Vaiņodes novads

Tautas panorāma

Активность избирателей 2013

Активность на местных выборах 1 июня 2013 г. (Источник: ЦИК)

+ -

Доска объявлений

Добавить комментарий
kapy
nekādas pārvēlēšanas kad nomirs tikai tad jaunas vēlēšanas, katram savā vietā jāstrādā nevienam darbu nedrīkst atņemt VIEDI VĀRDI !!!
I.V.
Žēl, ka Vaiņodē nav par ko vēlēt... viena partija, atkal tas pats. Kandidāti kas jau sēž augstos amatos, ar "nekādu" izglītību. Kāpēc tikai viena partija??? Atbilde - tāpēc, ka daļai viss vienalga un otra daļa baidās, lai nenotiktu pēcāk izrēķināšanās... skumji ;( aktal 4 gadus turpināsim bez izmaiņām.
Tufta
Bet cienītais, vai tad tev kāds liedza savu listi novākt uz vēlēšanām???
ha!
Būs tā, ka sevi atkal liks uz lapas, lai tik NOBALSO! BET..... to morālā vidē atļaujas darīt CILVĒKS ar NEVAINOJAMU reputāciju....kuru ABSOLŪTI esošie zaudējuši .... NĀKSIET vienalga ar savu lapiņu un uzvārdiņiem?????????????? Iesaistījušies nelikumībās un pa pilnu programmu saistība ar KORUPCIJU. Cik tad var ar SAVIEM pāšizdomātiem likumiem?
kā būs?
Sakarā ar Valsts Kontroles ziņojumu par atklātajiem trūkumiem Vaiņodes pašvaldībā, citu starpā, iztrūkstot dzīvojamo māju dokumentācijai un finanšu atskaitēm, dzīvokļu īpašnieki daudzus gadus maksājuši gan apsaimniekošanas , gan arī īres maksu. Vai pašvaldība veiks pārrēķinus dzīvokļu īpašniekiem par nelikumīgi iekasēto īres maksu??
Pupolins
Žēl paskatīties uz savu dzimto ciemu, kā viss pamazām grimst. Cilvēki ir akli un neredz kas notiek apkārt. pietiek ar to ka simtlatnieki uzpucē ielas. Nu mīļie, tur Jansonam nav nekāds nopelns. 100latnieku programma darbojas visos novados! Bet palasiet Valsts kontroles ziņojumu, kā tiek izšķērdēta Vaiņodes novada nauda! Un Jansons tik gudri atrunājas... tik žēl, un šķiet tas beigsies tikai tad, kad Vaiņodes novads būs pazudināts, pievienots Priekulei...
Pūpoliņš
Kāds sakars Daiļradei, varbūt gribi Jansonam par to ar paldies pateikt, ka ir darba vietas tur? :D Viena Daiļade novadu nepacels no nabadzības!
atbilde Pūpoliņam
Pūpoliņ, vai mums nav Daiļrade koks Vaiņodē? Kurā laikmetā dzīvo Tu Pūpoliņ? Vispar pateicoties Jansonam , ka Vaiņodi nepievienoja Priekulei. Tu to nezināji! Tad Pūpoliņ beidz tukši runāt un nefantazē.

Ответы мэров