ladies' Mass Start Final
15:00
Men's Mass Start Final
|
||||||
Керлинг
|
02:05 - 04:00
Mixed Doubles Round Robin #1
ASV - Olimpieši no Krievijas
13:05 - 15:00
Mixed Doubles Round Robin #2
Somija - Šveice |
01:35 - 03:30
Mixed Doubles Round Robin #3
Koreja - Norvēģija
06:35 - 08:30
Mixed Doubles Round Robin #4
Kanāda - Somija |
02:05 - 04:00
Mixed Doubles Round Robin #5
Ķīna - ASV
13:05 - 15:00
Mixed Doubles Round Robin #6
Olimpieši no Krievijas - Kanāda Šveice - Koreja Norvēģija - ASV Somija - Ķīna |
02:05 - 04:00
Mixed Doubles Round Robin #7
Norvēģija - Ķīna
13:05 - 15:00
Mixed Doubles Tie-Breaker
|
02:05 - 04:00
Mixed Doubles Semifinal #1
13:05 - 15:00
Mixed Doubles Semifinal #2
|
02:05 - 04:00
Mixed Doubles Bronze Medal
13:05 - 15:20
Mixed Doubles Gold Medal
|
02:05 - 05:00
Men's Tournament #1
Dānija - Zviedrija Kanāda - Itālija Dienvidkoreja - ASV Šveice - Lielbritānija
07:05 - 10:00
Women's Tournament #1
Japāna - ASV Olimpieši no Krievijas - Lielbritānija
13:05 - 16:00
Men's Tournament #2
Kanāda - Lielbritānija Dienvidkoreja - Zviedrija Šveice - Itālija Norvēģija - Japāna |
02:05 - 05:00
Women's Tournament #2
Kanāda - Dienvidkoreja
07:05 - 10:00
Men's Tournament #3
ASV - Itālija Norvēģija - Kanāda Lielbritānija - Japāna Dānija - Šveice
13:05 - 16:00
Women's Tournament #3
Ķīna - Lielbritānija Kanāda - Zviedrija ASV - Šveice Dienvidkoreja - Japāna |
02:05 - 05:00
Men's Tournament #4
Itālija - Dānija Norvēģija - Dienvidkoreja Zviedrija - ASV
07:05 - 10:00
Women's Tournament #4
Dānija - Kanāda Dienvidkoreja - Šveice Zviedrija - olimpieši no Krievijas
13:05 - 16:00
Men's Tournament #5
Japāna - Šveice Zviedrija - Lielbritānija Dānija - ASV Kanāda - Dienvidkoreja |
02:05 - 05:00
Women's Tournament #5
Šveice - Zviedrija
07:05 - 10:00
Men's Tournament #6
Dienvidkoreja - Lielbritānija Šveice - Norvēģija Kanāda - Zviedrija Japāna - Itālija
13:05 - 16:00
Women's Tournament #6
Olimpieši no Krievijas - Japāna Ķīna - Dānija Dienvidkoreja - Lielbritānija ASV - Kanāda |
02:05 - 05:00
Men's Tournament #7
Norvēģija - Dānija ASV - Japāna Šveice - Kanāda
07:05 - 10:00
Women's Tournament #7
Lielbritānija - Zviedrija Kanāda - Šveice Ķīna - Dienvidkoreja
13:05 - 16:00
Men's Tournament #8
Zviedrija - Japāna Dānija - Dienvidkoreja Itālija - Lielbritānija ASV - Norvēģija |
02:05 - 05:00
Women's Tournament #8
ASV - Dānija Japāna - Kanāda Zviedrija - Dienvidkoreja Olimpieši no Krievijas - Šveice
07:05 - 10:00
Men's Tournament #9
Itālija - Dienvidkoreja Zviedrija - Šveice ASV - Kanāda Lielbritānija - Dānija
13:05 - 16:00
Women's Tournament #9
Lielbritānija - Šveice Dānija - olimpieši no Krievijas Ķīna - ASV Japāna - Zviedrija |
02:05 - 05:00
Men's Tournament #10
Lielbritānija - Norvēģija Japāna - Kanāda Dienvidkoreja - Šveice Itālija - Zviedrija
07:06 - 10:00
Women's Tournament #10
Kanāda - Ķīna ASV - DIenvidkoreja Lielbritānija - Japāna
13:05 - 16:00
Men's Tournament #11
Šveice - ASV Norvēģija - Itālija Japāna - Dānija |
02:05 - 05:00
Women's Tournament #11
