Viļakas novads

Tautas panorāma

Пособия, выделяемые самоуправлением в чрезвычайных ситуациях

2015.g (Источник: Министерство благосостояния)

+ -

Доска объявлений

Добавить комментарий
Gvido Skrubis
Lūdzu Vilakas domei un Viļakas policijai pārtraukt nopratināt cilvēkus par komentāriem, , Neterejiet laiku un naudu šādai bezdarbībai!
Gvido Skrubis
Viļakas mērs izbeidzi vajāt sava novada laudis, atceries ka šie cilveki ir ari tie kas jūs ievēleja amatā urta jūs esiet, un cilveki pamatoti uzskata ka jūs terejat to naudu kas nav jūsu, bet ir no jūsu novada iedzīvotajiem! Rokas nost no cilvēkiem, ļaujiet dzīvot! un dariet savu darbu, un KNAB būtu jaizmeklē pamatoti jūsu darbību un janoskaidro, Jūs neesiet sava amatā pareizsd cilvēks jo jūs nedariet savu darbu bet nodarbojaties ar cilvēku vajašanu, Vienu dienu jūs ari tiksiet vajati un saukti pie atbildības par naudiu izšķērdēšanu, un kājums tas patiksies? Ta ka rūpigi jums jadoma ko jūs dariet!
The truth
Izrādās, ka domē strādājošais Cvetkova kungs pēc palešu ceha aizklapēšanas esot sev iegādājies BMW X6. Laikam veiksmīgi izdevies projekts, kura procesā netika maksātas strādniekiem algas, bet redz, priekš auto par vairākiem desmitiem tūkstošu pietika. Lēš, ka viņš šo autiņu slēpj kaut kur Viļakā...
Pantalonija
Domes moto ir nevis godīgums, bet SHĒMOŠANA, ACU AIZMĀLĒŠANA, IEDZĪVOTĀJU MALDINĀŠANA, TUKŠA SOLĪŠANA, VĒLĒTĀJU UZPIRKŠANA, DRAUGU IELIKŠANA AMATOS UN SEVIS LOBĒŠANA VIETĒJĀ AVĪZĒ, KĀ ARĪ ŠEIT.
Ķekaviete
Ja salīdzina Viļakas novadu ar Ķekavas, tad Jums mīļie draugi ir paveicies. Nedzeniet Dievu mežā. Lai veicas darbu turpināt Jūsu novada domes priekšsēdētājam SERGEJAM MAKSIMOVAM.( es šad tad apmeklēju Jusu novadu un daudz ko redzu un novērtēju ar 10) ballēm

Ответы мэров