Самоуправлений выборы 2021

Politiskā partija "Stabilitātei!"

Список кандидатов
Программа партии
Имя, фамилия Год рождения Место работы Анкета Соцсети
1. Jevgēnijs Skorobogatovs 1992 SIA Lyngson
2. Nikolajs Kulmanakovs 1992 Jūrmalas futbola skola
3. Gatis Briedis 1983 SIA BRIEŽU KROGS
4. Nataļja Larionova 1974 SIA AD birojs AD
5. Edgars Grīnbergs 1986 IK EG Baltic
6. Alina Balovņeva 1990 SIA XO Club
7. Olga Duņamaļijeva 1988 Pirmsskolas un sākumskolas skolotājs
Программа партии
Partijas "Stabilitātei!" priekšvēlēšanu programma Jūrmalas domes vēlēšanām:
Mēs veidosim pilsētu, kas rūpējas par saviem iedzīvotājiem!
Jūrmalas attīstība ir cieši saistīta ar Kauguru iedzīvotāju interesēm - dzīvei jābūt drošai. Sabiedriskajam transportam, mājoklim, bērnudārzam - jābūt pieejamam ikvienam. Sociālajam atbalstam - jābūt taisnīgam. Mūsu pārliecība - Jūrmalas pilsētai jākalpo iedzīvotājiem.

Jā - mājoklim jaunājām ģimenēm!

Jaunās ģimenes ir pilsētas attīstības fundaments. Jūrmalas pašvaldībai ir jāstrādā, lai stiprinātu jaunatnes politiku savā teritorijā. Vadoties pēc citu Latvijas pilsētu pozitīvā piemēra, mēs iniciēsim jaunu daudzdzīvokļu māju būvniecību jaunajām ģimenēm, kur tieši jauniešiem būs iespēja īrēt no pašvaldības dzīvokļus tikai pēc pašizmaksas, kas ievērojami atvieglos jauno ģimeņu kopdzīvi un pozitīvi ietekmēs viņu izvēli palikt dzīvot mūsu pilsētā.

Jā - maziem bērniem mūsu pilsētā!

Pirmsskolas izglītības pieejamība un vietas bērnudārzos katram bērnam ir pirmais darbs, kuru jāatrisina jaunajai domei. Jaunu bērnudārzu būvniecība un esošu ēku renovācija, un pielāgošana mūsdienu prasībām un bērnu ērtībai. Mēs izcelsim šo jautājumu pašvaldības budžetā un 4 gadu laikā realizēsim programmu "Bērni ir mūsu prioritāte".

Jā - konkurentspējīgam pedagogu atalgojumam!

Mūsu pasniedzēji, auklītes un izglītības iestāžu vadītāji - šie cilvēki, kas ikdienā velta savu laiku mūsu bērnu nākotnei. Nav pieļaujami, ka kaimiņu pašvaldības spēj piedāvāt lielāku atalgojumu un izrāda lielāku cieņu šai profesijai. Mēs uzstājam, ka pedagogu mēnešalgas skolās un pirmsskolās ievērojami jāpaaugstina, padarot to konkurentspējīgu un atbilstošu, lai mudinātu jaunus profesionāļus izvēlēties Jūrmalu.

Jā - pilsēta cilvēkiem!

Ērta, droša un pieejama visiem pilsētas infrastruktūra vairs nav nākotnē. Tas viss jau sen ir mūsu ikdiena, kurai obligāti jāpastāv arī mūsu pilsētā. Mēs redzam nepieciešamību 1 gada laikā saplānot un izbūvēt veloceliņu Kauguri – Dubulti. Kā arī jaunie sporta laukumi pilsētā ir svarīgi un nepieciešami iedzīvotāju fiziskai un garīgai veselībai- plānosim un attīstīsim!

Jā - ceļu infrastruktūrai un autostāvvietām!

Mēs apzināmies nepieciešamību sabalansēt gājēju un autobraucēju intereses, tāpēc labi un sakārtoti ceļi ir mūsu programmas neatņemama sastāvdaļa. Autostāvvietas palīdzēs autobraucējiem ērti novietot savu transportu, savukārt gājējiem vide paliks drošāka un vizuāli patīkamāka. Jūrmalas pilsēta ir unikāla ar savu garumu, bet kopā nāk arī milzīga atbildība par sakārtotu infrastruktūru, kur katram satiksmes dalībniekam būs ērti un droši.

Jā - pilsētas uzņēmējiem!

Uzņēmēji ir pilsētas attīstības neatņemama sastāvdaļa. Jūs palīdzat mūsu pilsētai vairāk piesaistīt iedzīvotājus un tūristus, veidojat jaunas darbavietas un palīdzat Jūrmalas budžetam būt stabilam un neatkarīgam. Pašvaldībai nākamo 4 gadu laikā ir jābūt prioritātē izbūvēt jaunu komercplatības centru Kauguros. Biznesa atbalsta inkubators, kur vietējiem uzņēmējiem par tirgū zemākajām cenām būs iespēja strādāt, attīstīties un augt kopā ar Jūrmalas pilsētu.


Visas pārmaiņas mūsu pilsētā mēs veiksim sadarbībā un ciešā kontaktā ar Jūrmalas iedzīvotājiem.