Ventspils novads

Tautas panorāma

Результаты выборов самоуправлений 2017 г. (по состоянию к 04.06, 12:11)

(Источник: ЦИК)

 • Проголосовало: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. Zaļo un Zemnieku savienība

  51,51%
 • 2. Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

  24,9%
 • 3. Latvijas Reģionu Apvienība, Partija "VIENOTĪBA"

  19,97%
 • 4. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

  2,21%

Доска объявлений

Добавить комментарий
Edīte
Pašvaldības domes sēdes ir atklātas un tās var apmeklēt ikviens interesents. Laikā no 2013. gada līdz 2015. gadam Ventspils reģionālā NVO atbalsta centra pārstāvis, iespēju robežās, apmeklēja gan Ventspils pilsētas, gan novada sēdes un bija vienīgais vērotājs -"iedzīvotājs no malas". Par novēroto Domes sēdēs var lasīt www.ventspilsnvo.weebly.com sadaļā "LĪDZDALĪBA".
Jozeps
Legala zagšana parasts cilveks kautko nozags uzreiz aiz restem no visam malam izpiež naudu no tautas ka tik sagrabt sev un sev pa citiem.pat nedoma, citiem bērni slimo un nevar atļauties zales nopirkt jo nav naudas, iegaju veikala cenas gan aug videj no 2centiem lidz 5centiem vis ir palicis dargaks, kapec kur var izkaidrot? Kapec tautaj neļauj dzivot? Bet liek eksiste. Šakalu bars. Kapec kometarus dzešat patiesiba acis kož?
Danila
Jadoma vairak par cilvekiem lai viņi varetu dzivot te latvija lai butu adbilstoša alga .jo ventspili nevar nopelnit ta lai varetu dzivokli nopirkt lai varetu komunalos nomaksat ģimeni usturet.jo pat banka nedod kreditu jo ir mazas algas lai nopirktu dzivokli.citas darbavietas pat menesiem nemaksa algas.citi pat pasnavibu dara jo nevar kreditus nomaksat ne gimeni usturet daži pat dzert sak citi narkotikus lieto .jo neredz ka šai latvija kautkas labotos valsts pat neapliekamo minimumu samazina 10iro pilika bet 15 iro nogriez no neapliekama minimuma zog acis skatidami.tapec cilveki muk no lv.pamieginiet paši izdzivot ar minimalo algu samaksajiet komunalos un pabarojiet gimeni un abgerbiet uz skolu iedodiet naudu.necien šejt parastos cilvekus izmanto ka vien var .driz nebus kas strada paliks tikai pensionieri.kuriem ari iet gruti perk putraimus griķus un doma ka par visu samaksat.lai valdiba padzivo uz minimalo algu sež kik un gul un sanem 4000 algu par ko viniem tada alga.visu tik izpost
Jozeps
Stradaju zolida firma daudz ir plusu salidzinot ar citam firmam ventspili un ventspils novada, bet algad ka nebij ta ari nav, algu saņem un doma kurus reiķinus apmaksat kurus ne jo reali nepietiek līdzekļu. Un mani nekadigi nevar pamest domas ka jalaižas prom no LV ar visu savu jaunizceptu ğimeni.
Jozeps
Kadi 915€ vidaja alga ko jus murgo, labi ja sanak uz rokas 600€, ja butu vismaz 800€ uz rokas tad jau butu ļoti labi ha 915€ murgs!

Ответы мэров