Dienvidkoreja - olimpieši no Krievijas Zviedrija - Ķīna Šveice - Dānija Kanāda - Lielbritānija
07:05 - 10:00
Men's Tournament #12
Dānija - Kanāda Lielbritānija - ASV Zviedrija - Norvēģija Dienvidkoreja - Japāna
13:05 - 16:00
Women's Tournament #12
Zviedrija - ASV Šveice - Japāna Olimpieši no Krievijas - Kanāda Dienvidkoreja - Dānija |
02:05 - 05:00
Women/Men’s Tie-Breaker
13:05 - 16:00
Men's Semifinal
|
08:35 - 11:30
Men's Bronze Medal
13:05 - 16:00
Women's Semifinal
|
08:35 - 11:55
Men's Gold Medal
13:05 - 16:00
Women's Bronze Medal
|
02:05 - 05:25
Women's Gold Medal
|
Прыжки с трамплина
|
14:30
Men's Individual Normal Hill Qualifications
|
14:35
Men's Normal Hill Individual Competition - 1st Round
15:35
Men's Normal Hill Individual Final Round
|
14:50
Ladies' Normal Hill Individual Competition - 1st Round
15:35
Ladies' Normal Hill Individual Final Round
|
14:30
Men's Large Hill Individual Qualification
|
14:30
Men's Large Hill Individual Competition - 1st Round
15:30
Men's Large Hill Individual Final Round
|
14:30
Men's Team Competition - 1st Round
15:36
Men's Team Final Round
|
||||||||||||
Фристайл
|
03:00 - 03:45
Women's Moguls Qualification 1
04:45 - 05:30
Men's Moguls Qualification 1
|
12:30 - 13:00
Women's Moguls Final Qualification 2
14:00 - 15:40
Women's Moguls Final
|
12:30 - 13:00
Men's Moguls Final Qualification 2
14:00 - 15:40
Men's Moguls Final
|
13:00 - 14:15
Women's Aerials Qualification 1 & 2
|
13:00 - 14:20
Women’s Aerials Finals
|
03:00 - 04:40
Women’s Ski Slopestyle Qualifications
06:00 - 07:35
Women's Ski Slopestyle Finals
13:00 - 14:15
Men’s Aerials Qualifications
|
03:00 - 05:05
Men's Ski Slopestyle Qualifications
06:15 - 07:50
Men’s Ski Slopestyle Finals
13:00 - 14:20
Men’s Aerials Finals
|
03:00 - 04:25
Women's Ski Halfpipe Qualifications
|
03:30 - 04:55
Women’s Ski Halfpipe Finals
06:00 - 07:45
Men's Ski Halfpipe Qualifications
|
04:30 - 05:15
Men's Ski Cross Seeding Round
06:15 - 07:55
Men’s Ski Cross Finals
|
04:30 - 06:00
Men’s Ski Halfpipe Finals
|
04:30 - 05:15
Women's Ski Cross Seeding Round
06:15 - 07:55
Women's Ski Cross Finals
|
||||||
Сноуборд
|
03:00
Men's Slopestyle Qualification
|
03:00
Men's Slopestyle Finals
06:30
Ladies' Slopestyle Qualification
|
03:00
Ladies' Slopestyle Finals
06:30
Ladies' Halfpipe Qualification
|
03:00
Ladies' Halfpipe Finals
06:00
Men's Halfpipe Qualification
|
03:30
Men's Halfpipe Finals
|
04:00
Men's Snowboard Cross Seeding Run 1-2
06:30
Men's Snowboard Cross 1/8 Finals
|
03:00
Ladies' Snowboard Cross Qualification Run 1-2
05:15
Ladies' Snowboard Cross Big Finals
|
02:29
Ladies' Big Air Qualification
|
02:30
Men's Big Air Qualification
|
05:00
Ladies' Parallel Giant Slalom Qualification
05:27
Men's Parallel Giant Slalom Qualification
|
02:30
Ladies' Big Air Finals
|
03:00
Men's Big Air Finals
05:00
Ladies' Parallel Giant Slalom Finals
05:15
Men's Parallel Giant Slalom Finals
|
||||||
Хоккей
|
09:40 - 12:00
Women's Preliminary Round
Japāna - Zviedrija
14:10 - 16:30
Women's Preliminary Round
Šveice - Koreja |
