Viesītes novads

Tautas panorāma

Родившиеся в краях мальчики и девочки

2015 г. (Источник: ЦСУ)

+ -

Доска объявлений

Добавить комментарий
Kauns.
Kapec aplejat ar s......iem Intu,kura tiesam godam pilda savus pienakumus.Cik zinams balles visas ir atklatas un neskiro pec deguniem.Lai strada,bet godigi iekartojas darba,lai vinne konkursa un strada,lai nevajadzetu braukt no Viesites dekoret zali.Ir zinamas meitenes kas butu piemerotas tam darbam,piem .Iveta Ratniece.Bet tur nevar tikt jo radi okupe.
Hetere
Grūti spriest, kas tur notiek Elkšņu pagastā,sen nav būts, bet atceros gadus 10 atpakaļ balles bija stāvgrūdām pilnas. Bardaks ir Viesītes novadā, tas nu skaidrs....kur radu būšana,kur privātiem pasākumiem uz domes rekvizītiem mielastu pērk, kur lai tiktu amatā ir jāsadzer ar izpilddirektora sievu.... Ieteiktu kārtīgi padomāt, pirms balsot...Palasot kandidātu sarakstus,izvēle nav liela....Visvairāk šokē,ka cilvēks,kurš izsaimniekoja Jēkabpils maizes kombinātu,joprojām sēž pie varas, bet kādai citai vēl 20 gadi no algas atvilks 30% tiesu izpildītājiem, par viņa alkatību. ... Un Elkšņus pārstāvēt grib persona,kura nolaida pa burbuli Sēlijas TV un naudu joprojām parādā cilvēkiem.... Ta kā domājiet,mīļie,domājiet rūpīgi!!!
Zenta
Nu Malceniece savu degunu iebazis ari tur kur suns p...i nebazis .Vinas bezkaunibai jau nav robezu.Un vispar liekat tak reiz Elksnu pagastu miera,nav ko cepties un skaitit naudu otra kabata,radi vai ne radi bet cilveki strada,ir saimniecibas un ar savu darbu ari nopelna bet taja pasa laika cik ir tadu ,kas tikai skatas ka dabut kadu pabalstu lai butu par ko nopirkt kadu divlitreni lai varetu purnu pieliet un gausties cik viniem gruti.Interesanti kapec Rites pagasts ta nevaras laikam jau tur viss kartiba.

Ответы мэров