Самоуправлений выборы 2021

Год рождения: 1985

Гражданство: Latvija

Место жительства: Dobeles novads

1 Одно практическое дело, которую я точно хочу сделать в нашем самоуправлении
Izveidot vienotu, bet tajā pašā laikā diferencētu un katrai iedzīvotāju grupai piemērotu rīku kopu, lai saziņa ar pašvaldību, sadarbības veicināšana un informācijas savstarpēja apmaiņa būtu viegli saprotama, ērti lietojama, efektīva un produktīva.
2 Я хочу добиться, чтобы самоуправление в приоритетном порядке поддерживало (укажите не более двух групп общества, НГО или отраслей):
Tūrisma, uzņēmējdarbības, sporta un kultūras nozaru integrēšana un atbalstīšana, lai tās kļūtu par novada ekonomisko atspaidu un lepnumu. Kultūras, sporta, tūrisma, uzņēmējdarbības jomu sadarbības veicināšana un aktivitāšu organizēšana.
3 Моими, как депутата, приоритетными направлениями инвестиций самоуправления будут (назовите не более двух проектов, указав, предназначены ли они для центра края или для периферии):
“Mana pilsēta” projekta realizēšana un pielāgošana novada specifikai, kas būtiski atvieglotu pašvaldības komunikāciju ar tās iedzīvotājiem un viesiem, piedāvājot svarīgu informāciju ērtā un viegli uztveramā formātā.
Полученное образование Учебное заведение Год Специальность
Augstākā Biznesa vadības koledža 2009 Mārketinga un tirdzniecības speciālists
Место работы Должность
Dobeles PIUAC Projektu vadītāja