Viļānu novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

  45,86%
 • 2. Partija "VIENOTĪBA"

  12,06%
 • 3. "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"

  10,11%
 • 4. Latvijas Reģionu Apvienība, LATGALES PARTIJA

  9,79%
 • 5. Partija "Vienoti Latvijai"

  8,08%
 • 6. Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija

  7,64%
 • 7. No sirds Latvijai

  3,54%

Доска объявлений

Добавить комментарий
LTV Panorāma
(turpināts) 6) Iedzīvotāji novērojuši, ka regulāri pretī saimniecības preču veikala divās automašīnās tirgo nelegālu alkoholu un arī cigaretes. To zinot viss novads, bet tirgoņi tomēr netiek padzīti. Vai tā ir un ko pašvaldība ir darījusi lietas labā? 7) Iedzīvotāji šobrīd vāc parakstus par sapulču rīkošanu un uzskata, ka pašvaldība no viņiem baidās tikties aci pret aci. Vai Viļānu novada dome plāno ieviest regulāras sapulces, kurās iedzīvotāji var uzdot jautājumus pašvaldībai?
LTV Panorāma
Tā kā neizdevās novada mēri nointervēt "Tautas panorāmas" ietvaros, aicinām atbildēt uz mūsu un iedzīvotāju jautājumiem te: 1) Nosauciet izdevušos darbus, ko pašvaldība paveikusi pēdējo 4 gadu laikā? 2) Nosauciet darbus, kas pašvaldībai nav izdevušies? 3) Viļānu novadā ir otrais lielākais bezdarbs Latvijā – 23,5 % iedzīvotāju ir bez darba. Nosauciet 3 konkrētas lietas, ko pašvaldība ir darījusi, lai novadā būtu vairāk darba vietu? 4) Iedzīvotāji, kas godīgi maksā par patērēto ūdeni atbilstoši savam skaitītājam, ir neapmierināti ar lielo ūdens patēriņa starpību. Iedzīvotāji rosina starpību dalīt tikai uz tiem dzīvokļu saimniekiem, kas nemaksā? Kāds ir pašvaldības plāns, lai mazinātu zudumus un nemaksātāju skaitu? 5) Iedzīvotāji norāda, ka Viļānu sporta stadioni- gan skolas, gan pilsētas stadions - ir kritiskā stāvoklī. Jauniešiem nav, kur nodarboties ar sportu (arī slidotava šoziem netika uzlieta), jābrauc uz kaimiņu novadiem. Kad tiks sakārtoti stadioni? (turpinājums se
Arī no Viļāniem
Nav jau pilnīgi un galīgi slikti, tomēr lielīties var tikai ar galveno ielu, novada skolu sasniegumiem un baznīcu. Zem kuras katras kritikas ir sporta joma, kultūras nama nespēja radīt pasākumus, kuri novadniekus ieinteresētu ne tikai Ziemassvētkos, kad ir vienīgā normālā groziņballe. Nestrādājošie iedzīvotāji ir pieraduši pie pabalstiem un nemaz necenšas sākt strādāt, jo kāpēc gan strādāt un saņemt vien mazliet vairāk nekā ir pabalsts? Var jau protams tie jaunie un nepieredzējušie iet uz domi un ko teikt, vai censties mainīt, bet tāda kā Dusjka noknābās līdz zemei. Tam cilvēkam vispār būtu beidzot jāsāk piedomāt pie savas uzvedības, un vēlētājiem beidzoy jāsaprot, ka ir cilvēki kuri taisa trako māju no pašvaldības. Palasiet vai paklausieties domes sēžu ierakstus! Šausmas! Tie deputāti, kuri ir gudri, nemaz nelien tajā ķīselī, ko taisa tie, kuriem galvenais ir pabļaustīties, citus pazemot un bezjēdzīgi iztriekt novada iedzīvotāju nodokļu naudiņu!
Leontīne
Viļānieti! Tādam kuram ir slikti vienmēr bija,ir un būs slikti,lai kādā pašvaldībā vai valstī viņš dzīvotu. Tā kā padomā! Citās pašvaldībās ir vēl trakāk,bet cilvēki ir optimistiskāki. Kauns dzīvot starp tādiem iedzīvotājiem,kas paši ne ar pirkstu nekustina, bet tik ar pirkstu baksta. Ko personīgi tu esi izdarījis sīs pilsētas labā? Jā nepilnību daudz,bet ar laiku ticu,ka arī Latgalē dzīvodim kā Rīgā.
a2hg
Leontīne 2017. gada 26. aprīlis, 16:45 Jā nepilnību daudz,bet ar laiku ticu,ka arī Latgalē dzīvodim kā Rīgā. --------------------------------------------------------------------------------------------- Kurā durkā māca ticēt šadiem sapņiem?Domā reāli un beidz sapņot.
Viļānietis
Beidziet dzīvot kaut kādos sapņos, par mūsu grimstošo novadu un kārtējās domes neizderības aizbildināt ar to ka - " Nevar jau visu uzreiz" . Pirms Jūs bakstāt ar pirkstu uz citām pašvaldībām , pavērojiet statistikas un tad padomājiet vēlreiz. Nu iet mums slikti un to ir jāatzīst ! Ir krasi jāmaina domes deputātu sastāvs un kā jau iepriekš bija minēts, ir jālaiž darboties jauni cilvēki, nevis tādi kuri nav vēl nekad bijuši deputāti , bet gan gados jauni, jo viņu domāšana atšķiras no 20.gs cilvēku domāšanas un es uzskatu , tā ir vienīgā iespēja kā virzīt novadu un pilsētu uz priekšu.
Viļaniete
Mūsu doma iet pilnīgs murgs Es esmu māte diviem maziem bērniem, kas stāv rindā uz dzīvokli,no 2013.gada visu laiku dzirdu ateikumus un to, ka dzivokljus nau. Savukārt rinda iet negodīgi. Dzīvokļi tiek dotas radiniekiem un draugiem, kuri sēž tur. 3 reizes man tika piedāvātas dzivokli šausmīgā stāvoklī ka nav pat iespējas dzīvot ar bērniem.žel ka nevar ielik bildes..es ateicos no tadiem dzivoklim tagad 2017.gada vini mani ielika beigas rinda..uztrauc viens jautajums cik gadus vel es gaidišu palidzibas?