09:40 - 12:00
Women's Preliminary Round
Somija - ASV
14:10 - 16:30
Women's Preliminary Round
Kanāda - olimpieši no Krievijas |
09:40 - 12:00
Women's Preliminary Round
Šveice - Japāna
14:10 - 16:30
Women's Preliminary Round
Zviedrija - Koreja |
09:40 - 12:00
Women's Preliminary Round
Kanāda - Somija
14:10 - 16:30
Women's Preliminary Round
ASV - olimpieši no Krievijas |
05:10 - 07:30
Women's Preliminary Round
Zviedrija - Šveice
09:40 - 12:00
Women's Preliminary Round
Koreja - Japāna
14:10 - 16:30
Men's Preliminary Round
Slovākija - olimpieši no Krievijas
14:10 - 16:30
Men's Preliminary Round
ASV - Slovēnija |
05:10 - 07:30
Men's Preliminary Round
Somija - Vācija
05:10 - 07:30
Women's Preliminary Round
ASV - Kanāda
09:40 - 12:00
Men's Preliminary Round
Norvēģija - Zviedrija
09:40 - 12:00
Women's Preliminary Round
Olimpieši no Krievijas - Somija
14:10 - 16:30
Men's Preliminary Round
Čehija - Dienvidkoreja
14:10 - 16:30
Men's Preliminary Round
Šveice - Kanāda |
05:10 - 07:30
Men's Preliminary Round
ASV - Slovākija
09:40 - 12:00
Men's Preliminary Round
Olimpieši no Krievijas - Slovēnija
14:10 - 16:30
Men's Preliminary Round
Somija - Norvēģija
14:10 - 16:30
Men's Preliminary Round
Zviedrija - Vācija |
05:10 - 07:30
Men's Preliminary Round
Kanāda - Čehija
05:10 - 07:30
Women's Quarterfinals
09:40 - 12:00
Men's Preliminary Round
Dienvidkoreja - Šveice
09:40 - 12:00
Women's Quarterfinals
14:10 - 16:30
Men's Preliminary Round
Olimpieši no Krievijas - ASV
14:10 - 16:30
Men's Preliminary Round
Slovēnija - Slovākija |
05:10 - 07:30
Men's Preliminary Round
Vācija - Norvēģija
05:10 - 07:30
Women's Classification Game
09:40 - 12:00
Men's Preliminary Round
Čehija - Šveice
09:40 - 12:00
Women's Classification Game
14:10 - 16:30
Men's Preliminary Round
Kanāda - Dienvidkoreja
14:10 - 16:30
Men's Preliminary Round
Zviedrija - Somija |
06:10 - 08:30
Women's Semifinal
14:10 - 16:30
Women's Semifinal
|
05:10 - 07:30
Men's Qualification Playoff
05:10 - 07:30
Women's Classification Game
09:40 - 12:00
Men's Qualification Playoff
09:40 - 12:00
Women's Classification Game
14:10 - 16:30
Men's Qualification Playoff
14:10 - 16:30
Men's Qualification Playoff
|
05:10 - 07:30
Men’s Quarterfinal
09:40 - 12:00
Men’s Quarterfinal
09:40 - 12:00
Women’s Bronze Medal
14:10 - 16:30
Men’s Quarterfinal
14:10 - 16:30
Men’s Quarterfinal
|
06:10 - 09:00
Women's Gold Medal
|
09:40 - 12:00
Men's Semifinal
14:10 - 16:30
Men's Semifinal
|
14:10 - 17:00
Men's Bronze Medal
|
06:10 - 09:00
Men's Gold Medal
|
||
Лыжное двоеборье
|
08:00 - 08:55
Men's Individual NH/10km Ski Jumping Competition Round
10:45 - 11:45
Men's Individual NH/10km Cross-Country
|
12:00
Men's Individual LH/10km Ski Jumping Competition Round
14:45
Men's Individual LH/10km Cross-Country
|
09:30
Team LH/4x5km Ski Jumping Competition Round
12:20
Team LH/4x5km Cross-Country
|
|||||||||||||||
Февраля, 2018Фев | 8 Чт | 9 Пт | 10 Сб | 11 Вс | 12 Пн | 13 Вт | 14 Ср | 15 Чт | 16 Пт | 17 Сб | 18 Вс | 19 Пн | 20 Вт | 21 Ср | 22 Чт | 23 Пт | 24 Сб | 25 Вс |